eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 108109110111112 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2009 saat 01:22
böylesi daha güzel olmuş
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
solkanat Liste gör
Yazar

yalın
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2009 saat 11:16

Bazı konular varki ESES sevdalılarının arasında konuşulması daha uygun oluyor.Bazı konular varki bütün Türkiyeden insanların okuması gerekiyor.Ben açıkmı kalsın kapalımı karar veremedim.Confused 

KÜFÜR ETME, ETTİRME! Eskişehirspor taraftarına yakışan tribün küfürsüz ve çoşkulu bir tribündür.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2009 saat 11:39
Alıntı yapılan BLoodY

arkadaslar bu durum Geçici bir durumdur.
Normalde forum yonetimi olarak dişarıya kapatmak gibi bir dusuncemiz olmadığını hep soyledim.
Ama son olaylardan sonra bazı olaylar kişiselleşmeye basladığı ve karşılıklı forumlardaki cımbızla alınan seyler ortamı cok fazla germeye basladığı icin için bir sure bu sekilde olacak, daha sonra açılacak tekrar

mehmet abi ilersi için siz bilirsiniz ama bencede böyle kalması daha doğrusu özellikle seninde söylediğin gibi buradaki bazı talihsiz yazılar diğer taraftarlar sayesinde kendi forumlarında paylaşılıyor bi mesnetsiz gereksiz taraftarın üstüne vazife olmadan kendi başına kendi buyruk yazdıkları diğer forumlarda tüm camiaya maal ediliyor... saygılaırmla

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2009 saat 12:11
Ben forumun açık olmasıyla seviyesi/kalitesi arasında olumlu bir korelasyon olduğunu düşünüyorum.

Kolaya kaçmayalım, forumumuz açık olsun. yani bir nevi otokontrol olsun.

Forum açıkken bile seviyeyi korumakta zorlanıyoruz birde kapanırsa nasıl olsa biz bizeyiz diye işler iyice çığırından çıkar diye düşünüyorum.

İllaki bunun gerekli olduğu başlıklar varsa ve de teknolojik olarakta mümkün ise sadece bu başlıklar geçici olarak kapatılabilir. Örneğin süpriz koreo öncesi KoreoESES başlığı ya da Ankaragücü maçı öncesi ilgili maç başlığı gibi.

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2009 saat 14:21
Şu anda 63 ziyaretçi girmeyemi çabalıyor yani ?... :)
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2009 saat 16:18
Forum ne kadar genişlerse o kadar fazla farklı fikirler ve yorumlarla karşılaşacağız.
ence herkes kabul edilmeli...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2009 saat 16:22
Emrah abi ülkemizin forum ortamında tartışma anlayışı malesef bu konsepte uymuyor...Aç bakalım üyelikleri sonra forum ne hale geliyor...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 01:56

Bazı yerler vardır ki aile içinde konuşulur. Dışarıdan kimsenin görmemesi gerekir. Bu yüzden herkes özeleştirisini yapar, söyleyeceklerni söyler biz bizeyizdir. Ama bazı yerler vardır ki üyeler yazar herkes okur.

Mesela Genel ve Güncel Sonuçlar kısımları sadece üyelere açık olmalıdır kanımca. Bu sayede forumumuzdan olumsuz yazıları alıp başka forumlara taşıma gibi bir şeyi ortadan kaldırmış oluruz. Ama diğer her yer açık olsa kimse hayır demez herhalde.

Tabi site sizin elinizde istediğiniz gibi yapacasınız ama bana göre bazı yerlerede sınırlama gelmelidir. Haa sitenin prestijini düşünüyorsanız daha çok kişiye hitap edip misafir sayısınıda arttırmayı planlıyorsanız orasına birşey diyemem tabi.

Saygılar..
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 12:17
       Eskişehirspor sadece bizim kulübümüz değildir.Bu ülkede futbolu seven ve takip eden binlerce kişinin ilgi odağı olmuş bir kulüptür.Bırakalım bu insanlar taraftarımızın görüşlerini ve düşüncelerini rahatlıkla okusun,bizleri daha iyi tanısın.

Yıllardır söylediğimiz gibi Eskişehirspor hepimizin kulübüdür ve taraftarımız kulübümüzün yönetiminde daha etkin görev almalıdır. Ağırlığımızı istediğimiz öçlüde koyamasakta, kulübün yönetimde söz sahibi olduğumuz ve  yönetenlerinde bizleri takip ettiği bir gerçektir. B.ET. bildirisi bunun en güzel örneğidir.

Bu sebeplerden dolayı üye olmayanlara uygulanan  giriş yasağının  kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.Yasaklarla bir yere varamayız ve  forum, üyelerin kendi aralarında yazıştıkları sayfalardan öteye gitmeyecektir.
kalender
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2009 saat 12:22
Ben giriş yasağının bulunmasından yanayım. Giriş yasağı kalkmış olsa bile sitenin bazı bölümlerinin misafirler tarafından görülmemesi taraftarıyım. Özellikle Organizasyonlar, Maçta yapılması gerekenler vs.. Bunlar haricinde Yönetim, Takım gibi konuların devamlı açık olması gerektiğini düşünüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 108109110111112 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır