eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2009 saat 11:47
Sevgili Youla, artık bazı şeyleri farkına varmalı. Ya da yönetim bunu kendisine bir şekilde mutlaka hatırlatmalı...

Kendini vazgeçilmez sanmakla kendine değer vermek arasında o kadar çok fark var ki. Kendine değer vermek sizi korur, mutlu eder, büyük düşünmenizi sağlar, kendinizi düşünmenizi gerektirir. Kendini vazgeçilmez sanmaksa şartların değişmeyeceğini hayatın bir bayram yeri olduğunu, sizin sultan olduğunuzu sanmanıza neden olur, kendinizi geliştirmenizi durdurur, insanların size muhtaç olduğunu düşünmenizi sağlar, değişimi yok sayarsınız…

Kendini “vazgeçilmez” sananların vazgeçilmezleri nedir?  sadece Kendileri…

Bu konuyu iyi düşün Youla...
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2009 saat 11:56
Alıntı yapılan cevcet26

rahatlık bize yaramıyor kıl a tuy e  takar olduk takım zor durumda olsa bu konustuklarımızın çoğu gundeme gelmezdi.delinin biri kuyuya taş atmış youla konusunda,ki gazeteler bunu hep yapıyor olay youla giderse etkilenirmiyiz etkilenmezmıyız e kadar geldi yine.youla bu takım için çok önemli hemde çok ki bursa ya satılmasını düşünmek ve düşündürmekte çok saçma gidecekse bizden buyuk bir klübe gider.olmayan bir haber yuzunden youla hakkında yazılanlara bakıyorumda yakışmamış bazı seyler.performansını eleştirenleri anlarım ama sanki adamla yanyana kalanlar varda beraber idman yapan varda ne kapris i kalmış nede doğru çalışmadığı arkadaslar gaza gelmeyelim bu adamlar medyayı kullanıyor bakın youlayla eskişehir arasını soğutmak için daha çok haber yaptıracaklar ki taraftarın sevgisi azalsın yoksa transfer yapamazlar dikkatli olalım

Bu konu hakkında yorum yapanların geçmişteki yazılarını gözden geçirmenizi isterim.Olmayan bir haber hakkında yorum yapacak kişiler değil bunlar,öyle birşey olsa sizin yazmış olduğunuzu onlar yazarlardı emin olun.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2009 saat 12:21
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan cevcet26

rahatlık bize yaramıyor kıl a tuy e  takar olduk takım zor durumda olsa bu konustuklarımızın çoğu gundeme gelmezdi.delinin biri kuyuya taş atmış youla konusunda,ki gazeteler bunu hep yapıyor olay youla giderse etkilenirmiyiz etkilenmezmıyız e kadar geldi yine.youla bu takım için çok önemli hemde çok ki bursa ya satılmasını düşünmek ve düşündürmekte çok saçma gidecekse bizden buyuk bir klübe gider.olmayan bir haber yuzunden youla hakkında yazılanlara bakıyorumda yakışmamış bazı seyler.performansını eleştirenleri anlarım ama sanki adamla yanyana kalanlar varda beraber idman yapan varda ne kapris i kalmış nede doğru çalışmadığı arkadaslar gaza gelmeyelim bu adamlar medyayı kullanıyor bakın youlayla eskişehir arasını soğutmak için daha çok haber yaptıracaklar ki taraftarın sevgisi azalsın yoksa transfer yapamazlar dikkatli olalım

Bu konu hakkında yorum yapanların geçmişteki yazılarını gözden geçirmenizi isterim.Olmayan bir haber hakkında yorum yapacak kişiler değil bunlar,öyle birşey olsa sizin yazmış olduğunuzu onlar yazarlardı emin olun.
emre  farkındaysan benım yorumum performnasını eleştirenlere değil çıkan bir transfer olayını ki yalan dan ibaret konuyu youlanın isterse çeksin gitsine getirenlereydi şimdi buradan kalkıpta forumda değerli yorum yapanlara konuyu getirmemen gerekirdi ben onlara birşey demedim zaten bunlar benım görüşlerim saygı duyan olur duymayan olur
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2009 saat 12:33
   Geçtiğimiz günlerde şehri izinsiz terkeden ve antremanlara çıkmayan  Youla'ya yönetim ceza vermedi ve olayı kapatma yoluna gitti. 

Niçin geregini yapmadınız.?

kalender
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2009 saat 12:55
Alıntı yapılan cevcet26

emre  farkındaysan benım yorumum performnasını eleştirenlere değil çıkan bir transfer olayını ki yalan dan ibaret konuyu youlanın isterse çeksin gitsine getirenlereydi şimdi buradan kalkıpta forumda değerli yorum yapanlara konuyu getirmemen gerekirdi ben onlara birşey demedim zaten bunlar benım görüşlerim saygı duyan olur duymayan olur

Sadece transfer mevzularına göre yazılmadığını düşünüyorum bahsettiğiniz yazıların.Elbette sadece performansa göre de değil.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 18:16
Sana da artık yeter Youlaaa. Angry   Gole giden topa dokunarak golden etti. Ayrıca izlediğim bütün maçlarda hep ofsaytta arkadaş. Kafamı yok sende ya ofsayt kuralı nedir bilmiyor musun?
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 18:31

Ofsayt kuralını hala öğrenememişsin Youla.Bunca sene ofsaytın ne olduğunu bilmeden oynadığın için seni tebrik ediyorum.

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 18:35
bu kadar bencil olunmaz ki biraz dikkat etse bugün maçı çok rahat kazanacaktık
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 18:40
Bir macta 3 gol atma,3 macta 3 gol atsan,bir yerinmi siser.
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 18:41
Youla sadace iyi koşuyor ve boş sahada iyi top sürüyor tamam,ama şu adama birisi ofsaytı ögretsin geçen seneden beri her maç ofsayt mı olur kardeşim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır