eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

K.K.T.C EsEs

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ÇAMLICALIII Liste gör
Yazar

BEYAZEVLER
Yer: ÇAMLICALIYIZZ
Online Durum: Offline
  Alıntı ÇAMLICALIII Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2009 saat 02:00
yenierenköye yakın arkadaşlar varmı????
ÇAMLICALI MACUR !!!
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2009 saat 02:11
Ben çok koştum bir adım atılmadı,benimde hevesim kaçtı açıkcası,görüntü var ses yok.Vizelerde yaklaştı zaten.Ne diyeyim başka.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 01:50
herkese merhabalar.ben daü den dağhan.biz DAÜ deki eskişehirliler olarak DAÜ-ESES'i kurmaya karar verdik.bu oluşumumuzda bir çok hocamızda katkı ve destek sağlamaktadır.hatta facebookda grubumuzu kurmuş durumdayız.ilerleyen zamanlarda maç organizasyonları,yemekler,konferanslar,forma yaptırmak gibi prokelerimiz var.kktc de yaşayan ister öğrenci olsun ister asker ister sivil herkesi bekliyoruz aramıza...facebook linki için;

http://www.facebook.com/event.php?eid=167614738694&ref=mf#/pages/Gazimagusa-Cyprus/DAU-eSeS/161455507271?ref=ts

Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 03:41
Dağhan kolay gelsin hocam biz çok uğraştık olmuyor inşallah sen yaparsın magosayı ilanla donattık kaç kez maç org eş dost çağrırak mekan sahibine ayıp olmasın diye 20 kişi zor topluyorduk Kıbrıs suyundanmıdır nedir gelen bozuluyor bi huyu değişiyor :)
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
tiryaki26 Liste gör
Yazar

memo
Yer: Eskişehir
  Alıntı tiryaki26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 11:31
Alıntı yapılan 26BK222

özgür kardeşim ben 5 yıldır kıbrıstayım oluşum falan göremedim bende Yakın Doğu'dayım.
kardeşim yardım edebileceğim bir durum olursa seve seve ederim...

eçoo bakıorum heryerdesin insanoğlu kuş misali :) öpüorum gözlerinden :D
Varlığın yeter Es Es im
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 15:41

erkin kardeşim biz geçen bjk maçında buluştuk eskişehirliler olarak.cafe ınn deydik 25 kişi vardık.inşallah ilerde dahada çok olucaz:) bir dahaki buluşmalarımızı hem burdan hem facebook sayfamızdan duyuracağım herkesi bekliyoruz...

Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 18:58
Ozaman facebook yoktu daha doğrusu vardı biz üyeydik ama Türkiye de okadar yaygın değildi biz babadan kalma kaçak ilan asarak haber veriyoduk, güvenlik kaldırıyodu biz asıyorduk :)
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 19:40
Şu ilan işine bende girecem,nereden izin almak gerekiyor?Banko parada alıyorlardır şimdi :)
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 22:55
Yurtlar müdürlüğünden alman lazım en son DAU2 yurtundaydi şimdi neredeir bilmem okul bir çok inşaat yapıyordu. Bir tane örnek ilan hazırla ona mühür vurdur izin al yani sonra fotokopisini bas. Bana sorarsan zaten asacagin yerler belli.

CL - ATM Makinaları - İşletme - Hukuk - Bil. ve İnşaat Müh. - İletişim - Yurtlar - Okul dışı bir iki lokanta. 2 kişi olsanız 1 saate biter tüm ilanlar.
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2009 saat 03:29
doğu akdeniz üniversitesi olarak DAÜ ÜNİESES adıyla facebookdaki ünieses oluşumuna katılmış bulunuyoruz..birde ünieses ürünü bulabilsekSmile gerçi semih hoca haber vercek sanırım sağolsun...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır