eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biletsiz seyicileri içeri alan kişi !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Online Durum: Offline
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 14:08
bu kameralar;
üzerinde"bedelsizdir" yazan biletleri,
yada
işgüzar YK üyelerinin yaranmak için birilerinin cebine sıkıştırdıkları biletleri de,
tespit edebiliyormu acaba?
sorun kamera koymakla değil,zihniyet değiştirmekle çözülür.
32 tane YK üyesi gönüllü olarak 3-5 kapıda birer maç nöbet tutuversinler bakalım neler düzeliyor görüverelim.bu sezon birer kere nöbet gelir.ama nerede o fedakarlık yapacak zihniyet?balık baştan kokuyor baştan.reklam kokan hareketler bunlar.bu yüzden,
geçelim bu konuyu. 
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2009 saat 22:01
Alıntı yapılan metinyalin

Aşşağıda gördüğünüz fotoğrafı açık tribünün 15. nolu Apdullah Matay kapısındaki turnikelerde çektik.Gözlerimizin önünde onlarca kişiyi içeriye biletsiz alan özel güvenlik ve oradaki polislerin yanına gidip neden biletsiz kişileri içeriye alıyorsunuz deyip,özel güvenlik personelinin ismini sorduğumuzda alaycı bir şekilde adının HASAN EMEK olduğunu söyleyerek lakayit tavırlar sergiledi!!

Babası ile maça gelen 4-5 yaşındaki kız çocuğuna bileti yok diye almayan ve 2-3 dakika sonrasında 3-4 tane 30'llu yaşlarda yetişkinki biletleri olmadığı halde yandaki demir kapıdan alan kişi yine HASAN EMEK isimli özel güvenlik personelidir..

FORUMUMUZU YÖNETİM KURULUMUZDAN TAKİP EDEN KİŞİLERİN OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ.LÜTFEN BU VE BUNUN GİBİ KİŞİLERİN İŞİNE SON VERİLSİN !!!
HER MAÇTA BİLETSİZ ALDIKLARI ONLARCA KİŞİ YÜZÜNDEN MİLYARLAR ÖDÜYORUZ..
Denizli maçında turnike girişlerinde resimdeki arkadaşı gören var mı arkadaşlar ?
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 00:51
Ben her sezon kombine biletimi alıyorum, mağazada satışa çıkan her türlü ürünü staın alıyorum ve bu ve bunun gibilere vede bunlara göz yumanlara hakkımı helal etmiyorum...
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 02:10
Bir de kapıda bozuk para ve su toplama saçmalığı var...Gözümün önünde "biz suya para veriyoruz atmaya getirmiyoruz" diyen bir adamı polis "artistlk yapma" diye tartakladı...Eskiden suların sadece kapağını alıyorlardı, şimdi hiç almıyorlar...

Kardeşim ben sahaya su ya da bozuk para atacak olsam, içerde istersem 5 liraya 5 bardak su alır yine sahaya atarım ya da 1 bardak su alıp adama 5 lira verip metal 4 adet 1 TL alır, suyumu içer bozuk paramı atarım...Ama kimse parayı sokaktan toplamıyor...

Geçin artık böyle salakça uygulamaları...  
Uğur
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 02:13
Alıntı yapılan uselen26

Bir de kapıda bozuk para ve su toplama saçmalığı var...Gözümün önünde "biz suya para veriyoruz atmaya getirmiyoruz" diyen bir adamı polis "artistlk yapma" diye tartakladı...Eskiden suların sadece kapağını alıyorlardı, şimdi hiç almıyorlar...

Kardeşim ben sahaya su ya da bozuk para atacak olsam, içerde istersem 5 liraya 5 bardak su alır yine sahaya atarım ya da 1 bardak su alıp adama 5 lira verip metal 4 adet 1 TL alır, suyumu içer bozuk paramı atarım...Ama kimse parayı sokaktan toplamıyor...

Geçin artık böyle salakça uygulamaları...  
senelerdir konuşuluyor bu uygulama gerçektende içerde ver 5 tl al bozuk olarak 4 tl,atmaya niyeti olanı tutamazsın ayakkabısını atar yıne atacak birşeyler buluyor,birde artık kibritleride almıyorlar,kurtlar vadisini izleyiptemi bu kararı aldılar merak ediyorum sanki benzin döküp futbolcu yakılacak
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 04:48

Aşşağıda gördüğünüz fotoğrafı açık tribünün 15. nolu Apdullah Matay kapısındaki turnikelerde çektik.Gözlerimizin önünde onlarca kişiyi içeriye biletsiz alan özel güvenlik ve oradaki polislerin yanına gidip neden biletsiz kişileri içeriye alıyorsunuz deyip,özel güvenlik personelinin ismini sorduğumuzda alaycı bir şekilde adının HASAN EMEK olduğunu söyleyerek lakayit tavırlar sergiledi!!

Babası ile maça gelen 4-5 yaşındaki kız çocuğuna bileti yok diye almayan ve 2-3 dakika sonrasında 3-4 tane 30'llu yaşlarda yetişkinki biletleri olmadığı halde yandaki demir kapıdan alan kişi yine HASAN EMEK isimli özel güvenlik personelidir..

FORUMUMUZU YÖNETİM KURULUMUZDAN TAKİP EDEN KİŞİLERİN OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ.LÜTFEN BU VE BUNUN GİBİ KİŞİLERİN İŞİNE SON VERİLSİN !!!
HER MAÇTA BİLETSİZ ALDIKLARI ONLARCA KİŞİ YÜZÜNDEN MİLYARLAR ÖDÜYORUZ..
Denizli maçında turnike girişlerinde resimdeki arkadaşı gören var mı arkadaşlar ?

hasan  abi  sana yakıştıramadım  evet ben bizzat tanıyorum anadolu hastanesinde güvenlik olarak çalışıyor  kendisini tanırım Ouch
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 09:50
Parası olmayıpta giremeyen,Motor meslek lisesinin oraya gelip de tribünleri seytredende gerçek Eses lidir.
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 20:41
   Biletsiz seyircileri içeriye alanlara karşı duruş gösterildiği gibi, Yakın eş, dost ve tanıdıklara ücret yazmayan ve para ile satılmaz ibareli biletleri dagıtanlar kimlerdir yönetim bi açıklama yapabilirmi acaba bu konuda . Bu hafta oynanan Fb maçın da Kızılcıklı tirübününe giren ve eses taraftarı olmayan kişilere bu biletleri kimin verdiğini    
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 20:46
Yönetim el altından bir sürü bileti dağıtmaktadır.
Şiddetle kınıyorum
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2009 saat 20:50
Aile tribünü girişinde sıraya girin,dönen muabbetlerden belgesel hazırlarsınız,o kadar söylüyorum...Stern%20Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır