eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 133134135136137 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 09:12
Biletlerin pahallı oluşundan dolayı açık ve kapalı da hatırı sayılır boşluklar görülmeye başlanıldı. Bu nedenle - daha öncede bu forumda dile getirilen - önümüzdeki sezondan itibaren ligdeki maçlarımızı 3 kategoriye ayırarak, önem ve rekabet sıralaması yolu ile bilet ücretlerinin farklı tarifelerden uygulanması gerekliliği bir kez daha ortaya çıktı. Ayrıca çocuk bilet uygulaması da mutlaka gündeme alınmalı ve bu işe artık bir çare bulunmalı.  Eğer bu şekilde devam edilirse, Denizli gibi vasat  takımları 25 TL. vererek izleyecek taraftarı bulmak her maç daha da güçleşecektir.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 09:17

Dün gece telelig i izliyorum.Taraftarımızın e-maillerini okuyorlar.İsmini hatırlayamayacağım bir taraftarımız bilet fiyatlarının fazla olmasından şikayetçi olduğumuzu söyledi ondan sonra başka bir taraftarımız da 1000 tl olsa bile gideriz dedi.Bu nasıl bir iştir anlamadım bir yandan şikayet mesajı diğer yandan ne olursa olsun gideriz mesajı

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 10:23

Gerek açık olsun gerek kapalı denizli macında da bir kez daha gördük ki gözle farkedilir bir şekilde boşluklar oluşmaya başladı.Yönetimin zaten belirlemiş olduğu bilet politikasını hep eleştirdik ancak bu konuyla ilgili yok denilecek kadar az girişimimiz olmuştur.Onlar da zaten bu durumdan şikayetçi değil ancak bu şekilde giderse o boşlukların büyümesi kaçınılmazdır.Taraftar grup liderleri kendi tayfalarını bedavaya sokma işinden vazgecip biletlerin fiyatını günümüze göre cazip fiyata indirmeye calışsaydı bilmiyorum durum değişirmiydi ama yönetim de bu kadar kolay milleti kazıklama politikası uygulayamazdı. Burda defalarca yapılan matematik hesaplarını nasıl olurda yönetim görmez anlam vermek mümkün değil şu stadı her türlü doldurup macları daha müthiş atmosferde oynamak varken boşluklar kalmasına nasıl izin verirler bunuda anlamıyorum.Yani iş bir Sevdamız Vardı Onuda Babası göstermiyor a döndü resmen. Ayrıca stadımız malesef Turkcell super liginin en kötü stadlarından biri olduğunuda altını çizmek istemiyorum artık.

≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 10:59
Alıntı yapılan ersin2626

Gerek açık olsun gerek kapalı denizli macında da bir kez daha gördük ki gözle farkedilir bir şekilde boşluklar oluşmaya başladı.Yönetimin zaten belirlemiş olduğu bilet politikasını hep eleştirdik ancak bu konuyla ilgili yok denilecek kadar az girişimimiz olmuştur.Onlar da zaten bu durumdan şikayetçi değil ancak bu şekilde giderse o boşlukların büyümesi kaçınılmazdır.Taraftar grup liderleri kendi tayfalarını bedavaya sokma işinden vazgecip biletlerin fiyatını günümüze göre cazip fiyata indirmeye calışsaydı bilmiyorum durum değişirmiydi ama yönetim de bu kadar kolay milleti kazıklama politikası uygulayamazdı. Burda defalarca yapılan matematik hesaplarını nasıl olurda yönetim görmez anlam vermek mümkün değil şu stadı her türlü doldurup macları daha müthiş atmosferde oynamak varken boşluklar kalmasına nasıl izin verirler bunuda anlamıyorum.Yani iş bir Sevdamız Vardı Onuda Babası göstermiyor a döndü resmen. Ayrıca stadımız malesef Turkcell super liginin en kötü stadlarından biri olduğunuda altını çizmek istemiyorum artık.

Eh be güzel kardeşim yazılırda bu kadarmı güzel yazılır.. konunun özü bu.. bu, ama konunun muhatabı muhatap değil.. ne tribün liderleri ne yönetim.. kimse kendi payına bişey çıkarmadıkça senin gibi aklı selimler yazar da yazar.. yinede eline fikrine sağlık..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 12:44
Alıntı yapılan turkaslan

Alıntı yapılan ersin2626

Eh be güzel kardeşim yazılırda bu kadarmı güzel yazılır.. konunun özü bu.. bu, ama konunun muhatabı muhatap değil.. ne tribün liderleri ne yönetim.. kimse kendi payına bişey çıkarmadıkça senin gibi aklı selimler yazar da yazar.. yinede eline fikrine sağlık..
aynen
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 14:29
Başka şehirlerdeki stadları ve şehir ekonomik durumunu göze alarak yaklaşık 4-5 senedir aynı şeyi söylüyorum...Bu stadın ve şehrin ekonomik durumuna göre uygulanacak bilet fiyat politikası 10-20 TL dir...Maksimum 15-30 TL dir...

Bu fiyatlardan fazlası bu taraftarı tribünlerden uzaklaştırıyor... 5 TL olması ile 15 TL arasında olması sayı olarak çok fazla etkilemiyor ama 25 TL ciddi bir düşüş sağlıyor...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 14:33
Biletlerin ucuzlamasının zamanı geldi artık,açık tribünün köşeleri yavaş yavaş boşalmaya başladı,haftalar ilerledikçe daha da boşalır gibi gözüküyor...Bilet fiyatları böyle olursa...

Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 15:26
Benim kombinem var.Maçları ortalama 13 tl ye izliyorum.Bilet fiyatlarının 15-30 olması kombine alanlara maddi anlamda kayıp yaşatmadıgı gibi o stadı tıklım tıklım dolmasınıda sağlıyacaktır.Aynı zamanda yönetiminde kasasına daha fazla para girecektir.Yanlız İst. takımları ile oynanan maçlardaki bilet fiyatları sabit kalmalıdır.Bu konuda Syn. H.Ünal'ın bir açıklaması vardı.Aynen katılıyorum.Ama diğer maçlar için 15-30 tl gerçekten çok iyi olur her anlamda.Yönetimin birde bu açıdan değerlendirmesi lazım.
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 16:32
ıste bıletlerı ındırmedıklerı surece trubunler cekırdekcılerle dolacaktır o para verıp alanlar sankı cok bılıyorlar ya trıbun kovalamayı anca cekırdek cıtlasınlar bız bısılerı hak edıyorsak bagırıyoruz bogazımızı patlatıyoruz oturmakla takım desteklnmez..!!
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 16:40
Bu yönetim indirir mi biletleri zaten geliyor taraftar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 133134135136137 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,555 saniyede hazırlanmıştır