eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 11:16
3 numaralı tasarımdaki şimşek arkasındaki bayrak çok iyi fikir olmuş. sadece ben pek gerekli görmediğim 3 yıldız var. malum bu yıldız konusu ters anlaşılabilir.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Yer: Turkey
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 11:46
bencede amigo orhan mutlaka olmalı
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 12:05
Alıntı yapılan neferozkan

Alıntı yapılan Dorylaion

Çoğu kişinin istediği Şimşek figürleri ile Amigo ORHAN müthiş uyumlu olmuş.

Olması gereken Eskişehirspor yazısı gayet güzel, 1965 yazısı ile çok uyumlu.

Futbolcuların istediği gibi camlara etki sıfıra yakın.

Diğer arkadaşlarınkide çok güzel olmuş, herkese tek tek teşekkür etmek lazım.Bence bu tasarım çok güzel.

bu tasarım çok güzel. Peki otobüsün 2 tarafı için de aynı tasarım mı yapılmalı yoksa oraya da yapılan kareografilerden birini koymamız hoş olmaz mı?

bu tasarım 1. seçilir haberiniz ola  hayırlı olsun.
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 12:19
en güzel olan resim eskişehirsporun el yazısı gibi olanı bence amigo orhanı zaten otobüsün arkasına konulmayacakmı daha güzel olur bence

ölümüne eses
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 14:19
Alıntı yapılan cevcet26

içok guzel çalışmalar var da bunları nezaman oylayıp ne zaman yaptıracaklar onu merak ediyorum.seneyemı kullanıcaz bu otobusu.

abi bende aynı şeyi merak ediyorum bir kere sordum cevap alamadım.

dizaynı taraftar belirleyecekti. Ne zaman belirnecek? hangi siteden oy kullancağız?Ne zaman otobüsümüz taman bitmiş olur?
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 15:18
Alıntı yapılan esesosman26

Alıntı yapılan cevcet26

içok guzel çalışmalar var da bunları nezaman oylayıp ne zaman yaptıracaklar onu merak ediyorum.seneyemı kullanıcaz bu otobusu.

abi bende aynı şeyi merak ediyorum bir kere sordum cevap alamadım.

dizaynı taraftar belirleyecekti. Ne zaman belirnecek? hangi siteden oy kullancağız?Ne zaman otobüsümüz taman bitmiş olur?
gerçekten merak ediyorum demekki bilinen bir tarih yok olsaydı cvp verilirdi,herzaman herşeyde olduğu gibi bunuda uzun süre bekleyeceğiz sanırım
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 15:29
Muhteşem çalışmalar yapılmış gerçekten emek veren abilerimizin,kardeşlerimizin ellerine sağlık...Siyah ile Kırmızı karışmış bu otobüsler bize yakışmış..
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 16:02

ve altta ki resim deki gibi şimşeğin arkasından siyah-kırmızı bayrak dalgalansa daha güzel olmaz mı? Bu benim şahsi fikrim tabi ki.

3 ve 4 Numara Kararsız Kaldım  3 Numaradaki  Eses Logosu Daha Büyük Olamazmı  bence 3 numarada ki eses logosunu daha büyük yapıp  arka planada  aşagıdaki gibi bayrakları koysak daha güzel olur

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 17:05
Bizim lakabımız Anadolu Efsanesi değil, Anadolu Yıldızı'dır. Anadolu Yıldızı Kırmızı Şimşekler daha anlamlı olacaktır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 17:17
Eskişehirspor yazı karakterlerinin hepsi aynı olsa daha iyi olur bence ya hep düz ya hep el yazısı..
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,730 saniyede hazırlanmıştır