eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 00:42
1965 yazısının altında kalan şimşek olayı biraz sırıtıyor. daha doğrusu ne olduğu tam olarak anlaşılmıyor. inceltilebilirse daha hoş olur gibi geliyor.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 00:48
içok guzel çalışmalar var da bunları nezaman oylayıp ne zaman yaptıracaklar onu merak ediyorum.seneyemı kullanıcaz bu otobusu.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 00:51
Alıntı yapılan Dorylaion

Çoğu kişinin istediği Şimşek figürleri ile Amigo ORHAN müthiş uyumlu olmuş.

Olması gereken Eskişehirspor yazısı gayet güzel, 1965 yazısı ile çok uyumlu.

Futbolcuların istediği gibi camlara etki sıfıra yakın.

Diğer arkadaşlarınkide çok güzel olmuş, herkese tek tek teşekkür etmek lazım.Bence bu tasarım çok güzel.

bu tasarım çok güzel. Peki otobüsün 2 tarafı için de aynı tasarım mı yapılmalı yoksa oraya da yapılan kareografilerden birini koymamız hoş olmaz mı?
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 01:19
Herkesin çok beğendiği üstte ki resimde ki tasarım da E harfi bana biraz farklı gibi geldi. Bu tasarım güzel. Ama diğer tasarımlarla birleştirilse daha güzel olur gibi geliyor.
Bi tasarım da alt taraf kırmızı fonda siyah puntolar vardı. O çok güzel duruyordu. Başka tasarım da Eskişehirspor yazısı üstünde Anadolu Efsanesi yazıyordu. Diğer bir tasarım da ise şimşek figürünün arkasında siyah kırmızı bayrak dalgalanıyordu.
Yani:
son resimde ki tasarım da ki yazı kaldırırıp altta ki resim de ki yazılar eklense ve alttaki resmin alt tarafı eklense

ve altta ki resim deki gibi şimşeğin arkasından siyah-kırmızı bayrak dalgalansa daha güzel olmaz mı? Bu benim şahsi fikrim tabi ki.

Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 01:34
içok guzel çalışmalar var da bunları nezaman oylayıp ne zaman yaptıracaklar onu merak ediyorum.seneyemı kullanıcaz bu otobusu,bilgisi olan varmı bir tarıh verildimi?
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 01:56
amigolu olan bir de amigosuz denense süper olur
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 02:08
Şimşeğin arkasında dalgalanan bayrak bambaşka bir hava katmış olaya, bence kesinlikle kullanılmalı.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 02:25
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan 26-eses-26

Boşuna renkler ve zevkler tartışılmaz dememişler. Benim için 2 numaralı tasarım vasat iki tasarımdan biri. Bunca seçim tantanası bu kadar da sade bir tasarım için yapılıyorsa yazık bence. Amigo Orhan'ın otobüsün arkasında olduğu (arkadaşların geçmiş sayfalarda yer verdiği gibi) 1-3 ve 6 no.lu tasarımlardan biri daha şık olur düşüncesindeyim. Takım otobüsü ülkenin dört bir yanına gidecek, o kadar da sönük olmamalı. Bakanı tekrar baktırmalı. 2 numaralı tasarıma bu kadar övgü beni çok şaşırttı!!!

bende 1 ve 3 ü beğenmiştim ama genelin 2 numarada hemfikir olmasını da sadece o tasarımda taraftar bulunmasından kaynaklandığını sanıyorum.

ESKİŞEHİRSPOR yazısının dolgun ve okunur yazı fontunda olması tercih sebeplerinden birisidir.

Biz Ankaraspor,Altay veya x bir klüp değilz,taraftar potansiyeli varken bunu tasarımlarda görmek en doğal hakkımız değil mi sayın Ali abim ? Tongue

Emre ciğim benim taraftarım her türlü övgüyü hakeder ama onun için reklam gereklimidir bilemem (gerçi reklamın iyisi kötüsü de olmaz derler.). Koreoeses ve bandoeses hiçbir takımda bulunmayan ve her takımın özendiği güzelliklerdir. Otobüsümüzün de tüm türkiyenin gözlerini alamayacağı güzellikde olması bu iki değerimizi asla gölgeleyemez ve takımın özel otobüsü olan bu araç şahsi kanaatimce taraftarı değil kulubü açıklayıcı olmalı. Lakin şu önerim var stad çevresinde uygun duvarlar varmı bilemem ama stada gelen herkes mabedimize geldiklerini hatırlatırcasına resimler ve yazılarla süslenmesi gelen takımı daha stada girmeden baskı altına almanın bir yoludur. Artık bunun için belediye ile mi yahut boyanması gereken duvarların sorumlularımıdır görüşülmesi gerekir. Taraftarımız içerisinde o duvarları gelen kişilerin nereye geldiğini hatırlatacak resimlerle dolduracağından eminim. Bence bu fikrimin değerlendirilmesi gerekir.
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
  Alıntı atilla Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 08:29
Eğer Amigo Orhan ve şimşek aynı tasarım içinde olacak ise kimşeklerin başlangıcı Amigo Orhan'ın Elleri olmalı oradan dışa doğru yayılmalı.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2009 saat 10:57
Otobüsün önüne kocaman ''Taş atan Şerefsizdir'' yazılabilir Big%20smile Ya da bir nebze önleyebilmek adına otobüs üzerinde Türk bayrağı bulundurmak da güzel olabilir,taş atacak adam 2 kere düşünür atmadan...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır