eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yusufs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 23:42
[ alıntı  ]    erdemesk
'' umarım  bu güzel tasarımlı otobüsümüze nazar değmez allah kazasız belasız kullanmalarını nasip etsin en önemlisi bu sanırım''
  Aynı dilekleri paylaşıyorum ve otobüsün bir köşesinede nazar boncuğu logosu yapıştırırız olur biterBig%20smile
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 00:04
Gelen bir bilgiyi paylaşmak istiyorum arkadaşlar.

Otobüsün camlarında tasarım olmaması futbolcuların isteği imiş. Çünkü baskı yapılacak malzeme delikli ve dışarı göstermeyen bir malzeme. Bu malzeme de uzun yolculuklarda camdan dışarı bakınca mide bulantısına yol açıyormuş deliklerinden dolayı. Bu yüzden camlar düz film olacakmış. Konunun yönetimle falan bir alakası yokmuş.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 02:54
Alıntı yapılan foti

Ömer Doğan kardeşimizin diğer bir tasarımı... Ömer daha önce de bu tip çalışmalar yaptığını  camların kırıldığında gayet güzel şekilde onarılabileceğini söyledi. Ama illaki camlarda istenmiyorsa revizyon yapılabilceğini bildirdi. Kendisi bugün siteye bir türlü üye olamamış aslında kendisi yazıp ekleyecek...

on numara olmus işte yıldızları kırmızı yesil ve siya olur arkayada bi amigo orhan süper işte
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı komik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 11:11
ametörce bir çalışmadan sonra yıldızların renkli halini yapaya çalıştım ama  sadece bir fikir ve siyah  yıldız camın rengiyle aynı olduğu için  belirgin olmadı..
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 11:44
Alıntı yapılan banner

Gelen bir bilgiyi paylaşmak istiyorum arkadaşlar.

Otobüsün camlarında tasarım olmaması futbolcuların isteği imiş. Çünkü baskı yapılacak malzeme delikli ve dışarı göstermeyen bir malzeme. Bu malzeme de uzun yolculuklarda camdan dışarı bakınca mide bulantısına yol açıyormuş deliklerinden dolayı. Bu yüzden camlar düz film olacakmış. Konunun yönetimle falan bir alakası yokmuş.
futbolcuların isteği bana mantıklı geldi.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 12:04

İkiside çok güzel tasarımların devamını bekliyoruz.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 13:16
eğer cam a kaplama olmayacaksa bana biraz sönük kalır gibi geliyor otobusumuz
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 16:05
Alıntı yapılan foti

Ömer Doğan kardeşimizin diğer bir tasarımı... Ömer daha önce de bu tip çalışmalar yaptığını  camların kırıldığında gayet güzel şekilde onarılabileceğini söyledi. Ama illaki camlarda istenmiyorsa revizyon yapılabilceğini bildirdi. Kendisi bugün siteye bir türlü üye olamamış aslında kendisi yazıp ekleyecek...

bence çok güzel olmuş en güzeli bu bu olsun bence
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 17:13
Demek ki camlarda figür olmayacak o zaman alt taraf kırmızı,cam kısım siyah olacak...(Bu arada Ömer DOĞAN'ın çizimi FOTİ'nin mesajındaki tasarımda ilk otobüsteki yana yatık amblemimiz çok şık duruyor...)
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 17:20
erkan seni tebrik ediyorum iki tasarımda müthiş ama ben 2. sini tercih ediyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır