eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı levent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 20:28
resmi sitede camlarin altinda olsun diye birsey yazmiyor
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 20:37
Alıntı yapılan ekrem yetim

çok uzadı mevzu
en arkaya logo
dikine boydan boya eskişehirspor yazısı
birde kırmızı şimşek patlasın
tamam işte..en sade en doğalı bu bence

26-1965-anadolu efsanesi kırmızı şimşekler-anadolu yıldızı-taraftar-bandoeses-fethi heper-amigo orhan...bunlara gerek yok bence..bilen biliyor bizi..her takımın efsaleri var..görgüsüzlüğün lüzumu yok..
mütevazi olalım..sade olalım..benim fikrim

ömer kardeşim son tasarımında

1965-yıldız-anadolu efsanesi kırmızı şimşekler yazısını ve 3 boyutlu kırmızı şimşek imgesini kaldırsın..çok harika olacak
Tarihini bilmeyenin geleceğide olamaz bu tarz olaylar aceleye gelmez taraftarımızın da katkılarıyla oluşacak bu tasarım bir sanat eseridir zaman ister emek ister hepimizin çaba ve düşünceleriyle en güzel otobüs bizim olacak kim büyükmüş görecek herkez rakip takım ve taraftarların aklını alıcaz maç başlamadan bitirecez hadi arkadaşlar aklınıza yüreğinize yaratıcılığınıza sağlık en iyisini ancak biz yaparız.
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 21:05
bence calısma cok guzel cok begendım ama yıldızlar rengı degıssın sarı kırmızı yesıl olsun daha super olur..
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 21:18
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

bence calısma cok guzel cok begendım ama yıldızlar rengı degıssın sarı kırmızı yesıl olsun daha super olur..

güzel kardeşim sarı  kırmızı yeşil yazmışsın bence yanlışlıkla olmuş

siyah  kırmızı  yeşil bence doğru olanı bu  yeni girenler olabilir aramıza Embarrassed
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 21:32
burada çalışma yapan arkadaşların hepsinin eline sağlık.fakat yönetimden ben bir kişinin bile bu rojelere zahmaet edipte değerlendireceğini düşünmüyorum.inş.arkadaşlarımızın yaptığı çalışamalar için yönetim bir teşekkürü bu kişilere çok görmez.birde şunu merak ediyorum acaba bizim taraftarımız kadar takımının otbüsüyle bile bu kadar yakından ilgilenen bir camia varmıdır.helal olsun tüm arkadaşlara.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 21:41
 Herkesin eline sağlık,bütün çalışmalar çok güzel.
S.nalbant
Yukarı
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 22:01
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

Nasıl ki Türk Bayrağının Ay ve Yıldızı vardır ve değiştirilemez, değiştirilmesinin düşünülmesi bile absürtlük olur,

Bizim logomuzun da değişmesi düşünülemez ve absürt olur Smile
!..BKŞ..!
Yukarı
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 22:02
Zaten ortalıkta bir sürü çakma logomuz dolaşıyo, Serkan abi sen yapma bari LOL
!..BKŞ..!
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 22:31
ya anlayın işte bızım logodakı yıldızlarımız olsun işte acele yazdım Wink
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 22:56
herkesin emeğini ayakta alkışlıyorum hiç yorumda yapmadım sadece heyecanla bu başlığa girip nelerin yapıldığını zevkle izliyorum tüh diyorum yeteneksizlik ne kötü keşke bende birşeyler yapabilsemCry
son yapılan çalışma gayet başarılı ayrıca umarım  bu güzel tasarımlı otobüsümüze nazar değmez allah kazasız belasız kullanmalarını nasip etsin en önemlisi bu sanırım.
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır