eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biletsiz seyicileri içeri alan kişi !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 11:38
Şeytan diyor ki kur timi, ele geçir tüm kapıları; bi güzel madara et güvenlikçisini de polisini de...

Sonra da biletsiz girmek isteyenleri çevir bir güzel meydan dayağı at.. Bileti olan kendi de girer, kapılar otomatik nasıl olsa...

Ama adamlar kemikleşmiş resmen.. Hani bilet fiyatı 100 TL olsa, yine o kemikleşmiş grup yerini alır, tribün boş kalmaz illa ki...

Ne olacak belli.. Bu güvenlikçi görevden alınmaz. Alınsa bile yerine başkası geçer. O yerine geçen de yine beleş adam alır, yok şefin tanıdığı, yok yönetimdeki üyenin oğlunun arkadaşları, yok şirket sahibinin amcasının kuzeninin teyzeoğlunun kankasının eniştesinin halasının torunu... E talimat yüksek yerden: Yönetimden --> Şirkete --> çalışanlara... Bu sistem böyle işliyor, Hasan Emek gider Veli Yemek gelir, Esgüvenlik gider Pesgüvenlik gelir ama Halil ÜNAL gitmedikçe bu sistem takır takır işler.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 11:57
Yalnız arkadaşlar maçlarda çatır çatır bağıran arkadaşların içeriye alınmsı çok normal onlar zaten kulüpten bilet alıyorlar o çocukların her maç 50 Tl verip maça gelmelerini bekleyemezsiniz bazı şeyleri karıştırmayalım onlar olmazsa kim bağıracak bizim çekirdek tayfası mı?

Önemli olan şu güvenlikcinin teyzsesinin oğlu ,komşusunu ,polisin tanıdığın tanıdığını engellemektir  esas zarar veren bu kitle .

Yoksa 90 dakika susmayan arkadaşlar  hepsi öğrenci sayılır zaten nerden bulacak parayı tabiki yönetim destek verecek bu her kulüpte var lütfen onlara laf söylemeyin .

Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 13:20
Ben açık tribunde çatır çatır bağıran bir grup göremiyorum!

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
  Alıntı harun 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 13:22
Alıntı yapılan SRKN

altes iyi değilmi enişte
ne zaman gelecek o büyük gece
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 20:00
Kayserili bir taraftar bir  sitede aynen şöle yazmış

-----Yine Eskişehir'de polis memurları dışarda kalan 2 arkadaşımıza deplasman tribünüsünüz dışarda kalmayın diyerek yardımcı olmuş "BİLETSİZ" içeri almıştır.Bu da bu sene gerçekleşmiştir.----

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
thpsy Liste gör
Yazar

ali furkan ÇATMA
Yer: batıkent
  Alıntı thpsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 20:09
Alıntı yapılan riader247

vıp trübününde 5-6 kombine sahibi1 grubuz. asla açığa bile giremiyecek tipler maçtaydı. yönetim bi açıklama yapsın ne bu böyle..........!!!!!!!!....?????????????

aynen hele bjk maçında maçı izlemek mümkün değildi ön taraflardan
kombine no 44,45 (65'liler)
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 20:20
Böyle çakalları derhal cezalandırmak ve toplumdan dışlamak lazım
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 20:30
Alıntı yapılan SRKN

Aynen katılıyorum bando es es e koreo es es için kalpten çalışan  gönülden ve yürekten hizmet eden durumları her maç gelmeye müsait olmayan tribün emekçilerine eyvallah verilsin yakışır haklarıdır ama  tribüne mahalle grupları halinde gelen kavga çıkartan ve grup halinde saldıran forma alıp giymeye yada en azından renklere siyah kırmızı bir şeyler giy atletle sarı yeşil mavi alakasız renklerle maça gelip şekil yapmaya çalışan çapulculara bu biletlerin verilmesini onaylamıyorum bu sekilde gereksiz yapılanmış bu grupların oluşmasınıda engellemiş oluruz,  bilet fiyatlarınının makul seviyelere çekilmesini canı gönülden istiyorum.
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 20:43
Helal olsun maça biletli giren taraftara
Helal olsun ES-ES ini aldatmayana
Helal olsun ES-ES e biletsiz seyirci nedeniyle cezaya sebeb OLMAYANA
Helal olsun Gerçek ES-ES lilere....
 Bu malum kişiler  hiç olmazsa minik ES-ES lilere,tek biletle Baba- küçük evlat girişine müsamaha gösterseler bu kadar içerlemezdim.
O Stat babalarının işlettiği bakkal dükkanımı?
Görevlerinin karşılığında hiçmi maaşları yok?
Bu işi hakkıyla yerine getirebilecekler statta görevlendirilmeli.
Şayet birilerinin talimatı ile bu işleri yaptıklarını söyleyecek olan varsa bunu ifşa etmeli.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 20:59
Birde Atatürk End.Mes.Lisesi tarafındaki Engelli giriş kapısına dikkat çekmekte fayda var.Gerçekten engelli yada Sakatlar derneği gibi oluşumların üyelik kartları ile stada hakettiği durumda girişi olanları(Engelli kapısı,engellilere kolaylıkmı;yoksa serbest giriş avantajımı?bu konuda kesin bilgim yok ama)   tenzih ederim ama,O kapınında maç boyunca yüzlerce açılıp kapandığına,birilerinin girip,birilerinin çıktığına,eğer dikkat ederseniz Şahit olabilirsiniz..
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır