eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efsane Taraftara Ne Oldu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 88899091>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Online Durum: Offline
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 19:40
Benim söylediğim anlattığım ve sıraladığım olaylarda emeğe saygısızlık yok ama yanlış yapılan olaylar ve davranışlar var açık tribünde gerçekleşen koreo es es tarafından organize edilen türkiye haritasının dikilmesi birleştirilmesi boyanması çizilmesinde emeği geçen arkadaşları her hafta tribünlerde canı gönülden yer alan ve açık tribüne müthiş bir renk  katan bando esesli abilerimi kardeşlerimi her maçta ekonomik krize ve yüksek bilet fiyatlarına karşın biletlerini alıp maça gelen ve takımını destekleyen beste ve tezahüratlara eşlik eden abilerimi kardeşlerimi canı gönülden tebrik ediyor ve ayakta alkışlıyorum ama her maç olay ve kavga çıkartan ve bu olaylara çanak tutan kişileri eskişehirsporumuza verdikleri zarardan ve maçlarda yaşayacağımızı coşku ve duygularımıza ve takımımızı desteklemede moral ve motivasyonumuzu etkileyen ve baltalayan kişileri kınıyorum bu olaylarda bulunmayan ve bu olaylarda kabahati bulunmayan arkadaşlarım abilerim ve kardeşlerim üzerine alınmasın saygılar
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
SallamalıÇay Liste gör
Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı SallamalıÇay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 20:42
Yeni nesil sadece bi gs yi bilir bide fb yi biz bunlara eses sevgisini nasıl kazandırabiliriz ki
Eses Aşkı bizi musalla ya kadar götürdü
Ama biz onunla Cehenneme gitmeye razıyız

Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:02

Herkesin kendine göre haklı olduğu durumlar var.Bu tür yorumlarda yapıcı olarak ilerisi için hedeflerin belirlenmesi en idealidir.Taraflı-tarafsız herkes geçmişimizi örnek göstermektedir.Şuanki taraftar liderleride iyi niyet çercevesinde ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadır.El ele vererek en iyilerine kafa yorulmasında fayda vardır.Her maçta kötü tezaruhat yada olaylardan kulübümüze yüklü cezalar gelmektedir.Bunların önüne hep birlikte geçilmesi gerekir.Kapalıdaki desteğin türbünün kapalı olmasından dolayı nasıl çıktığını herkes bilmektedir.Aynı durumun açıktada olması için üstünün biran önce kapatılmasında fayda vardır.Kapanasıya kadarda açıkta bir bütünlüğün sağlanması gerekir.Açıkta tezaruhat konusunda bir bütünlük sağlanması,muhteşem taraftarın aynı anda ayağa kalkıp destek vermesi adına Altes liderinin çıktığı demir korkuluğun aynısından her iki yan tarafada yapılması ve Erkan Beyden gelecek komutla oraya çıkacak gönüllü arkadaşlarında bulundukları bölümdeki tüm  taraftarın rahatça   ayağa kalkmasını, aynı  tezaruhatların bir bütünlük içinde aynı anda gerçekleşmesine katkı sağlayacağını düşünüyorum.Aksi durumda maç boyunca  kapalı-açık arasındaki karşılıklı tezarahutta destek sadece Altes grubu ve BandoEsEs in olduğu yerde çıkmaktadır.Bunun tüm açığa aynı anda yayılmasını sağlatıp muhteşem görsel şovların dışında da herkesi hayran bırakmamız gerekir diye düşünüyorum.

Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:05
Alıntı yapılan SallamalıÇay

Yeni nesil sadece bi gs yi bilir bide fb yi biz bunlara eses sevgisini nasıl kazandırabiliriz ki

Genelleyemesekte çoğunlukta var olan birşey.Şehri bıraktım tribünümüze gelen adamların tamamı ES-ES li olsa yine bu efsane taraftara birşey olmaz ama...Konuşulacak çok şey var aslında ama...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: manisa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 03:59
Alıntı yapılan Aliduran26

Herkesin kendine göre haklı olduğu durumlar var.Bu tür yorumlarda yapıcı olarak ilerisi için hedeflerin belirlenmesi en idealidir.Taraflı-tarafsız herkes geçmişimizi örnek göstermektedir.Şuanki taraftar liderleride iyi niyet çercevesinde ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadır.El ele vererek en iyilerine kafa yorulmasında fayda vardır.Her maçta kötü tezaruhat yada olaylardan kulübümüze yüklü cezalar gelmektedir.Bunların önüne hep birlikte geçilmesi gerekir.Kapalıdaki desteğin türbünün kapalı olmasından dolayı nasıl çıktığını herkes bilmektedir.Aynı durumun açıktada olması için üstünün biran önce kapatılmasında fayda vardır.Kapanasıya kadarda açıkta bir bütünlüğün sağlanması gerekir.Açıkta tezaruhat konusunda bir bütünlük sağlanması,muhteşem taraftarın aynı anda ayağa kalkıp destek vermesi adına Altes liderinin çıktığı demir korkuluğun aynısından her iki yan tarafada yapılması ve Erkan Beyden gelecek komutla oraya çıkacak gönüllü arkadaşlarında bulundukları bölümdeki tüm  taraftarın rahatça   ayağa kalkmasını, aynı  tezaruhatların bir bütünlük içinde aynı anda gerçekleşmesine katkı sağlayacağını düşünüyorum.Aksi durumda maç boyunca  kapalı-açık arasındaki karşılıklı tezarahutta destek sadece Altes grubu ve BandoEsEs in olduğu yerde çıkmaktadır.Bunun tüm açığa aynı anda yayılmasını sağlatıp muhteşem görsel şovların dışında da herkesi hayran bırakmamız gerekir diye düşünüyorum.

Kesinlikle katılıyorum bütün stadı tezahüratlara dahil etmenin yollarını bulmalıyız o zaman tek kelimeyle mükemmele ulaşırız Clap
yaşa varol SEN sonsuza kadar ES-ES im
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 05:53

bi kere konu başlığı benim nezdimde çok yanlış.. efsane taraftara ne oldu sorusunda zaten cevabıda içinde : efsane oldu..

asıl mesele bizler nasıl efsane oluruzda..
yapmamız gereken çok şey var.. bunun için gereken iki önemli unsur var.. yönetim ve tarftar  ..
ilk iş yönetimde.. öncelikle tarftarın arz ve taleplerini mutlaka değerlendirmeli ve ciddiye almalı.. elindeki bu büyük nimetin değerini bilip saygı duymalı.. Taraftarın öncelikli talebi şehrin gelir durumuna göre bilet fiatları belirlemeli ve stadın kapasitesini bu doğrultuda arttırılmalı.. şöyleki bugün bir fb yada gs maçı olsa biletler 20 lira olsa bu stada kaç kişi gelir ve gelen taraftardan kaçı içeriye girebilir.. öncelikle bunun bir taban çalışması yapılmalı.. daha sonra gelen taraftarın rahatlıkla stada girip, insanca muamele görmesi sağlamalı.. zaten bir tane olan store mağazanı içeriye girdiğinde birşey almadan çıkamayacak kadar bol ürünlü ve cazip fiatlı hale getirebilmeli.. bunlar en doğal hakkımız olan ancak bugüne kadar sahip olamadığımız eksiklikler..
Taraaftarın görevi bence bu noktadan sonra başlıyor .. bugün yönetim yanlışlıkla bir anket yapsa bizden ne derece memnunsunuz diye alacağı puan sadece ligteki puanımıza verilecek puandır.. oda % 10 u geçmez.. kalan % 90 lık oranın isteklerine ve beklentilerine kulak asılmadıkça malesef düzen hep bu ayar sürer gider.. malesef gelen yönetimler bu kutsal toprakların kıymetini bilmiyor.. ne ekersen onu biçersin.. bu dünya kanunudur.. 90 bin lira ceza aldık.. acaba yönetim düşünmüşmüdürki bu 90 bin lirayı federasyona vereceğimize tarftarımıza daha insani boyutlarda muamele etmek için harcasaydık yine aynısımı olurdu diye.. sanmıyorumki düşünsünler.. düşünseler zaten değişen çok şey olurdu..
şu ülkede demiyorum, dünyada bizim verdiğimiz kadar para verip bizim kadar çileli maç seyreden bir başka taraftar varmıdır doğrusu ben çok merak ediyorum..
taraftara düşen görevler yokmu, var elbette hemde sayfalar dolusu ama taraftarı misafiri olarak görmeyen sevgili ev sahiplerinin gösterdikleri evsahipliğine bakınca insanın yazası gelmiyor..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSeSLee_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 08:12
90 bin TL ceza yeriz tabi.Niye?
Çünkü maça 50 lira verip binbir çileyle,zahmetle,bi dayak yemediği kalan adam içeri girdikten sonra kendini kulübün ya da stadın sahibi sanıyor.Gidiyor merdiven boşluğunda duruyor,küfür ediyor.Çünkü bunu kendinde bir hak görüyor.
Sorgulamak lazım;KİM SUÇLU?
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 11:37
Alıntı yapılan eSeSLee_26

90 bin TL ceza yeriz tabi.Niye?
Çünkü maça 50 lira verip binbir çileyle,zahmetle,bi dayak yemediği kalan adam içeri girdikten sonra kendini kulübün ya da stadın sahibi sanıyor.Gidiyor merdiven boşluğunda duruyor,küfür ediyor.Çünkü bunu kendinde bir hak görüyor.
Sorgulamak lazım;KİM SUÇLU?
cvb ı bu olabilirmi?Çünkü maça 50 lira verip binbir çileyle,zahmetle,bi dayak yemediği kalan adam
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 11:51
Alıntı yapılan ozzie

Alıntı yapılan smand 26

eskişehir taraftarı açığı,kapalısı,vip,çekirdekçisi...  herşeyi ile bir bütündür ve efsanedir. Bu taraftarı şöyle-böyle diye ayırmayalım.

En doğru sözler bunlar olduğuna göre,bizlerede yürekten alkışlamak

düşüyor.....ClapClapClapClapClap
o aile trıbunu denen kısımdakı seyırcıler ve acık  butunse ben trıbunden anlamıyorum. gıdın bakalım 3 ıstanbul takımları ıle yapılan maclarda oraya. sesınızı cıkartabılıyormusunuz.
sagınızda solunuzda bjk lısı fb lısı gs lısı. mac basladıktan 10 dk sonra gelıp senı yerınden kaldırsınlar bakalım burası benım yerım diyerek. yada erkenden gıt ellerde gezınen beleş bıletlerle gir içeri. daha ne dıyım ki....
DK
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 14:11
denizli maçı inşallah konya maçına benzemez hiç bağırılmadıydı  ):
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 88899091>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır