eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:07
Alıntı yapılan foti

Ömer Doğan arkadaşımızın diğer bir tasarımı...

Gerçekten profesyonel bir tasarım olduğu çok belli.Arka tarafta daha güzel bir tema işlense daha güzel birşey ortaya çıkarmış diye düşünüyorum.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:25
ömer kardeşimi gönülden kutlarım
sadece..
şimşek-eskişehirspor yazısı ve logo ile biticek bu iş..
çok sade ve marjinal bi tasarım olur
ellerine sağlık
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:28
ÖMER arkadaşımızında tasarımı cok güzel olmuş özelliklede altın sarısı ile yazılan eskişehirspor yazısı cok güzel oturmuş ama amblem biraz küçük olmuş ama  altın sarısı bence kullanılablir özelliklede istegim forma numaraları beyaz yerine amblemimizde olan altın sarısının kullanılması
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:28
bence budur .on numara olmuş
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:30
genel olarak bakıldığında herkezin ortak kanısı arkaadara dev amblem tamamen arkayı kaplayan eskişehirspor yazısı şimşek teması vede siyah ağırlıklı olması
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:32
Yönetimin istemesine göre de camlar  boş kalacakAngry Düz siyah olucak.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:38
Amigo Orhan'ın arkasında Bandoeses'te bıyıklı gözlüklü dayımız hangi takımlıydı? LigTv'deki röportajlarını bulup çıkartayım mı? Amigo Orhan'ın arkasına hiç mi hiç yakışmamış kendisi.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
foti Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Turkey
  Alıntı foti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 21:54
Alıntı yapılan Dorylaion

Amigo Orhan'ın arkasında Bandoeses'te bıyıklı gözlüklü dayımız hangi takımlıydı? LigTv'deki röportajlarını bulup çıkartayım mı? Amigo Orhan'ın arkasına hiç mi hiç yakışmamış kendisi.

abicim uslubun hiç mi hiç hoş değil...
bildiğin şeyleri daha güzel bir dille paylaşabilirsin bizimle... ne öyle çıkartayım mıkartayım...
ben arkadaki bıyıklı amcanın bir röportajını görmüştüm, şöyleydi böyleydi güzelce anlat... emeğe saygısızlık etme bu şekilde...

Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 22:06
Son tasarım gerçekten şahane olmuş. Ama kendi fikrim, Amigo Orhan ile BandoEsEs üyelerinin yüzleri pek gitmemiş orda, karışmış gibi sanki bilemiyorum. Orda koreografilerimizden bir kesit gayet güzel olurdu. Ama şuana kadar çıkan çalışmalar içinde en iyilerinden biri olduğu kesin.
Emek verip uğraşan herkese teşekkürler..
Bu arada bilgisi olan var mı bu oylama ne zaman başlar, ne zaman biter ? Confused
Yukarı
EsEs_PoWeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs_PoWeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 22:11
Süper olmuş gerçekten ellerine sağlık
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır