eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 17:40
Olabilitesi varmıdır bilmiyorum ama aklıma bir fikir geldi.

Kuruluşumuzdan bu zamana kadar klübümüzde forma giyen futbolcuların isismleri otobüsün üstüne yazılsa bu yazılar renklendirilerek verilecek şekil ortaya çıkarılsa  nasıl olur?Yada olur mu?

Örneğin ATAmızın bu fotoğrafında binlerce fotonun birleşmesiyle oluşuyor.Otobüsünde tasarımı böyle olabilir mi?

Bizim otobüsün tasarımında küçük fotoğraflar yerine yazılar kullanılacak.

Uzaktan bakıldığında bir resim olarak gözükcek ama otobüsün yanından bakıldığında  futbolcuların isimleri  okunacak.

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 18:09

o rövaşatalı otobüs ü begenenler bunuda begensınler o zaman Thumbs%20Up 
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 18:20
ön kısmı bu şeklide olabilir arkada amigo orhanda snırım herkez birleşiyor ama yanlarda fikirler hep ayrı birazda ugrasırsak mutlaka herkesin ortak görüşü olan bişeyler cıkacaktır
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 18:22
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

ön kısmı bu şeklide olabilir arkada amigo orhanda snırım herkez birleşiyor ama yanlarda fikirler hep ayrı birazda ugrasırsak mutlaka herkesin ortak görüşü olan bişeyler cıkacaktır
ClapClapClap
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 18:39
Bugün otubüsümüzün şöfürü Ahmet abiyle konuşma fırsatım oldu. Camlara film çekilcekmiş. Çünkü deplasmanlarda camlar kırıldığı için oralara baskı yapılmayacakmış. Hazırlanan çalışmaların camlardan aşağı yapılması gerektiğini söyledi. Yönetimle konuşmalı bu yöndeymiş.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 18:58
Alıntı yapılan kujo

Bugün otubüsümüzün şöfürü Ahmet abiyle konuşma fırsatım oldu. Camlara film çekilcekmiş. Çünkü deplasmanlarda camlar kırıldığı için oralara baskı yapılmayacakmış. Hazırlanan çalışmaların camlardan aşağı yapılması gerektiğini söyledi. Yönetimle konuşmalı bu yöndeymiş.

işte bu kötü oldu..ConfusedConfusedConfused
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 19:03

o rövaşatalı otobüs ü begenenler bunuda begensınler o zaman Thumbs%20Up 
şu sağ ve soldaki logolarımız hariç güzel. birde eskişehirspor.com yazılmış onu öylesine yazdığını tahmin ediyorum
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
  Alıntı TOTTI26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 19:06
rovaşatalı resmi bende beyenmedım sıyah uzerıne guzel motıfler yapılıyo melıh gayet guzel yapıyo kocaman eskısehırsporuz bırakında otobusumuz bıraz cafcaflı olsun
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 19:27
Camlara baskı yapılmaması kötü oldu gerçekten alan dar oldu ama sade ve daha hoş şeyler yapılabilir...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 19:56

ARKA OLARAK BU 10 NUMARA BENCE DAHA IYISI OLAMAZ DERIM..

bu fotodada amblem cok guzel otrmus o yazı duzeltılıp daha duzgun bır eskısehırspor yazılırsa ustundede sımsekler ınerse 10 numara olacagı kanısındayım
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır