eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 12:13
Alıntı yapılan manta

Alıntı yapılan foti

Alıntı yapılan kujo

Alıntı yapılan lawyer

http://img503.imageshack.us/img503/2512/diamond043.jpg

Bu tasarım da Ömer Dogan arkadaşımızdan.Kendisi Temsa firmasının da reklamlarını yapan şirkette grafik tasarımcı olarak çalışmakta idi. Bu tasarımda şimdilik otobüsün tek tarafı yapıldı. Diger tarafı ve ön kısım için çalışmalarını sürdürüyor.

Ömer kardeşim bu tasarımı sevgili lawyer ve benimle paylaşmıştı.
Kendisi tasarımı şöyle özetlemişti,
Top gidilen şehire gol olarak yağacamızı simgeliyor, top kaleye gidiyor...
Futbolcuyu da tanıdık, efsane futbolcularımızdan hangini koyacağına karar veremediği için anonim koyduğunu belirtti.
kendisi de Amigo Orhan' ın ve kareolarımızın olması gerektiğini düşünüyor ve zaten birkaç tasarın üzerinde daha çalışıyor. Onları da yarın veya salı günü gönderecek ekleyeceğiz buraya. Selamlar...

Öncelikle bugüne kadar amatör ruhla gerek photoshop'ta gerek diğer programlarda hatta paint'te bir şeyler çıkarmaya çalışan bu uğurda saatlerini hatta günlerini harcayanlara çok teşekkürler.Clap 

Ancak bu çalışma gösterdi ki ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın bir profesyonelin elinden çıkan iş seviyesine ulaşmak imkansız oluyor maalesef. Ben bugüne kadar olması gereken tasarımla ilgili ne söylediysem bana inat Ömer Doğan adeta tam tersini uygulamış ama ortaya bu çıkmış, bu da iş bilenle, konuşmayı bilenin farkı olsa gerekOuch

Tasarımda kullanılan yazı fontunun seçimi, şimşek tasarımının öncekilerden farkı, bütünlük vs.. tek kelimeyle muhteşem ancak yine de büyük konuşmayalım bu tasarım daha bugüne kadar paylaşılan ilk profesyonel çalışma, belki devamında çok daha iyileri gelebilir.

Ayrıca Serkan önceki sayfada diğer takımların otobüslerini derleyip koymuş ki bu tasarım diğer tümünden (Avrupa'dakiler dahil) hem kalitesiyle hem konseptiyle bir iki gömlek daha üstün. öncelikle fb'nin otobüsü olmak üzere o kadar basit ki tasarımlar,bizim amatör ruhla yaptığımız onlarca çalışma bile daha iyidir. akla gelen ilk şeyleri( Meşale show, golden sonra sevinen topçular vs.) alıp gelişigüzel yapıştırmışlar otobüsün üzerine, boş kalan köşelere, aynalara falanda da birer logo, oldu bitti! sanki sakızdan çıkartma çıkmışta almış otobüs süslüyorlar gibi..

Sevgili Ömer Doğan'a piyasada ancak ciddi bir bedel ödeyerek yaptırılabilecek tasarımı için çok teşekkür ediyorum, çalışmalarının devamını dört gözle bekliyorum.  

Bir not: Yazının fontu bana çok beğendiğim Anadolu Yıldızı atkısını hatırlattı, acaba bunu 1965 yerine daha küçük fontlar ile uygulayamazmıyız?  

Muhteşem ve çok profesyonel bir çalışma.çok şık.ellerinize sağlık.aracın arka camına amigo orhan abimizin çalışmasınıda aynı profesyonellikle çalışıp ilave edebileceğiniz kanısındayım.ClapClapClap
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 13:23
bencede rovasata atan bır tasarımın ne anlam verdıgını bende cıkartamadım ? futbolcu resımlerı sacma olur tabıkıde o adamlar bugun var yarın yok ama taraftar fotolarından yapılan kareografı calısmalarından esınlenerek yapılan tasarımlar daha kalıcı olacaktır herkesınde ortak fıkrı olan amıgo orhanında resmı olması gerekır dıye dusunuyorum ..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 13:25
Profesyonel bir tasarımcı bundan daha iyisini çıkartabilir.Tabii isterse Thumbs%20Up

Taraftar görüntüsü,şimşekler,amigo Orhan abimiz vs. materyaller kullanarak yapılan bir tasarım çok daha güzel olacaktır...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 13:55

ARKA OLARAK BU 10 NUMARA BENCE DAHA IYISI OLAMAZ DERIM..

bu fotodada amblem cok guzel otrmus o yazı duzeltılıp daha duzgun bır eskısehırspor yazılırsa ustundede sımsekler ınerse 10 numara olacagı kanısındayım
Yukarı
sonnefes26 Liste gör
Yazar

üzeyir
Yer: Eskişehir
  Alıntı sonnefes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 14:13
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

ARKA OLARAK BU 10 NUMARA BENCE DAHA IYISI OLAMAZ DERIM..

bu fotodada amblem cok guzel otrmus o yazı duzeltılıp daha duzgun bır eskısehırspor yazılırsa ustundede sımsekler ınerse 10 numara olacagı kanısındayım

Amblemin asırı sekilde büyük olduğunu düşünüyorum ve de tam olarak almamıs.Bizim amblem bu sekilde yandan kesik mi?(sol tarafından bahsediyorum)Ayrıca  alt tarafı da otobüs tekerinden tasmıs.Yani sonucta parcalanmıs bir görüntü olusmus.ESKİŞEHİRSPOR yazısı cok basit durmus. Taraftar resmi de 2. planda kalmıs ve donuk cıkmıs.Tabi bunlar benim sahsi görüsüm. Smile

Çektiğim her duman seni anlatır, gözümden yaş akar annem kıskanır; alsa da bu sevda canlarımızı, hayatın anlamı siyah kırmızı

Yukarı
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 14:24
amblem zaten ufak olmazkı onun yan durduugu ıcın oyle kötude durmuyor ısım duzeltılıcek ben boyle olsun demedım zaten olmaz boyle amblem ok guzel dıgerlerı degısmesı lazım..
Yukarı
sonnefes26 Liste gör
Yazar

üzeyir
Yer: Eskişehir
  Alıntı sonnefes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 14:29
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

amblem zaten ufak olmazkı onun yan durduugu ıcın oyle kötude durmuyor ısım duzeltılıcek ben boyle olsun demedım zaten olmaz boyle amblem ok guzel dıgerlerı degısmesı lazım..

Haklısın abmlem ufak olmaz ama bu sekilde de hic olmaz.Tam sekilde alması lazım.Sağdan alttan üstten kırparsan böyle hiçbişeye benzemez ve de orjinalliği bozulur

Çektiğim her duman seni anlatır, gözümden yaş akar annem kıskanır; alsa da bu sevda canlarımızı, hayatın anlamı siyah kırmızı

Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 15:09
söledim yine sölüyorum profesyonel tasarım yapan birisinden rövaşota atan adamdan cok daha iyi şeyler cıkar arkadaslar abiler kardesler unutmayınkı bu tusubasnın takımı nankatsu degil BÜYÜK ESESimizin otobusu lütfen cok daha güzel şeyler cıkabilir hemen ilk gördügümüz tasarıma atlamayalım
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 15:13
Alıntı yapılan lord of eses

söledim yine sölüyorum profesyonel tasarım yapan birisinden rövaşota atan adamdan cok daha iyi şeyler cıkar arkadaslar abiler kardesler unutmayınkı bu tusubasnın takımı nankatsu degil BÜYÜK ESESimizin otobusu lütfen cok daha güzel şeyler cıkabilir hemen ilk gördügümüz tasarıma atlamayalım

ClapClapClapClapClapLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileWinkWinkWinkWinkWink
Yukarı
hydr Liste gör
Yazar

HAYDAR
Yer: İZMİR
  Alıntı hydr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 17:27
bu tasarmları facebookta paylaşam imkanımız var mı?
ÖLMEDİK GELİYORUZ İZMİRESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır