eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 02:07
Yukarı
rusenYilmaz Liste gör
Yeni Yazar

Ruşen YILMAZ
Yer: Turkey
  Alıntı rusenYilmaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 02:47
Clap
Alıntı yapılan ceto26

Bu tasarım güzel olmuş...
kırmızı... şimşekler...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 02:59
serkan kardeşimizin örneklediği taraftar otobüsleri resimlerine bakarak yaptığım değerlendirmede futbolcu resimleri koyulan tasarımlar genelde fazla mesaj vermeyen görselliği az olan tasarımlar olmuş. Taraftar resmi konulması gerektiğini düşünen kişilere ise bunun bir taraftar değil takım otobüsü olduğunu belirtirim. Benin düşünceme göre tasarım az görsellikle çok mesaj verebilen olmalıdır burada dikkat edilmesi gereken canlı renkler ile fakat uyum içerisinde az şekil ile çok mesaj verebilmek hatta otobüsümüzü konuşur ve tanıtırken bak şurası şu anlama geliyor şu şekilde anadolu ihtilalimiz anatılıyor vs. gibi. Şu ana kadar yapılmış ve yapılacak tüm çalışmları yapan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim. Benim en beğendiğim çalışma ise rovaşata atan futbolcunun bulunduğu çalışma olmuştur.
Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: manisa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 03:50
  Amigo orhanımızın klasik bir baba hindi çektirirken ki resmi de olabilir bir tarafında , hem da güzel bir jest olur , hem de mesaj tribün kültürünü getiren amigo kültürünü getiren takım olduğumuzdur Wink
yaşa varol SEN sonsuza kadar ES-ES im
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 05:49
Alıntı yapılan mecek

serkan kardeşimizin örneklediği taraftar otobüsleri resimlerine bakarak yaptığım değerlendirmede futbolcu resimleri koyulan tasarımlar genelde fazla mesaj vermeyen görselliği az olan tasarımlar olmuş. Taraftar resmi konulması gerektiğini düşünen kişilere ise bunun bir taraftar değil takım otobüsü olduğunu belirtirim. Benin düşünceme göre tasarım az görsellikle çok mesaj verebilen olmalıdır burada dikkat edilmesi gereken canlı renkler ile fakat uyum içerisinde az şekil ile çok mesaj verebilmek hatta otobüsümüzü konuşur ve tanıtırken bak şurası şu anlama geliyor şu şekilde anadolu ihtilalimiz anatılıyor vs. gibi. Şu ana kadar yapılmış ve yapılacak tüm çalışmları yapan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim. Benim en beğendiğim çalışma ise rovaşata atan futbolcunun bulunduğu çalışma olmuştur.

sevgili ali abi taraftar degil takım otobusu oldugunu söylemişsiniz eger bizi anlatacaksa  biz yıllardır taraftarıyla var olan yagmurda çamurda üçüncü ligte ikinci ligte heryerde takımdan bahsedilmese bile tarftarının adı hiç kaybolmamış bi camiayız rövaşöta atan futbolcunun olması gerektigini söylemişssin ve resimin mesaj vermesi gerektigini söylemişssin rövaşöta atan futbolcunun verdigi mesajı anlmakta zorluk çekiyorum ve inanıyorumki daha iyi çalışmalar çıkacaktır die düşünüyorum
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 11:27
Alıntı yapılan rusenYilmaz

Clap
Alıntı yapılan ceto26

Şimdiye kadar örneklenenler içinde otobüs üzerinde bize en yakışanı diyebilirim.Yapanların ellerine sağlık.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 11:29

Alıntı yapılan rusenYilmaz

Clap
Alıntı yapılan ceto26

evet gerçekten çok güzel eline sağlıkClapClap

Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 11:48
Alıntı yapılan foti

Alıntı yapılan kujo

Alıntı yapılan lawyer

http://img503.imageshack.us/img503/2512/diamond043.jpg

Bu tasarım da Ömer Dogan arkadaşımızdan.Kendisi Temsa firmasının da reklamlarını yapan şirkette grafik tasarımcı olarak çalışmakta idi. Bu tasarımda şimdilik otobüsün tek tarafı yapıldı. Diger tarafı ve ön kısım için çalışmalarını sürdürüyor.

Ömer kardeşim bu tasarımı sevgili lawyer ve benimle paylaşmıştı.
Kendisi tasarımı şöyle özetlemişti,
Top gidilen şehire gol olarak yağacamızı simgeliyor, top kaleye gidiyor...
Futbolcuyu da tanıdık, efsane futbolcularımızdan hangini koyacağına karar veremediği için anonim koyduğunu belirtti.
kendisi de Amigo Orhan' ın ve kareolarımızın olması gerektiğini düşünüyor ve zaten birkaç tasarın üzerinde daha çalışıyor. Onları da yarın veya salı günü gönderecek ekleyeceğiz buraya. Selamlar...

Öncelikle bugüne kadar amatör ruhla gerek photoshop'ta gerek diğer programlarda hatta paint'te bir şeyler çıkarmaya çalışan bu uğurda saatlerini hatta günlerini harcayanlara çok teşekkürler.Clap 

Ancak bu çalışma gösterdi ki ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın bir profesyonelin elinden çıkan iş seviyesine ulaşmak imkansız oluyor maalesef. Ben bugüne kadar olması gereken tasarımla ilgili ne söylediysem bana inat Ömer Doğan adeta tam tersini uygulamış ama ortaya bu çıkmış, bu da iş bilenle, konuşmayı bilenin farkı olsa gerekOuch

Tasarımda kullanılan yazı fontunun seçimi, şimşek tasarımının öncekilerden farkı, bütünlük vs.. tek kelimeyle muhteşem ancak yine de büyük konuşmayalım bu tasarım daha bugüne kadar paylaşılan ilk profesyonel çalışma, belki devamında çok daha iyileri gelebilir.

Ayrıca Serkan önceki sayfada diğer takımların otobüslerini derleyip koymuş ki bu tasarım diğer tümünden (Avrupa'dakiler dahil) hem kalitesiyle hem konseptiyle bir iki gömlek daha üstün. öncelikle fb'nin otobüsü olmak üzere o kadar basit ki tasarımlar,bizim amatör ruhla yaptığımız onlarca çalışma bile daha iyidir. akla gelen ilk şeyleri( Meşale show, golden sonra sevinen topçular vs.) alıp gelişigüzel yapıştırmışlar otobüsün üzerine, boş kalan köşelere, aynalara falanda da birer logo, oldu bitti! sanki sakızdan çıkartma çıkmışta almış otobüs süslüyorlar gibi..

Sevgili Ömer Doğan'a piyasada ancak ciddi bir bedel ödeyerek yaptırılabilecek tasarımı için çok teşekkür ediyorum, çalışmalarının devamını dört gözle bekliyorum.  

Bir not: Yazının fontu bana çok beğendiğim Anadolu Yıldızı atkısını hatırlattı, acaba bunu 1965 yerine daha küçük fontlar ile uygulayamazmıyız?  

Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
Yer: Eskişehir
  Alıntı ercu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 11:49

Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2009 saat 11:57
Alıntı yapılan ercu

Güzel çalıma gerçekten, Kızılcıklı ya da Nefer taraftar otobüsü alırsa birgün kullanılabilirSmile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır