eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biletsiz seyicileri içeri alan kişi !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 14:38

bjk  maçına  izmirden  geldim  seyretmeye   gözlerime  inanamadım herkes bir avanta peşinde eti  çikolata  dagıtıyor  eti   koskoça adamlar  resmen  almak için savaşıyor    içeri  maça bedava giren girene   bu  nasıl   eskişehirlilik  inanın  utandım    adam  3  tane  çıkolata almış  yanın da  yabancı  küçük  çoçuk  var   onun  önüne  düşeni  almak  için  kendini  yere  attı  aldı  cebine  koydu  ufaçık  çoçukta bakıyor   utandım  bu  gördüklerimden   yazıklar  olsun  eskişehirde  bu  kadar aç  insan mı  var  

tayfun
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 14:43
Aktif AŞ nin pislemediğibir esstore kalmıştı zaten.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 14:47
Alıntı yapılan Erman

Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan die_for_you

Uzaktan akrabamız olan bir abim var.Kendisi aktif a.ş sahibinin kuzeni ve koyu galatasaraylıdır.Onunla konuştuğumda,Esstoreyi almak için uğraşıyoruz.Alırsak yediden yetmişe ürünler olucak demişti.

Aman...

Esstore'dan bari uzak dursun Aktif A.Ş. Ouch

Bence de uzak dursunlar.Teknolojik ürünler satan mağazanı tekstil ağırlıklı olacak store işlerinden ne kadar anlayabileceği sor işareti.Çetintaşlar kendi işleri tekstil olduğu halde store'nin bugünkü hali ortada.

Verilecekse Sarar'a verilsin.

paralarına güveniyorlar heralde!!

Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 15:14
Sözlerim yanlış anlaşılmış alıcak olan Aktif a.ş değil.Aktif a.ş sahibinin kuzeni.Kendisi tekstille uğraşıyor.

''Tabi bu aramızdaki konuşmadan ibaret sadece.''
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 16:37
Az önce Adalarda İstikbal gazetesini incelerken bir amcayla konuştuk.Kendisi kapalıda izliyormuş maçı.Bjk maçı için hiç abartmıyorum gözümün önünde 1000 kişi bedava girdi içeri dedi.Stadyum içerisinde de tuvalet için aşağı indi sırada bir yöneticinin vip tribüne biletsiz olduklarını söyledikleri bir grup kişiyi(büyük ihtimalle tanıdıkları imiş) içeri aldığını gördüğünü söyledi.Halil Ünal'ı gördüğü vakit kombineyi fırlatacakmış yüzüne.

Artık bu sesler bütün şehirden yükselmeye başladı.İlgili kişilerin bir an önce tedbirleri almaları gerekiyor.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 16:56
Benimde girdiğim kapıda elinde bileti olan ve sanırım 10 yaşındaki,baştan aşağıya siyah kırmızı olan kızını stada sokmak isteyen bir abimizin isyanı vardı.İçeri giren herkes birer çift laf söyledi ama almadılar muhtemelen.Ondan sonra kendi eş dost tanıdıkları olunca içeriye sokmak için birbirleriyle yarışıyorlar.
Babasının,abisinin yanında yaşı makul olan  maça girmek için bekleyen yürekleri kıranlar 30lu 40lı yaşlardaki tanıdıklarını almak için ne amir ne kamera dinliyorlar.

Birde taraftarımızın elindeki simitleri bile attıran,içeriye sokmayan ve yönetimin talebi diyen emniyeti ve yönetimin böyle bir talebi yok,emniyet böyle istiyor diyen görevlileri kınıyorum.Herkes birbirinin talimatı olduğunu iddia ediyor ama kavga gürültüyle simitleri bile attırmanın anlamı nedir?Angry

Sanki onlara muhtaçmışız gibi davrananlarada gıcık oluyorum.EsEs bizim,sizin değil.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 23:49

Biletsiz stada taraftar sokanları demekki herkez içerdeki her maçta net görüyormuş ve bir kıvılcım bekliyormuş.Artık kıvılcım çakıldı bakalım kimler yanacak!

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 03:58
Alıntı yapılan Tayfun

bjk  maçına  izmirden  geldim  seyretmeye   gözlerime  inanamadım herkes bir avanta peşinde eti  çikolata  dagıtıyor  eti   koskoça adamlar  resmen  almak için savaşıyor    içeri  maça bedava giren girene   bu  nasıl   eskişehirlilik  inanın  utandım    adam  3  tane  çıkolata almış  yanın da  yabancı  küçük  çoçuk  var   onun  önüne  düşeni  almak  için  kendini  yere  attı  aldı  cebine  koydu  ufaçık  çoçukta bakıyor   utandım  bu  gördüklerimden   yazıklar  olsun  eskişehirde  bu  kadar aç  insan mı  var  

aç değil de, gözü aç çok adam var.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 10:23
Polisler ve güvenlik görevlileri şu staddan bir elini ayaklarını çekseler taraftar olarak o kadar rahatlayacağız ki.

Her taşın altından bunlar çıkıyor.Yeter artık.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 12:06
beyefendiler hem yolsuzluk yapıyor hem de maça gelen taraftara cefa çektiriyorlar. ama büyük taraftar artık bu işe "dur" dedi! haydi bakalım görelim güvendiğiniz dağları ve talimatları...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır