eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:05
Alıntı yapılan EsAtaEs

ARKA PANEL MUTLAKA ANADOLU YILDIZI GİBİ BİR ŞEKİL OLMALI DERİM SONUÇTA ANADOLU YILDIZIYIZ BU UNUTULMAMALI GÜZEL BİR YILDIZ SEÇİLEBİLİNİR NE DERSİNİZ ?

arka panel in full reklam olması uygun olur diye düşündüm ben...eti ön planda olmak üzere..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:11
bütün çekilen resimler kırmızı fonda onun için siyah biraz zor oluyor.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:11
Butun herseyi koyup karman corman olmasındansa tek bişeyin ustunde durulup adam gibi bişey yapılması taraftarıyım.. Fethi Heper,Amigo Orhan,Taraftar,şimşek,anadolu yıldızı vs vs derken karman corman bişey cıkacak ortaya bakanların kafası karıscak..Ayrıca nedir bu reklam merakı eger ekstra buyuk bi para kazandırmıcaksa Eskişehirspor harici hiç bişey olmasın otobusun üstünde.
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:18
Alıntı yapılan ekrem yetim

Alıntı yapılan EsAtaEs

ARKA PANEL MUTLAKA ANADOLU YILDIZI GİBİ BİR ŞEKİL OLMALI DERİM SONUÇTA ANADOLU YILDIZIYIZ BU UNUTULMAMALI GÜZEL BİR YILDIZ SEÇİLEBİLİNİR NE DERSİNİZ ?

arka panel in full reklam olması uygun olur diye düşündüm ben...eti ön planda olmak üzere..
reklam işini açıkcası anlamadım bu kulubün bileceği birşey değilmi arkadaşlar bunun Eskişehirspor otobüsü ile  ilgisi yokki tamam Eti bizim markamız fakat bunu tasarladık diye kulüp oraya koymayabilir sonuçta bu bir sponsorluk anlaşmasıdır . Biz otobüsü tasarlayım onlar reklam işini ayarlar zaten .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:22
Alıntı yapılan EsAtaEs

Alıntı yapılan EsAtaEs

reklam işini açıkcası anlamadım bu kulubün bileceği birşey değilmi arkadaşlar bunun Eskişehirspor otobüsü ile  ilgisi yokki tamam Eti bizim markamız fakat bunu tasarladık diye kulüp oraya koymayabilir sonuçta bu bir sponsorluk anlaşmasıdır . Biz otobüsü tasarlayım onlar reklam işini ayarlar zaten .

evet katılıyorum...biz tasarımımızı yapalım..reklam koyulacaksa eklerler zaten
Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:38

Alıntı yapılan EsAtaEs

Alıntı yapılan EsAtaEs

evet katılıyorum...biz tasarımımızı yapalım..reklam koyulacaksa eklerler zaten

reklama gerek yok.
en azından bizim işimiz değil.
otobüsü giydiren kimse reklamını da koydurur  zaten.
eti sadece forma reklamını aldı.heryere koymaya gerek yok.
çok isteyen, gecenin ilerleyen saatlerinde çay demleyip eti çokoprens sponsorluğunda çalışmaya devam edebilir. : )
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:42
ekrem abinin çalışmasında ön üst cama sevdan bir ateş veya son kullandığımız türkiye haritasını koysak nasıl olur. türkiyenin her yerinden kırmızı şimşeklerin eskişehire odaklandığı
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:43
hatta bu çalışmalar içinde kızılcıklı şeytanı da çok hoş durur gibi geliyo
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:52
Alıntı yapılan 26oldcity26

ekrem abinin çalışmasında ön üst cama sevdan bir ateş veya son kullandığımız türkiye haritasını koysak nasıl olur. türkiyenin her yerinden kırmızı şimşeklerin eskişehire odaklandığı

ön üst cam'da mutlaka ES ES yazısı olmalı.
nedeni : logo-şimşek-taraftar her iki yan panelde var, reklam veya efsane kişi koyulacaksa arka panelde olacak..geriye sembolümüz olan ES ES kalıyor sadece..
otobüs geldiğinde..
-ahaa es es'te geldi izlenimi verilsin..eskişehirspordan ziyade es es tabiri benim daha çok hoşuma gidiyor
sizin fikriniz nedir arkadaşlar ?
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:53

birazda maziden fikir vermek açısından

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır