eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 0 - Beşiktaş : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9899100101102 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:14
Alıntı yapılan serdareses

Alıntı yapılan dewran

Az önce arkadaşım mesaj attı çarşı çok kalabalıkmış ve gs li fb li hepsi formalarla geziyomuş...

imkansız Wink

Doğru.Bende şimdi çarşıda olan bir arkadaşımı aradım.İlk defa bu kadar gs,fb formalı gördüğünü söyledi.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:22
ilgilenilir birazdan ilgili kişilerle, rahat olun siz. yada mont altı falan yapıyorlar formaları pek gözükmüyor.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 20:11
Arkadaşlar ben şimdi çarşıdan geldim ve Gs lilerin gezmesi veee işin en garip yanıda adalarda Cimbom çekmeleriydi.. İnanamadım sinirimden çatladım ama maç sonu caddeye çıkmak şart oldu :)
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 20:12
valla üzgün halimize geldi yoksa ...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 21:26
yönetim ve rıza hoca
oynanılan beşiktaş maçlarının üçündede rıza hocanın  samiyetine inanmıyorum..ve böyle bir hocayı takımımızın başında istemiyorum..tüm arkadaşların ortak düşüncesi rıza hocanın bjk maçlarında takımı motive etmede sorun yaşadığıdır..o zaman rıza hoca çok sevdiği bjk  ye  gidebilir yeterince bjk ye hizmet etti zaten şu kritik zamanda bjk ye çoook önemli 3 puan daha verdi..adam sanki bjk için çalışıyor daha ne yapsın acaba rızaya ne vaat ettiler merak ediyorum...bir an önce bjk sine kavuşssun...onu buraya getiren samimiyetsiz ve çıkarcı halil ünalıda beraberinde götürsün
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 21:53
Arkadaşlar maçla ilgili tüm yorumları okuyamadım ama Rıza Hoca'nın Beşiktaş maçlarındaki performansı ile ilgili çok sayıda eleştiri mevcut... Yapmayın etmeyin noolur, bu kadar kolay  harcamayın Hocamızı.. Dün maçtaydım ve eminim ki Rıza Hoca'nın maçı kazanabilmekten başka hiçbir gayesi yoktu, ama olmadı naapalım... Kadromuz kısıtlı ne yazık ki ve bir şans golüyle yenildik hepsi bu, artık ilerki maçlara bakacağız hemen harcamayın gecesini gündüzüne katıp takımımızın başarısı için ter döken Rıza Hocamızı... Seni seviyoruz Rıza Hoca...
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 22:14
Orta sahanın ortası için transfer edilmiş Veysel Sarı yerine neden Sezgin oynadı anlayamadım açıkçası.
Hayır madem böyle kadro rotasyonları ile devam edeceğiz o zaman transfer yapmayalım alt yapıdan oyuncu alalım 18e.
Rıza Hoca bence bu konuda düşünmeli, tam kadro olduğumuzda giren-çıkan oyuncular dahi sabit yani kadromuz dar ya da geniş demeden önce efektif kullanılıyor mu buna bakmak lazım. Bu görüntü ile Rıza Hoca'ya 30 kişilik kadro da versek 15 kişi ile oynuyor devamlı, bu 15i artırmamız lazım.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 23:29
Madem kadro sıkıntımız var neden Ankaraspordan bir oyuncu alınmadı. diyeceksiniz ki para yok. Bir bizdemi para yok, diyarbakır, Trabzon, Antalyaspor çatır çatır adam alıyorlar bizimkiler bir adam bile alamıyorlar.

Arkadaşlar akşam gördük işte nasıl Fenerbahçe Alex olmadımı mağlup oluyor, bizde de Youla olmadımı mağlup oynuyoruz. Youla Kayseri maçın da oyundan çıktı mağlup olduk, Beşiktaş maçında da yok yine mağlubuz. Demek istediğim o zaman Youlasız oynadıkmı vay halimize. Ben anlamıyorum Akşam Erman Toroğlunun yorumlarını dinledim adam ne söylediyse haklıydı. İvesa ya kızdı, zaten Ekrem dedi seni görünce korkmuş adam topa vurmaya bile cesaret edememiş sen yat uzan devir adamı kırmızı kart gör ne olacak yani dedi, haftaya yedek kalecin oynar hemde takımın 1 puan alır dedi. Ama şöylede bir yorum yaptı, ama bunu yapmazlar neden? çünkü İvesa priminden olacak, kırmızı kart görünce haftaya yedek kaleci kaleye geçecek belki yerimden olurum düşüncesi, takımını düşünüyorsan kardeşim bunu yapacaksın belki sana o 1 puan sene sonunda lazım olacak dedi. ben hak verdim bu yoruma futbolcularımız bunları düşünemiyor.

Sen burda taraftar olarak yırtın dur puan alacam diye, onlar prim düşünür para düşünür.
Rıza hocayı bugüne kadar destekledim hala da destekliyorum, ama akşam kızdım niye kızdım. Maçta zaten gol atacağımız adamımız yok pozisyonda öyle çok net pozisyonumuz yok sen daha ne hücum yaparsın onu anlamadım. defans yok Doğa son adam Nadareviç adında futbolcumuz var adam Bosna Hersek milli takımında defans oynuyor bizde yedek kulübesinde oturuyor. Volkan Yaman bu adamla ilk defa bu önemli maçta ilk 11 de oynatıyorsun, farkındaysanız arkadaşlar geçen seneki kadro ile top oynuyoruz,

İvesa, Koray, Sezgin, Vucko, Bülent Kocabey, Doğa, Murat Önür, El Saka hani nerde yeni transferler tam 8 adam geçen seneki kadro, bu kadroya Youla, Bülent Ertuğruluda ekleyelim 10 futbolcu 1 adam girecek Ümit Karan. Tamam çekirdek kadroyu bozmayalım dedik oldu ama bu kadarı da fazla, bak adam eksik olunca oynayacak adamımız yok, neyse arkadaşlar konuşacak çok şeyler var laf uzadıkça uzuyor, ama takımın durumu hiç iyiye gitmiyor imşallah düzelir Kazımpaşadan da 3 puanı alır geliriz...
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
arman Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı arman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 23:48
Alıntı yapılan eSkoLiq

Arkadaşlar ben şimdi çarşıdan geldim ve Gs lilerin gezmesi veee işin en garip yanıda adalarda Cimbom çekmeleriydi.. İnanamadım sinirimden çatladım ama maç sonu caddeye çıkmak şart oldu :)
bende az önce çarşıdan geldim tek tük bizanslılar vardı ama her hangi bir toplu yürüme görmedim.bizimkiler geldi bi ara bi kaç kişiye forma çıkartmaya çalıştı hemen yunuslar müdale etti,bizim grup dağılırken yunuslarda artis artis gsliyi yanlarına alıp bu adamın formasını kim çıkar dedi diyerek aramaya başladılar.
bu eskişehir polisine ne oluyor anlamak imkansız.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 01:07
Hatayı kendimizde aramalıyız biraz da...
Bu maçta açık tribünde idim,taraftarımız yine aynı hatayı yaparak,sürekli yedek kaleci Hakana küfürler saydırdı,(bunu yaparak ne kazanacak,sürekli kendimize düşman arıyoruz ya...)
Yanımdaki vatandaş alkollü ve leş gibi kokuyordu,sürekli küfürler ve salak saçma hareketler içinde idi.Araştırdım bu zat bir Yüzbaşı imiş,görev yeri de Ankara.Yaklaşık olarak yaşı da 45 civarı.
Adam bejekelilere ayak falan kaldırıyor,sürekli ağıza alınmayacak küfürler ediyordu.Burada en trajik durum ise önümüzde 4 çocuklu bir aile vardı.
Sonuç olarak biz bu tip davranışlar içinde olduğumuz sürece herhangi bir başarı falanda beklemeyelim ya!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9899100101102 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,289 saniyede hazırlanmıştır