eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 0 - Beşiktaş : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 15:57
maçın özeti : 70 dakika gol denedik olmadı
              20 dakika gol denediler attılar
futbolda şans'ta büyük faktör..bu maçta haksızlık veya ekstra es es in aleyhine pek bir şey yok.
sağlık olsun.
canın saolsun es es ' im
volkan yaman ısınmaya devam..
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 16:00
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan ÖZKAN

Devre arası Batuhan ile Baytar gelir kurtarıcı olarak..

Hayırdır küme mi düştük ?

UEFA için.. ;)
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 16:07

Buradaki eleştiriler bir yana Ömer Üründül'ün maç hakkındaki görüşü!!!!!

Bence Beşiktaş Eskişehirspor'u dün gece ilk yarıda 6 kişiyle, ikinci yarıda da 7 kişiyle yendi. Bilmem Eskişehirspor'un halini anlatmaya gerek kaldı mı?

Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
eses2638 Liste gör
Yazar

kazım
Yer: Turkey
  Alıntı eses2638 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 17:02

saygı değer rıza hocamın akşam hangi taktiği oynattığını merak ediyorum futbol literatüründe böyle taktik varmıdır acaba???3 kişiyle defans sonrası uzun toplar gol arıyoruz orta saha denilen hiçbişey yok hala oyunu seyrediyor...

arkadaşalr kimse kusura bakmasın ilk hafta bursa maçından sonra futbol oynamıyoruz eğer bu futbolla devam edersek biryere varacağımız hikaye ilk beş hayal değil hayal ötesi.
şapkayı önümüze koymalıyız böyle bir taktikle futbol oynayamayız geçen sene bile daha iyi top oynuyorduk.sonra 15 gündür maç yapmayan biz değilizde sanki bjk gibiydi.
hocam takıma çeki düzen vermeni bekliyorum herşeyden önce orta sahamızı geri getir hocammm....
Her sevdalının yüreğindedir.O ses kalsada son nefes her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 17:50
  Geçen sezon yaşanan sıkıntılı günleri görmezlikten gelerek yeni sezonda ilk dört hedefi açıklayan yönetim, Rıza hocanın veya bazı futbolcuların eleştirilmesinde büyük rol oynamaktadır.
   Yedek kulübesi olmayan bir takımın ilk dört arasına girmesi mümkünmüdür.Böyle boş açıklamalarla taraftarıda şartlandırıp teknik heyeti ve futbolcuları hedef haline getirdiler.

kalender
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 18:02
Taraftar da hala Halil Ünal'ın gazına geliyorsa vallahi yazık Durmuş Abi. :)
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
dewran Liste gör
Yazar

Devran ASLAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı dewran Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 18:09
  Maçın hatasını Doğa yaptı Ekrem'e yetişmek yerine onu indirseydi golü yemeyecektik. Doğa kırmızı kart görecekti zaten cezalı duruma düşmüş bildiğim kadarıyla.
Turkcell Süper Lig'de kürESel kriz başladı...
Yukarı
dewran Liste gör
Yazar

Devran ASLAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı dewran Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 18:40
Az önce arkadaşım mesaj attı çarşı çok kalabalıkmış ve gs li fb li hepsi formalarla geziyomuş...
Turkcell Süper Lig'de kürESel kriz başladı...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 18:56
ne oldu bize böyle ya gurbetten üzüntü içerisinde izliyoruz. tabi eğer doğruysa
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 19:12
Alıntı yapılan dewran

Az önce arkadaşım mesaj attı çarşı çok kalabalıkmış ve gs li fb li hepsi formalarla geziyomuş...

imkansız Wink
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır