eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:08
yönetımden rica etsem takım otobüsünü bizim evın önune cekeyım bi yaglı boya tamamdır bu iş :)
şaka bir yana atakan abi ve melih abinin tasarımları güzeldi begendım dahada geliştirilecektir umarım
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:27
Alıntı yapılan hyavuz

Buda Bizden..

İşte budur..Ellerinize sağlık abi harika olmuş ClapClapClap
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:04
Bu tasarım süper olmuş elinize sağlık olay budur...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:08

çok güzel çalışma

Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:25

Ben çizmesini ve photoshop yapması bilmem ama "hyavuz" arkadaşın tasarımındaki önden görüntüde logomuz ile ESKİŞEHİRSPOR yerini ters çevir,kenar kısma futbolcuların kendi stadyumumuzda golden sonraki sevinç yumağını resmeden bir resim ve otobüsün arka tarafında ise inönü stadyumundaki taraftar resminin önünde bir baba hindi çektiren amigo Orhan resmini koydu mu (Forumda bir arkadaş eklemiş onun renklisi) herkese bir şeyler çıkar sanıyorum...Bu otobüs herkesi temsil etsin ama eklenen tasarımlar sadece taraftarı temsil ediyor,oysa yapmak istediğimiz Eskişehirspor takım otobüsü...Bunu göz ardı etmemek lazım...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:40
Eğer bu giydirme işi çok masraflı birşey değilse bencede "takım" işlenmeli otobüsün üzerinde. Ancak her sene yeniden bir giydirme yapmak gerekebilir. Yarın birgün İstanbul takımına bir oyuncu göndersek bizim taraftar görmeye dayanamaz onu otobüsün üzeride. Melih abinin yaptığı tasarımda logolar çok güzel yerlerde duruyor. Boş olan kısmada futbolculardan bir kolaj ve sade bir Eskişehirspor yazısı kondurulabilir. Bizimle aynı markayı kullanan Galatasaray ve Fenerbahçe'nin otobüsleri;
(Dış tasarımları günümüzde nasıl bilmiyorum. Değişmiş olabilir)
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:50

Ömer GS nin otobüsü alevler içinde. Takım otobüsleri kısmına fotoğrafını koydum. Bu sene değiştirmişler. Sayfa 25 te.

Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 16:07

Futbolcular gelir geçer taraftar bakidir.Ben bu tasarımı çok beğendim.Otobüsün ön tarafında ESKİŞEHİRSPOR yazan yerin arka fonununa da kırmızı yapıp üzerine siyah renkle ESKİŞEHİRSPOR yazılırsa tadından  yenmez.

Ayrıca otobüsün arkadan çekilmiş fotoğrafı varsa bunun üstündede çalışma yapılabilnir.Orayada Amigo Orhanın ve Efsane takımın fotoğrafı çok yakışır.

Tasarımların devamını bekliyoruz.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 16:51

Bir üst mesajdaki resim için birkaç öneride benden olsun ;

- Otobüsün dikiz aynalarına bu sayfanın en üstündeki otobüsün aynalarındaki logo uygulanabilir.
- Ön kısımda yazan Eskişehirspor yazısının arka kısmındaki siyah renk hoş, sadece yazı kısmı beyaz yerine kırmızı tercih edilebilir.
- Otobüsün yan kısmındaki Eskişehirspor yazısında (S) harfi logomuzdaki S harfinin tasarımında yapılabilir. 
- Otobüsün arka kısmının tamamına  yada diğer yan bölümüne Amigo Orhan'ın resmi yerleştirilebilir.
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 16:53
Arka kısma Fethi Heperin kupa kaldırdığı fotoda yakışır. Arkadaşlar bir yapsada görsek. Nasıl görünecek.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır