eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 0 - Beşiktaş : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:05
Alıntı yapılan goethe_minder

bu maçı kaybettiğimiz için kahroldum, ancak en çok da her mağlubiyet sonrası forumda mantar gibi biten ve leş kargalığını yaşam tarzı olarak bellemiş arkadaşları görmek beni daha da çok kahrediyor. yok rıza hoca maçı satmış, yok bilmem ne.. allah aşkına, alınan sadece bir mağlubiyet; o da bireysel hatalarla yenilen bir gol, eksik bir kadro ve iyi olmayan bir hakemin yüzünden.

ben eleştiriyorum rıza hocayı bu maçta leş kargasımı oluyorumm .ayrıca tamm haklısın bır maglıbıyet aldık futbol olabılır ama o bıreysel hata kabul edılmez başkası yapsa neyse doga yaptı doğa bu mcata 2. yarı oyuna bıle alınmaması lazımdı adam duzgun pas atamadı belllıydı hata yapıcagı ....

Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:11
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan goethe_minder

bu maçı kaybettiğimiz için kahroldum, ancak en çok da her mağlubiyet sonrası forumda mantar gibi biten ve leş kargalığını yaşam tarzı olarak bellemiş arkadaşları görmek beni daha da çok kahrediyor. yok rıza hoca maçı satmış, yok bilmem ne.. allah aşkına, alınan sadece bir mağlubiyet; o da bireysel hatalarla yenilen bir gol, eksik bir kadro ve iyi olmayan bir hakemin yüzünden.

ben eleştiriyorum rıza hocayı bu maçta leş kargasımı oluyorumm .ayrıca tamm haklısın bır maglıbıyet aldık futbol olabılır ama o bıreysel hata kabul edılmez başkası yapsa neyse doga yaptı doğa bu mcata 2. yarı oyuna bıle alınmaması lazımdı adam duzgun pas atamadı belllıydı hata yapıcagı ....

sen rıza hocayı futbol mantığı çerçevesinde eleştiriyor olabilirsin. herkes de eleştirebilir. ona bir lafım yok. "maç satmak" gibi bir iftira atılmadığı sürece eleştiri yapılması gayet normal.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:24

rıza hocanın dediği gibi haketmediğimiz bir yenigi aldık.maçın hakkı beraberlikti.her iki takımda fazla pozisyon üretemedi.ilk yarı biz daha iyidik.2. yarı gol atacağımızı tahmin ettim ama 60. dakikadan sonra oyundan düştük.rakip bastırdı oysa bejeke yorgundu eksiklikleri vardı bizim saldırmamız gerekirken beraberliğe razı oyun oynadık.sonra gelen basit gol herkesi üzdü.geçen seneden kalan basit gol yeme alışkanlığımız devam ediyor.bizim gibi bir takım böyle basit gol yememeli.eksik oyuncularımızı bu maçta çok aradık.atanın kazanacağı bir maçtı gerçekten yazık oldu, artık kasımpaşa maçını almamız farz oldu

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:30
Erman Toroğlu'ndan ilginç açıklmalar. 
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
mehmetaliyalcinkaya Liste gör
Yazar

mehmetali
Yer: Turkey
  Alıntı mehmetaliyalcinkaya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:57
eskişehirspor 0 rıza çalımbay 1.maç sıkaru bu.ruhun beşiktaştaysa defol para için bizleysende defol.ne bu bu ya bir puan al bari dakika 70 olmuş daha ne saldırın diyosun forvetin mi var.defansı çekmişsin ileri doga kalmış ondada ne ciger kalıyorya 70 den sonra.bırak hoca bu işleri yok mudahala edemedik falan kenarda oturan adamlar adam diyilmi yürekleri yeter.tabi yorulan adamı alma beşiktaş kazansın.senden bu maçtan sonra nefret ediyorum
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:04
Ah be Rıza Hocam niye Doğanın yerine yedek kulübesinden birini almadın alsaydın keşke o zaman 3-4 yerdik Ah be Rıza Hocam ah hep suç sende hep yaktın bizi
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:04
Alıntı yapılan efsane_eses

Dün adeta altyapı eksikliğimizin göz önüne seren, özellikle kulübeye yapılan transferlerin gelişigüzel, yapılmak için yapılmış olduğunu kanıtlayan bir maç izledik.

Yedeklere bakıyoruz. Altyapımızdaki oyuncular; Arda, Hüseyin? Bunların hangisine gözümüz kapalı, Beşiktaş maçında yedekten de olsa sahaya sürebiliriz diyebiliyoruz? Tamam Çarşamba günü 90 dakika maç oynamışlar, buna da kabulüm. Ama altyapıdaki oyunculara gereken şans veriliyor, ne de gelişimleri için bir çaba gösteriliyor.

Bunun yanında Selçuk örneğin. A2 takımında zorla forma giyiyor izlediğim maçlarda. Çok etkisiz, sakatlığından sonra aynı Lovrek gibi futbola adapte olamayanlardan. Belki geçen sene birazcık şans verilebilseydi, daha değişik olur muydu orası soru işareti. Bunun yanında, Veysel. Bu adam gelecek vaadeden bir adam mı, pek sayılmaz. Peki öyleyse A2'nde öylece oynasın diye mi tutuyorsun bu adamı? Eğer Veysel'e, "Tamam alalım." dediysen ve halen onu oyuna sokmakta tereddüt içindeysen, transfer anlayışında bir problem var demektir. Yani 24 tane futbolcu alacaksın, bunlardan maksimum 15-16 tanesi oynayacak, geri kalanları oynatmaya çekineceksin ve boşuna para ödeyeceksin. Buradaki mantığı aklım almıyor nedense.

Tüm bu transferler yerine altyapımıza destek çıksak biraz, kendi oyuncumuzu kendimiz yetiştirebilsek her şey daha farklı olmaz mıydı? Bazı arkadaşlar G.Antep'le, Kayseri'yle bizi karşılaştırmış. Ne eksiğimiz var demiş. Eksiğimiz apaçık ortada: Vizyon sahibi bir yönetim. Elinin altındaki taraftar potansiyelini harcayan bir yönetim. Gelecek vaadetmeyen oyuncularla sadece günü kurtarabilirsiniz. Altyapınız iyi olmadığı sürece, araştırma ekibiniz genç ve yetenekli oyuncuları bulup getirmediği sürece, sadece saman alevi gibi parlayıp sönen başarıları elde edebilirsiniz. G.Antep bulup getirdiği bir adamını 8 Milyon Euro'ya satıyor. Halen altyapısı adam kaynıyor. Yerine 20 yaşındaki adam çıkıyor korkmadan oynuyor. Bizim yönetimimizde bu vizyon var mı?

Burada Rıza Çalımbay'a da görev düşüyor. Biz ilk 5 falan istemiyoruz bu sene hocam. Günü kurtarma stratejisiyle bir yere varamayız. Göz boyama transferlerini bir kenera koyalım. Ligde kalalım, altyapımız olsun. Genç oyuncularımız olsun. Geleceğin temellerini atalım. Şu an Lig B'de düşmeme mücadelesi veren Sakaryaspor bile, halen Fb'nin altyapısına, bizim altyapımıza oyuncu verebiliyor. Biz neden yapamıyoruz? Tesislerimizi yaparak, "izleme ekibi" kurarak başlayalım. Bu taraftar 3. Ligi de gördü, Lig B'yi de gördü. Sabırsa sabır. Yeter ki geleceğimiz, temelimiz sağlam olsun. Ayaklarımızı sağlam basmanın tek yolu bu.

Tek tek söyleyeceklerimi söylemişsin.Clap
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:05
Olan oldu daha fazla konusmanıun bır anlamı yok dıye dusunuyorum sımdı onumuzdekı K.paşa karsılasmasını dusunmemız lazım ve calısmalarımızı bu yönde yapmalıyız..

Bu arada aklıma gelmısken aksama FG-GS macı var carsıda cok hareketlılık olur gıbıme gelıyor (formalarla gezen) falan varmı bi düsüncesı fikrı olan
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:07
Riza hoca ne yapsin ne güzel serbest vurus pozsyonu var uzun defans adamlari tabi ki önde olacak, Doga ve Koray gibi kisalarda arkada adam bekleyecek ama Burak öyle kötü bir vurus yapti ki Doga da adamini tutmayinca top döndü gol oldu, burda Riza hoca ne yapsin adama mac satmis muamelesi yapmayin artik
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 14:11
tahminim ilk yarı bittiğinde 23 puanımız olur. bunun 3 puanı ankaraspordan geldiği için 20 puan olarak düşünün. geçen yıl ise 19 puan almıştık. bu sene 1 puan fazla alırız tahminimce. lig sonunda da en fazla 50 puan toplarız.

kupa maçlarına as kadromuzla çıkar ve istekli bir oyun ortaya koyarsak ve şansımızda yardım ederse , yarı finale çıkarız belki. ama kupa maçlarına asılmak için ligde rahat bir konumda olmamız gerekiyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır