eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 11:18
Hala farketmediğimiz bir durum var; açık tribünün yaş ortalaması yüksek ,gençleri tribüne çekemiyoruz gençler tribüne takılmadığı için her yıl açığın yaş ortalaması 1 yaş büyüyor hep aynı kişiler takılıyor bu tribüne.
  Okuduğum yıllardan hatırladığım kadarıyla bir sınıftan seviye tespit sınavına 12000 kişi giriyordu. Bu da bir yaş grubuna ait öğrenci sayısı 25 .Bunu orta 3 ile lise son arasında kişi sayısı olarak hesaplarsak 5*12000=60000 kişi eder artı okulu bitirmiş gençleri de hesaplarsak 100 000 i geçen bir sayıya ulaşırız. Ama açığa takılna genç sayısı 2-3 bin civarı , diğer gençler nerede.
  Gençlik demek dinamizm demektir,aktifliktir ,ateştir.Yeni besteler demektir,yeni besteleri çabuk ezberlemek demektir.Biz ise hala tribün sevdalısı amcalarımıza teşekkür etmek yerine, bağırmıyor diye kızıyoruz.Onlar olmasa açık tribünün boş kalacağını bilmiyoruz.Ama neden gençlerimize ESES sevgisi aşılayamıyor, onları tribüne sokamıyoruz .
Konunun ana fikri bu...
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 11:20
Açık tribüne giren gençlerde kavga yapıyorAngry Bunun ortası yok mu?
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 12:46
Alıntı yapılan unieses26

Hala farketmediğimiz bir durum var; açık tribünün yaş ortalaması yüksek ,gençleri tribüne çekemiyoruz gençler tribüne takılmadığı için her yıl açığın yaş ortalaması 1 yaş büyüyor hep aynı kişiler takılıyor bu tribüne.
  Okuduğum yıllardan hatırladığım kadarıyla bir sınıftan seviye tespit sınavına 12000 kişi giriyordu. Bu da bir yaş grubuna ait öğrenci sayısı 25 .Bunu orta 3 ile lise son arasında kişi sayısı olarak hesaplarsak 5*12000=60000 kişi eder artı okulu bitirmiş gençleri de hesaplarsak 100 000 i geçen bir sayıya ulaşırız. Ama açığa takılna genç sayısı 2-3 bin civarı , diğer gençler nerede.
  Gençlik demek dinamizm demektir,aktifliktir ,ateştir.Yeni besteler demektir,yeni besteleri çabuk ezberlemek demektir.Biz ise hala tribün sevdalısı amcalarımıza teşekkür etmek yerine, bağırmıyor diye kızıyoruz.Onlar olmasa açık tribünün boş kalacağını bilmiyoruz.Ama neden gençlerimize ESES sevgisi aşılayamıyor, onları tribüne sokamıyoruz .
Konunun ana fikri bu...

Nebi Hatipoğlunun yaptığı gibi her maç bazı okullara bedava bilet yollanabilir mesela. Gerçi o zamanda karaborsaya davetiye çıkarılmış olunur
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 13:08
abı her sey para bu kadar basıt ucuz olur genclerde gelır herkez gelır ogrencıden 50 mılyon vermesını beklemıyosunuz heralde
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 15:10

Açık tribün ile birkaç tesbitte ben yapayım:

1-bazen öle besteler giriliyor ki ikinci tekrardan sonra artık nefes yetmiyor. istediğin kadar zorla olmuyor. daha dinlendirici ve yorucu olmayan besteler girilmeli.

2-açıkta tek bir amigo yeterli olmuyor. bir yer başka bir beste girerken diğeri başka beste giriyor.

3-ve en önemlisi bu galiba her hafta anlaşılmaz şekilde kavgalar oluyor. bu hafta yine esesime destek olmak için altese girdim. herkes inanılmaz şekilde bağırmaya istekliydi. ama yine anlaşılmaz bir şekilde kavga çıktı. ve olayları yatıştırmaya çalışan bir amca dayağı yedi. ben ve yanımda bulunan  çoğu kişi bundan fena derece etkilendi. bu yüzden çok fazla bağırmadı. kimisi bandırma dan kimi ilçelerden gelmişti. bundan sonra buraya girmeyeceklerini söylediler. biz böyle yaptıkça ne efsane olur ne de saygı kalır. eğri oturalım doğru konuşalım.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 16:20
Uzun zamandır uzak kaldım açıktan.Hem dersler hem de maddi durumdan dolayı.Televizyondan gördüğüm aramıza sahte Eseslilerde girmiş,kazıktaşı destekliyordu.Açıktan beklediğim devamlılığı göremedim.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 16:50
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan eskalizim

yok yok kimse bana açık hala efsanedir açık büyüktür açık bilmem nedir demesin...çok fazla savundum açığı kimse laf söylemesin çekirdekçi demesin diye defalarca yazdım eski yazılarımda görebilirsiniz..ama bügün!!! yapmayın ya ayıptır günahtır...takım iyi oynuyor takım baskılı ama açıktan ses duyamıyorum...kimse kalkıpta açık bağırdı demesin bana. aynı maça gitmemişizdir ozaman onunla. açıkta ki bjkelilere gelince !!! bjk atak yaptığında kendini kasanda gördüm gol olduğunda kendini zor tutanda... bu açığın bişeyi değil gerçi onların terbiyesizliği...büyük maçların küçük taraftarı olmuş durumdayız kimsenin haberi yok..haberi olanların yazmaya eli söylemeye dili varmıyor..görmeyenlerde hala açık bağırdı iyi günündeydi diyor...espana yapılıyor görüntü 10 numara ses yok...bugunu kurtaran tek şey ise yapılan kareodur..burda bana çok karşı çıkan olucak belki çok laf söyleyen olucak ama herşey ortada sanırım..açık bağırdımı gök gürler!!! evet gürler ama ben o gürleyen sesi yılda sadece 1 maçta duyuyorum..sürekli duyan varmı? varsa benim kulaklarım da sorun var demektir şimdiden biliyimde doktora gidiyim..açık bitmiş bitmiş tükenmiştir..kendine gelmezse sadece para verip orda maçın nasıl elden gittiğini görebilir sadece..

.....saygılar....
Yazmıyım dedim tepki çekerim dedim ama çok iyi yazmışsınız .. Altına imzamı atıyorum Niye mi?
Kapalıdaydım.. Herşeyi gözlemyebildim ..
7000 kişi belki atkı sallıyor çıkan ses 2000 kişilik ..
Onu geçtim Kapalı Trbün tam 7 ( YEDİ ) kere " Haydı Açık Sen Söyle " Bestesini girdi .. Abartmıyorum tam bu kadar
15 Seneden beri Şampiyonluk görmeden kısmını söylüyoruz tam HAYDİ SÖYLE diyeceğiz pozisyon oluyor hoooppp herkez oooo aaa yuuhh cart curt ..

Bu mu Efsane Açık Trbünü ?
Güldürmeyin ..

Acaba sesiniz açığa gelmemiş olabilir mi?..
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 16:55
Şunu tekrar tekrar söylüyorum, söylemeye de devam edeceğim, kapalı "açık ayağa" diyor, açık kalkıyor ama bekle bekle kapalı tezahüratı girecek de nakaret geçecek de açık karşılık verecek...
Açık yağa demeden önce ne bağırılacak ne denecek karar verilip öyle ayağa denilsin. Açıktaki insanlar kapalı ayağa dedi diye kendiliğinden gaza gelecek değil.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 17:03

Bu taraftar yeri gelir nou campı bile doldurur ama takıma destek SIFIR kardeşim.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 17:49
Bu stad cezaevi değil,stada gelenlerinde amacı şekil yapmak,ortam yapmak,en belalı olmak değil..

"En belalı ben olucam la!" , "Herkes benden tırsacak!" , "Yan bakanı deşerim!" amacında olan AMİPler gidip yasadışı işler yapsınlar da görsünler dünyanın kaç bucak olduğunu..

Stada maç izlemeye gelmiş gariban adamları 10-20 kişi linç etmek;"DELİKANLILIK" değil "ŞEREFSİZLİK"tir..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,501 saniyede hazırlanmıştır