eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 00:48
senin yaşın 19 ben 25 kareo farklı bu farklı sende gerçekleri anLayacaksın senin benim gibi tek takım tutmayanaların orda olduğunu zamanla öğreneceksinWink
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 00:54
Alıntı yapılan cihaneskisehirspor

senin yaşın 19 ben 25 kareo farklı bu farklı sende gerçekleri anLayacaksın senin benim gibi tek takım tutmayanaların orda olduğunu zamanla öğreneceksinWink

19 yaşımda olup bazı şeyleri net görebiliyorsam,En azından foruma "Türkçe" yazabiliyorsam ben normal düşünüyorum demektir.25 yaşına gelip 16 yaşındaki ergen çocuklar gibi l'yi büyük harflerle yazmıyorum.

Eğer 25 yaşımda bende böyle olacaksam bırakın 19 kalayım

Yineleyelim...

Benim değinmek istediğim bir nokta var.Şüphesiz ki Bando sayesinde canımıza can kattık ama bize en büyük faydalarından biri de bize kattığı 1.5 blok oldu.

Fakat karşıdan dahi görebiliyorum ki Bando'nun yaptığı besteler dışında çok fazla beste girmiyor.Bando Eses'in üstünde bulunan tayfa dinamo olmalıdır.Altes beste girmediyse siz girmelisiniz.İnsanları bağırmaya teşvik etmek lazım.Ayrıca sadece bando ile olmamalı.Birçok bestemiz var.Altes bağırırken de siz yukardan kuvvetli girdiğiniz takdirde gayet güzel olur.
Nefer
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 00:57
-Açığın Kayseri maçında ve bugün biraz zayıf olmasının sebebi çıkan kavgalar oabilir mi?

-Espana yaparken dk.34 de Kasımpaşa diye bağırılmasının bir tepkisi olbilir mi? (Bunu sakın onlar gol olduğunda yaptı diye tepki göstermeyin çünkü gruplar harici stadda 12-13 bin kişi böyle bağırılamasını istemiyor...Sadece kızılcıklı-Nefer ve açıktaki 500 kişilik Altes grubu diğer bölümler son derece tepkili...Çünkü yanımızdaki herkes bu tezahurattan sonra oturdu ve bir daha kalkmadı...)

-Açığın 2.yarı performansı 65.dk dan sonra düştü oysa baskılı oynarken taraftar da baskı koymuştu hatta hakeme son derece baskı yapıldı ve bu dakikalarda faulleri veremedi...Bu dk.dan sonra yorulan takıma Rıza Hocanın müdahale etmemesi taraftarı endişeye sürükledi...Tedirginlik doğdu...Değişiklikde geç gelince elektrik düştü...

-Son olarak bu taraftar hala efsanedir...Fakat gruplar bu efsanenin mirasını yemektedir...Türkiye'nin en büyük grubu da açık tribündür...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 01:02
Bando sayesinde eskişehir taraftarı ayaktadır ve açık tribün hiç olmadığı kadar maçlarda bu kadar etkili tezahurat yapmaktadır.Geçmişte açık tribün belirli zamanlarda kalkıp bağırırdı ama o zaman ortalığı kasıp kavuran,her hafta yeni besteler üreten bugünkü gibi içi geçmiş tezahuratları söyletmeye çalışmayan bir grup sözkonusuydu.Bandomuz ve bağırmaya hevesli başını sağlam bir gruba sokmaya çalışan fakat kendine has bir grup bulamayn gençler sayesinde ayaktayız...Yeni besteler aktif gruplardan çıkar,birbirleriyle iletişim halind eolan gruplardan örgütlenebilen gruplardan çıkar.Malesef bizde böyle bir tribün söz konusu değil.İnşallah ilerde özlenen tablo gerçekleşir,işte o zaman değil 1.5 blok tüm 20000 bağırır.Çünkü açık hangi besteye bağıracağını çok iyi bilir,bestenin hakkını verir...
Bando başımızdan eksik olmasın,şu anda tutunduğumuz tek dal...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 01:12
Alıntı yapılan umutjohn

Bando sayesinde eskişehir taraftarı ayaktadır ve açık tribün hiç olmadığı kadar maçlarda bu kadar etkili tezahurat yapmaktadır.Geçmişte açık tribün belirli zamanlarda kalkıp bağırırdı ama o zaman ortalığı kasıp kavuran,her hafta yeni besteler üreten bugünkü gibi içi geçmiş tezahuratları söyletmeye çalışmayan bir grup sözkonusuydu.Bandomuz ve bağırmaya hevesli başını sağlam bir gruba sokmaya çalışan fakat kendine has bir grup bulamayn gençler sayesinde ayaktayız...Yeni besteler aktif gruplardan çıkar,birbirleriyle iletişim halind eolan gruplardan örgütlenebilen gruplardan çıkar.Malesef bizde böyle bir tribün söz konusu değil.İnşallah ilerde özlenen tablo gerçekleşir,işte o zaman değil 1.5 blok tüm 20000 bağırır.Çünkü açık hangi besteye bağıracağını çok iyi bilir,bestenin hakkını verir...
Bando başımızdan eksik olmasın,şu anda tutunduğumuz tek dal...

Bandomuz ve bağırmaya hevesli başını sağlam bir gruba sokmaya çalışan fakat kendine has bir grup bulamayn gençler sayesinde ayaktayız:

evt abicim başımızı sağlam bi gruba sokmaya çalışan fakat kendimize has bi grup bulamadığımız için ordayız ve bişeyler yapmaya çalışıyoruz

Yukarı
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
  Alıntı eskalizim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 01:13
yok yok kimse bana açık hala efsanedir açık büyüktür açık bilmem nedir demesin...çok fazla savundum açığı kimse laf söylemesin çekirdekçi demesin diye defalarca yazdım eski yazılarımda görebilirsiniz..ama bügün!!! yapmayın ya ayıptır günahtır...takım iyi oynuyor takım baskılı ama açıktan ses duyamıyorum...kimse kalkıpta açık bağırdı demesin bana. aynı maça gitmemişizdir ozaman onunla. açıkta ki bjkelilere gelince !!! bjk atak yaptığında kendini kasanda gördüm gol olduğunda kendini zor tutanda... bu açığın bişeyi değil gerçi onların terbiyesizliği...büyük maçların küçük taraftarı olmuş durumdayız kimsenin haberi yok..haberi olanların yazmaya eli söylemeye dili varmıyor..görmeyenlerde hala açık bağırdı iyi günündeydi diyor...espana yapılıyor görüntü 10 numara ses yok...bugunu kurtaran tek şey ise yapılan kareodur..burda bana çok karşı çıkan olucak belki çok laf söyleyen olucak ama herşey ortada sanırım..açık bağırdımı gök gürler!!! evet gürler ama ben o gürleyen sesi yılda sadece 1 maçta duyuyorum..sürekli duyan varmı? varsa benim kulaklarım da sorun var demektir şimdiden biliyimde doktora gidiyim..açık bitmiş bitmiş tükenmiştir..kendine gelmezse sadece para verip orda maçın nasıl elden gittiğini görebilir sadece..

.....saygılar....
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 01:24
Cefakar AÇIK tribüne, koreografide sıkıntı yaşatmadıkları için teşekkür ederim. Daha iyi şovlara, daha güçlü AÇIKLA omuz omuza girmek ümidiyle.....
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 01:28
Alıntı yapılan eskalizim

yok yok kimse bana açık hala efsanedir açık büyüktür açık bilmem nedir demesin...çok fazla savundum açığı kimse laf söylemesin çekirdekçi demesin diye defalarca yazdım eski yazılarımda görebilirsiniz..ama bügün!!! yapmayın ya ayıptır günahtır...takım iyi oynuyor takım baskılı ama açıktan ses duyamıyorum...kimse kalkıpta açık bağırdı demesin bana. aynı maça gitmemişizdir ozaman onunla. açıkta ki bjkelilere gelince !!! bjk atak yaptığında kendini kasanda gördüm gol olduğunda kendini zor tutanda... bu açığın bişeyi değil gerçi onların terbiyesizliği...büyük maçların küçük taraftarı olmuş durumdayız kimsenin haberi yok..haberi olanların yazmaya eli söylemeye dili varmıyor..görmeyenlerde hala açık bağırdı iyi günündeydi diyor...espana yapılıyor görüntü 10 numara ses yok...bugunu kurtaran tek şey ise yapılan kareodur..burda bana çok karşı çıkan olucak belki çok laf söyleyen olucak ama herşey ortada sanırım..açık bağırdımı gök gürler!!! evet gürler ama ben o gürleyen sesi yılda sadece 1 maçta duyuyorum..sürekli duyan varmı? varsa benim kulaklarım da sorun var demektir şimdiden biliyimde doktora gidiyim..açık bitmiş bitmiş tükenmiştir..kendine gelmezse sadece para verip orda maçın nasıl elden gittiğini görebilir sadece..

.....saygılar....
Yazmıyım dedim tepki çekerim dedim ama çok iyi yazmışsınız .. Altına imzamı atıyorum Niye mi?
Kapalıdaydım.. Herşeyi gözlemyebildim ..
7000 kişi belki atkı sallıyor çıkan ses 2000 kişilik ..
Onu geçtim Kapalı Trbün tam 7 ( YEDİ ) kere " Haydı Açık Sen Söyle " Bestesini girdi .. Abartmıyorum tam bu kadar
15 Seneden beri Şampiyonluk görmeden kısmını söylüyoruz tam HAYDİ SÖYLE diyeceğiz pozisyon oluyor hoooppp herkez oooo aaa yuuhh cart curt ..

Bu mu Efsane Açık Trbünü ?
Güldürmeyin ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 01:35
Hala anlamıyorsunuz değil mi?
Haydi söyle gibi saçma sapan besteleri girmeye,her sene kardeş bulup plakasında onlara bağırmaya devam edin.Kapalıdan 3bin kişi sesi geliyor muydu sizce?
Bilmem ne taraftarınla çok yaşa diye tezahürat başlatırsan açıktan herkesi alamazsın yanına.
Her tarafta bayanlar var.Adam çocuğunu getirmiş,eşini belki,kızını.
Koca maç 3 tane karşılıklı beste yaptı kapalı.Neler mi?
Haydi söyle Bjk ,,,,,medikmi?
,,,,,taraftarınla çok yaşa
deplasmana hoşgeldin ....bjk

Bununla size açıktan 3bin cevap gelir.gerisi de bir daha kaale almaz karşı tarafı.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 01:36
Alıntı yapılan Volkan

Bu mu Efsane Açık Trbünü ?
Güldürmeyin ..

Volkan, bir ifadeyi düzeltelim. "Efsane Açık Tribünü" diye birşey yok. "Efsane Eskişehirspor Taraftarı" vardır. Bu yüzden kapalıyı yada açık tribünü "Efsane Tribün" ile karşılaştırırken, ayrım yapmamak lazım! Suat abinin de söylediği gibi Efsane Eskişehirspor Taraftarı'nın mirası yenmektedir. Kimse biz şuyuz, buyuz vs. gibi bir söylemde bulunmasın. Her maçta kavgalar çıkıyorsa, gerçek bir tribünden bahsedilemez! Gerçek bir birliktende bahsedilemez! (Bunlar şahsi görüşümdür)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,492 saniyede hazırlanmıştır