eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESOGÜ-Eskişehirsporlular Kulübü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 18:23
emre sen oradasın ve potansiyel atıl kalıyor. inan anlayamıyorum bu olayı Wacko hadi abicim asılın şu işe yaaaa....
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
üniesesli Liste gör
Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı üniesesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 22:04
Alıntı yapılan es_emre26

Anadolu Üniversitesi'nde Osmangazi'den daha fazla potansiyel olduğu bir gerçek,ancak diğer bir gerçek de bu potansiyel aktif olarak kullanıl(a)mıyor...

ben hazırım hemen klübü kurmakta. acil cevap yazarmısın semih hocam.. mehmet beni silmeden.. (canı sıkıldıkça siliyorda)
eseses kikiki eski eski es
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: antalya
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2009 saat 00:44
arkadaşlar unieses akdeniz olarak ilk afişimizi hazırlıyoruz. ne tür bir afiş önerirsiniz acil cevap yazarsanız çok sevinirim.
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2009 saat 01:09
Stantlarda sabırla duran Mustafa, Harun ve Bora'ya özellikle çabaları ve özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum...Mustafa inşallah konuştuklarımızı hayata geçirmeyi başarır...Emek sizden destek bizden...   
Uğur
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2009 saat 03:37
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2009 saat 10:43
hakan abi, emre ile sen aynı okuldasınız. sana gelsin okulda kulüp kurma prosedürlerini öğrenin ve resmi işlemleri başlatın. arkadan bir çok arkadaşımız size katılacaktır. senden resmi işlemler boyutunda arkadaşlarımızın işlerini hızlandırmanı ve kolaylaştırmanı rica ediyorum. ama kurulacak kulüp tüzüğüne tüm anadolu üniversitesi öğrencileri ve personeli ifadesini eklemenizi özellikle hatırlatırım. böylece porsukta kurulan bir kulüp üzerinden tüm heryerde faaliyet yapma iznini alabiliriz. bizde bu olay mümkün ama sizdeki süreçleri bilemiyorum. olmadı doğrudan üniversite genelinde bir kulüp kurma arayışına girebilirsiniz.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2009 saat 11:45
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2009 saat 16:57
anadoluda da eskişehirsporlular klübü kurcaksak ne gerekiyosa yapalım.organize olalım.
gerçi ben bu sene hazırlıktayım (çömez sayılırım) ama olsun.
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2009 saat 16:34

Geçen hafta çarşamba günü açmaya başladığımız standlarımız dün son olarak Eğitim Fakültesinde açılmış ve altmıştan fazla üye kaydı alınmıştır. Standlarımıza ilgi gösteren ve bizlerle tanışan tüm Eskişehirspor sevdalısı arkadaşlara ve de Anadolunun güzide kulüplerinin taraftarı olup bizlerin yanında olmak isteyen tüm  arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.

Bu yıl, başta ben ve bu işe gönlünü vermiş tüm arkadaşlar çok iyi işler yapmayı planlıyoruz. İnşallah yeni gelen arkadaşlarımızla birlikte, hocalarımızn da desteğiyle düşündüklerimizi gerçekleştireceğiz.Bu yıl belki altın yılımız olacak fakat önemli olan bundan sonra her sene sonunda "asıl bu yıl altın yıl oldu." diyebilmektir.

Yukarıda hakkımda övgü dolu sözler söyleyen arkadaşlarıma ve hocalarıma teşekkür ediyorum.

Çarşamba günü Tıp Fakültesinden ve Cuma günü Eğitim Fakültesinden  çektiğimiz fotoğraflar:
tıp fakültesi
eğitim fakültesi

www.unieses.org
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2009 saat 21:12
Bugün yapılan Esogü Eskişehirsporlular Kulübü genel kurulunda seçilen yeni yönetim ve denetleme kurulları ve alınan kararlar:
YÖNETİM KURULU:
Başkan:         Mustafa ÖZCAN     (makine müh.)                        * m.m.f  temsilcisi
Başkan yrd:   Erman  ÖZSOY       (metalurji- malzeme müh.)   
Yazman:        Mustafa  BAĞÇECİ   (tıp )                                     * tıp fakültesi  temsilcisi
Sayman:        Barış  ALTINTAŞ      (uluslararası ilişkiler)
Üye:              Mustafa EKİCİ         (kimya)                                  * f.e.f temsilcisi
Üye:               Yusuf   ÇOBAN        (işletme)
üye:               Burcu ZENGİN         (makine müh.)                       * bayan üyeler temsilcisi
DENETLEME KURULU:
Caner ATAKUL     (işletme)                                                         * i.i.b.f  temsilcisi
Adem MAZLUM      (hazırlık)                                                        * yabancı diller temsilcisi
Ayça    DEVECİ     (iktisat)
ALINAN KARARLAR:
_ Öğretim yılı içerisinde en az bir kere gezi düzenlenecek.
_ Öğretim yılı içerisinde en az bir kere  söyleşi ve konferans düzenlenecek.
_ Sosyal içerikli bir proje uygulanacak.
_ En az iki adet yeni ürün tasarlanacak.
_ Dönemlik beş lira aidat toplanacak.

Bu yıl yönetim  kurulumuzu genç arkadaşlardan oluşturduk. Onların  enerjisiyle yukarıda alınan ve içerikleri konuşulmuş  kararlarımızı en iyi şekilde uygulayacağız.

Genel kurula katılmış ve katılmak isteyipte derslerinden dolayı katılamayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

www.unieses.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır