eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Marmaris ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Marmaris'te yaşayan ES-ES'liler...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Online Durum: Offline
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2009 saat 11:59
GS-ESKİŞEHİRSPOR maçında marmariseses toplu organizasyonda biraraya geliyor.Başkan kalyon bar la ön anlaşma imzalamış başkan baştan konuşta marmariseses in değişmez içeceği birada bize özel fiyat ayarlasınlar ona göre içelim coşalım nede olsa sezon sonu ve kalabalık gidiyoruz hayır diyeceklerini sanmıyorum Tongue
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
çınar26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı çınar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2009 saat 22:43
Tüm islam aleminin ve Eskişehirspor camiasının Ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.
KONYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Aşkındır bizi yaşatan;
Konyada ayakta tutan...
Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
  Alıntı doringo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2009 saat 14:51
Geçtiğimiz haftasonu iş sebebiyle Marmaris'teydim. orda bi dolmuş vardı. Arkasında koca koca 2 adet ES ES amblemi, önde de iç dikiz aynasına asılı bir ES ES flaması. İş arkadaşlarıma epey hava attım bak ES ES burda da var diye. Hem de epey mutlu hizzettim kendimi.  Ancak tanışma fırsatım olmadığı için üzüldüm tabi.
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2009 saat 21:16
Alıntı yapılan doringo

Geçtiğimiz haftasonu iş sebebiyle Marmaris'teydim. orda bi dolmuş vardı. Arkasında koca koca 2 adet ES ES amblemi, önde de iç dikiz aynasına asılı bir ES ES flaması. İş arkadaşlarıma epey hava attım bak ES ES burda da var diye. Hem de epey mutlu hizzettim kendimi.  Ancak tanışma fırsatım olmadığı için üzüldüm tabi.

Minibüse binen nerede olduğunu şaşırır, "Eskişehir mi burası" diye düşünür. Aslında Eskişehir'de bile öyle minibüs yok! Her camın üzerinde bir ESES resmi, kimisinde tribünlerden kimisinde deplasmanlardan.. Resimler camların üzerlerine raptiye ile değil, ESES rozetleriyle tutturulmuş, öylebir özveri... O minibüsün içinde başınızı nereye çevirirseniz, ESES'e ait bir şey mutlaka oradadır.  Bir daha yolum Marmaris'ten geçerse, formamla bineceğim o minibüse.LOL Metin ağabeye bu vesile esenlikler dilerim...

Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2009 saat 00:12
Alıntı yapılan Turkmen

Alıntı yapılan doringo

Minibüse binen nerede olduğunu şaşırır, "Eskişehir mi burası" diye düşünür. Aslında Eskişehir'de bile öyle minibüs yok! Her camın üzerinde bir ESES resmi, kimisinde tribünlerden kimisinde deplasmanlardan.. Resimler camların üzerlerine raptiye ile değil, ESES rozetleriyle tutturulmuş, öylebir özveri... O minibüsün içinde başınızı nereye çevirirseniz, ESES'e ait bir şey mutlaka oradadır.  Bir daha yolum Marmaris'ten geçerse, formamla bineceğim o minibüse.LOL Metin ağabeye bu vesile esenlikler dilerim...

Bu yaz gittiğimde bende gördüm dediğiniz minibüsü.İngilizlerin, özellikle de Manchester taraftarının coğunlukta oldugu Marmariste minibüste ki logoları görmek beni de cok mutlu etmişti. Tabii Marmarise 30 km kala yoldaki sprey'leri de görmedik sanmayın. TongueSmile
www.esesim.org
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2009 saat 09:35
O Minibüs Marmaris Eskişehirliler Derneğinin başkanlığını da yapan grubumuzun en aktif üyesi Metin Yalın'ındır...Bu hafta da kutsal Topraklara Beşiktaş maçına geliyor..Orada tanışabilirsiniz..:)
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
sives Liste gör
Yazar

uğur turan
Yer: marmaris
  Alıntı sives Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2009 saat 18:30

heyecan artıyo

maçı izleyecegimiz  ortak bir yer düşünülüyomu arkadaslar
bozkırlarda cıcekler kırmızı sıyah acar
Yukarı
sives Liste gör
Yazar

uğur turan
  Alıntı sives Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2009 saat 18:38

mmarise geleli 1 hafta oldu. mac oldugunda herkesın otamatıge bagladıgı bır yer mi var acaba,bu konuda bılgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.duydugum kadarıyla dernek kapanmıs

Yukarı
sives Liste gör
Yazar

uğur turan
  Alıntı sives Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2009 saat 18:47
napayımya sahılde bır tur atar eseslı varsa yamanırım yada evın yolunu tutar evde ızlerım yapacak bısey yok
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 10:17
Bu maçta biz Eskişehir'e gittik bu sebeple toplu izleme organizasyonu olmadı,bize ulaşırsan bundan sonraki yayınlanacak ilk maçı beraber seyrederiz zaten gelişmeleri buradan paylaşırız,saygılar...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır