eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RYAN Liste gör
Yazar

MURAT
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 16:39
hergün 1-2 mılyonluk iddaa oyna hergun 1 paket sigara ic  super lige cıkalım ii futbolcular seyredelım de bilete gelınce pahalı  ben anlamadım bu ısten bısey
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 19:13
Konu neredern nerelere geliyor lütfen görüşlere saygılı olalım lütfen buranın ESES forumu olduğunuda unutmadan yazalım bizlerin hassas olduğu noktalara değinilince tabiki tartışma olmaktan çok saldırıya karşı saldırı yapma durumuna geliyor forum kullanıcıları ESES i kimse lige çıkaramaz ESES im takım olarak hakederse çıkar şu an tribünlerdeki boşlukları görünce taraftar olarak hakediyomuyuz çıkmayı diye düşünmeye başlıyorum biletler benim içinde pahalı Ankarada okuyan bir öğrenciyim hafta sonları geliyorum Eskişehire maçlarada gitmeye çalışıyorum genelde ama bazen git gel 30 ytl yol parasının üzerine 15 ytl verebilecek param kalmıyor babamın eline bakan biri olarak elde para olmayınca maça gitcem diye para istemeyide yapamıyorm biraz fiyatlar düşse belki daha rahat edecek herkes ama düşmessede çok istesemde 1 hafta gidip bir hafta gidemiycem maçlara.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 19:39
15 Ytl iyidir.Hatta işallah şampiyonluk maçlarına doğru 20 Ytl'ye çıkarılabilir.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 21:54
Düşmesi gerektiğini savunanlar nedenlerini düşmemesi gerektiğini savunanlar da aynı şekilde nedenlerini yazacaktır tabiki ben fikirlerimi yazdım ve hala daha arkasındayım her bütçeye uygun fiyat uygulayabilmek en güzeli hem şu anda klübün maddi durumunu sarsmayacak hem de maddi yetersizlikten dolayı gelemeyen insanların gelebileceği bir yöntem bulunabilir bu zor bir şey değil.

Bakın yönetim yarım sezonluk kombine çıkartıyor 10 maç=100 liralık yani maç başı 10 liralık kombineler çıkartacaklarmış sizce bu yeterli değil mi?
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 22:01
zaten kombine alanlar maçları neredeyse 10 ytlye izliyorlardı. yani demek olayın sadece fiyat olmadığı gün gibi aşikar. sorunlar az çok belli; zihniyet, yönetimin kombine satılması için yeterince reklam yapmaması, yerel idarecilerin şehirde hava yaratacak faaliyetler yapmamaları vs. vs. vs...  eminim camianın kendini sorgulaması sadece bu forumda kalmıyordur. umarım en kısa zamanda kesin çözüm bulunur...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 22:13
(Çoluk çocuk genç v.s. )Küçükler muhattap olunacak şekilde davranırsa büyükleri onlara kul köle olur. Mevzumuz bilet pahalımı , evet ne yazıkki pahalı ama böyle uygun görülmüş veya hesaplanmış. Katılan katılmayan (esesliler) fikrini söyleyecek tabiki , ama bilgi sahibi olmadan fikir beyan edenlerin yanılma ihtimali çok fazladır. Bilgi sahibi olanın sözünede fikrinede saygı gösterilecek.

Kediyi kuyruğundan tutmak kolaydır. Yönetimin tek geliri tabiki gişe değildir ama en ciddi kalemdir. Milyon YTL'ler heryerden gelmiyor , gelemez. Gişeden gelen paraya bel bağlandı ise öyle bende başkan olurum diyenlere ise ; yönetimin verdiği para hernekadar muhasebe açısından gelir kalemi kaydedilsede "gelir = kazanç" tır. Yönetiminki ve şahıslarınki bana göre bağıştır yada borçtur.

Gişeden gelen , iddia dan gelen  , az buçuk ürünlerden gelen , reklamdan gelen paralar "gelir" dir , kazançtır. Bu paralarla bu ve bnzeri kadroyu kurabilecek , kurtlar sofrasında dans edebilecek bu arada 1YTL'ye bilet satabilecek delikanlı varsa hiç beklemesin çalışsın çabalasın yönetime girsin hatta başkan olsun.

Burada ( Burası gerçeğin küçük bir yansımasıdır ) gördüğüm insanları kendimce birbirinden ayırdım.

*Az sayıda Eskişehirspor'un iyiliğini istemeyen kişi var.

*Bir miktar Eskişehirspor'un menfaatini kendi menfaatinin önünde tutamayanlar var.

*Bolca Eskişehirspor'u çok seven maça gitmek dışında birşey yapamayan (imkan sebebi ile) kendi dışında herkesi eleştiren suçlayan ve hiçbirşeyden memnun olmayan kişi var.

*Ciddi sayıda, Eskişehirspor'u çok seven maça gitmek ve imkan nispetinde mütevazi maddi katkılarda bulunabilen , Eskişehirspor menfaati için sürekli düşünen fikir üreten , iyi niyetli , yan yana maç seyrettiği insanları ve Eskişehirspora hizmet edenleri  seven , onlara sahip çıkan kişiler var. Bu kişileride ikiye ayırıyorum ;
-Çoğunluğu birşekilde (şike hariç) takımını artık süperligde seyretmek istiyor.
-Az sayıda kişide 65 ruhu olsun bulunduğu lig farketmez diyor.

*Çok az sayıda maddi (bol sıfırlı) ,  manevi bütün imkanlarını seferber edebilen Eskişehirspor için uğraşan kişi var. ( Tabiki sırf Eskişehirspor aşkına değil , onların sayısı çok ama çok az.)

*Çoooooook sayıda Eskişehirli olup Eskişehirsporla ilgilenmeyen , sporla ilgilenmeyen , Eskişehirspordan ümidini kesen , son zamanlarda biraz biraz ümitlenen , süper lige çıkarsa maçlara giderim diyen , hatta çıkınca hepimizden daha çok EsEsli olacak olan kişiler var. ( Burada yazdıklarım ayrı ayrı kişiler )

Mutlaka benim daha kavrayamadığım kişi ve kişiliklerde vardır.

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 22:17
...kardeş kocaelisporda çok güzel bi kampanya başlamış buşekilde bi kampanyayı bizde başlatabiliriz. bu sayede bilet fiyatları ucuzlatılabilir vede başkan bilet fiyatlarından oluşacak kaybı unutur belki. yani ucuz bilet için bi nevi sponsorlar bulunmuş olur yüksek fiyattan maça gelemeyen taraftarımızın parası sanki bir havuz oluşturulmuşta oradan karşılanıyormuş gibi düşünülebilir. bu kampanya sanayicilerdende destek alırsa ozaman bırakın bilet fiyatlarındaki açığı kapatmayı büyük bi destek olur takıma. bu işe öncülük edecek arkadaşlar vardır aramızda nedersiniz?
ES-ES
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 23:59
Alıntı yapılan esesesin

Arkadaşlar şehirde hava olmnadıktan sonra bilet fiyatlarını 10 lira da yapsak stad dolmaz bence.Belki 1-2 maç.Sonra 5 ytl olsun diye konu açılır ve bu böyle gider....
    Bu havayı nasıl kazandıracağız peki?
    Yararı olacağına inandığım şey güzel bir afiş ve el ilanı hazırlayıp heryere dağıtalım.Üstünde eski tribünlerimizden veya karton şovumuzdan resimler olan,güzel bir slogan bulur taraftarımızı Kocaeli maçına davet ederiz.Böyle bir işin fazlaca maliyeti olmaz.Önemli olan organize olup çalışmak.Böyle bir reklamın stadı doldurmada az da olsa etkisi olacağına inanıyorum.Daha sonra da stadta konfeti şov yapılabilir.Böylece kaybettiğimiz havayı yavaş yavaş geri kazanabiliriz.
    Bence bu topicte yönetime akıl verip duracağımıza kendimiz neler yapabiliriz bunları tartışalım.Benimki bir fikir sonuçta.Ama 10000-20000 el ilanı ve 250-500 afiş iyi yerlerde dağıtılır ve asılırsa yararlı olur düşüncesindeyim.Maliyetinin de büyük bölümünü karşılamaya razıyım yeter ki bana yardımcı olur.(özellikle dağıtımda)
    Buradan ETD başkanı Yavuz abiye sesleniyorum.Bu konuda yardımcı olsun.Organizasyonu sağlasın.Maliyeti fazla olmayan bu etkinliği 2 haftada bir yapabiliriz.Cep numarasını bilen varsa bana özelden atsın lütfen.
    Değişik fikirleri olan varsa onlara da yardımcı olmaya hazırım....
bencede burda cok yazıldı cızıldı(gercı bu konuların konusulması guzel.ne kadar duyarlı oldugumuz ortaya cıkıyo)ama artık dedıgınız gıbı bızlerde bıseyler yapmalıyız.bılet fıyatları konusu yonetımın elınde.ındırım veya zaman onların bılecegı sey.ınsanlar onların bıcdıgı degerı verır gırer veya gırmez.ama bız taraftarlar olarak artık ınsanları stada nasıl cekebılırız onu tartıssak daha yararlı olur
DK
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 00:24
yapalım yapalımda kim ön ayak olucak sorun bu biz zaten hazırız maddi manevi herşeyi yapmaya..!!
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 01:01

Aynen bir abimiz ön ayak olsun sadece yeter; bizler desteğe hazırız.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,016 saniyede hazırlanmıştır