eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 02:37
ben yönetimin tek gelirimiz taraftardır olayına kesinlikle katılmıyorum bence saçma hemde çok saçma.başka bir to*** de yazmıştım burayada yazayım.
ligde kafaya oynayan takımların bilet fiyatlarına bakarsak bazısının 7 katı bazısının 5 katı bazısının 15 katı cumartesi olacağı gibi rakamlara maç oynuyoruz.biz süper lige çıkacazda onlar başka bi yeremi çıkacak.neden 15 milyona maç izliyoruz diğer takımların topçuları bedavamı oynuypr primmi almıyor.
peki medem tribün gelirin çok önemli bir yer bütçende o zaman bizim yönetimimiz şunu düşünemiyormu.bakın neyi
1.türkiyede futbolseverler olarak kombine olayına çok çok yabancıyız öyle değilmi.maçına göre stada geliriz.hava ii olursa gece maçı olursa yada fb gs bjk biri gelirse ogün stad dolar.kombinesi olupta sıradn maçlara gelmeyen milyonlarca insan var her takım taraftarı dahildir bu lafıma.bir kere bunu bileceksin hangi kulübün yönetimi olursan ol.
2.madem tek gelirin taraftar ozaman her kesimden insanın olacağını bilmelisin ve ona göre fiyat uygulaması yapacaksın.nasıl olur bu.müjdat abininde fikir beyan ettiği gibi açık tribünde engüzel yeri 15 milyon yaparsın kapasitesi 3bin kişiliktir ve bukadar insan çıkar 15 milyon verecek.diğer bölümleri 10 milyon yaparsın öğrenci pasosu olan arkadaşlara gerekirse 5 yaparsın yada 7buçuk neyse.yani demek istediğim adam eses sevdalısıdır ama geliri asgari ücrettir adam nasıl gelsin her maça yanında birde oğlu varsa dimi gelse gelse sadece sezon başında gelir bu sene olduğu gibi.öğrenci ona keza nasıl versin öğrenci kardeşim herhafta 20 yi gelip gitmesi suyu falan derken 20 olur o.cam bölmeler yap a.b.c.d v.s blok yap.15 de bilet sat 5milyonada bilet sat.öğrencinde gelsin durmu vasat olanda gelsi durumu ii olanda gelsin.nerdeeeeeeee bizim yönetimde oturacak plan program yapacak seyircimizi stada nasıl çekeriz diye düşünecek kapasite.tek gelirimiz taraftar dayan 15 milyon.bakanda transferleri yapıyor zaten yönetimde boy boy demeç versin dimi başka işi ne.
bakın fb li değilim ama takdir dersinizki aziz yıldırım gecekondu bir stadı ne hale getirdi kıçıkırık dükkanları fenerium a çeviirp para basıyo.ortegayı alex i efendim r.carlosu pierr i getiriyo sonrada uçuk fiyatlara stadı dolduruyor.adamın hakkı değilmi şimdi bunu istemek.diyeceksinizki onlar çok zengin adamlar.fb ye gs ye bjk ye fakir başkan mı geliyo ama aziz yıldırm bişeyleri yapınca herkes bişeyler yapmaya mecbur hissetti kendini öyle değilmi.
heeee benim burda demek istediğim hatipoğlu stad yapsın demiyoruz okadar muhteşem işler beklemiyoruz ama sende bişeyler yap dimi şu yazdığımız farklı bilet tarifesini bile düşünemiyor bizim yönetim kalkıyor bana taraftar sahip çıkmıyor diyor.
kardeşim bu takımın taraftarı 12 senedir kahır çekiyor liginde hep en fazla paraya maç seyrediyor.yalanmı.kemal kılıç zamanında 5 milyonken biletler yalovayla 0-0 kaldığımız maçta maçın önemini bilen yönetim 7.5 milyon yapmadımı.o gecede stat ağzına kadar dolmadımı.kim sesini çıkardı ogün.kim homurdandı.bugün eses fortis türkiye kupasında gruplara kalsaydı fb gs bjk herhangi birinden esk de oynasaydı yönetimde gelire ihtiyacımız var deyip bir maçlığına açık 20 kapalı 40 yapsaydı o stad yine dolmazmıydı.kimsede bişey demezdi yeterki yönetim delikanlı olsun şefffaf olsun dimi.antiparantes eğer öyle bir maç olsaydı tribününde kralınıda yapardık buda eses tribünleri bitmiş diyenlere duyurulur.
ayrıca bundan 12 yada 13 sene önce tribünler doluyordu en son ozamnki adıyla 1.lig.doluyordu ama şimdi çok şey değişti ne değişti yazayım
bakın ozaman arçelik işçisne iyi bir maaş veriyordu eti iyi maaş veriyordu.birde şimdi bakın buralarda çalışan arkadaşlarımız ii bilirler neredeyse hiçbirşey almıyorlar.etide bildiğim kadarıyla kadro olayı kalktı kıdem getirildi.asgari ücretin biraz üssü arçelik desen ona keza eskişehirin organize sanayisini bilmeyen yok ya asgari ücret yada az üssü.sarar desen yine öyle.yani anlayacağınız ozamanla şimdi arasında alımgücü olarak dağlar var.bu şartlarda adam nasıl gelsin maça.bu şartlarda bizim maçlar 7bin kişi geliyorsa valla çok iyi bir rakam.tek gelirimiztaraftar diyen başkanımız tek geliri ondan aldığı maaş olan bir aile resine kaç para maaş veriyor yada yüzde kaç zam yapıyor.bunu dile getiren yok.
bütün bunlarla beraber şu eleştiriyide cevaplayım.bizim stad zaten ne zaman hınca hınç doldu.bana söylermisiniz türkiyede hangi takım taraftarı evinde oynadığı maçı tamamen dolduruyor.allah aşkına biri söylesin.dediğim gibi bizim türkiyede maçın bir nalamı olursa stad doluyor.derby maçıysa avrupa maçıysa çıkma yada düşme maçıysa yada iki şehir arasında rekabet varsa doluyor yalanmı.en iyi taraftar dediğiniz bjk enson luce ile şampiyon olduğunda 11 bin ortalamaya oynadı.gs busene 6 puanla lider bu sene lig maçında kendi evinde oynadı 7 bin kişiye.fb şampiyonlar liginde dolduruyor sivas maçında bomboş kombinesi olan bile gitmiyor yalanmı.bu uzar gider
yani diyeceğim bizim taraftarımız sınıfta kalmamıştır.her maça 15 milyon verecek kadar zengin değildir.bu yazdıklarımı isteyenle istediği yerde tartışırım.
bu arada yazmadan geçemeyecem hatırlayanlar vardır 3 sene önceydi son dakikada ishak atmıştı golü.pazar günü oynanmıştı maç.çarşamba ve perşembe çok karyağmıştı.aradan cuma ve ctesi geçmesine rağmen en ufak bişey yapılmamıştı her koltukta 50 cm kar maç izledik.şampiyonluğa giden bir takımın taraftarı olarak ve o yönetimde sayın hatipoğluda vardı.insan bişey isterken istemeye yüzü olur dimi.neyse kafanızı şişirdim ama çok dertliyim bu konuda sabaha kadar yazsam bıkmam saygılarımla
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 02:55
Haklısın ceren1965 her bütçeye uygun biletler olmalı 30 verende olur 5 lira verende olur bunda hemfikiriz ama stad buna müsait değil o araya cam koyma işi de zor gibi görünüyor keşke tam anlamıyla Saraçoğlu gibi bir futbol stadımız olsa o zaman kale arkalarını yap 5 lira diğer yerleride 10-20 diye bu sayede herkes memnun olur.Geleceğin taraftarları çocuklara bedava olsun biletler belli bir yaşa kadar.Ancak yönetime haksızlık etmeyelim bu yönetim öyle boş boş oturmuyor projeleri var onların bazılarını hayata geçirdiler eleştirirken Sezar'ın hakkınıda verelim ama eminim bu olaydan da dersler çıkaracaklardır o yapıda insanlar var çünkü yönetimde.Hepimiz burda fikirlerimizi söylüyoruz doğru olur yanlış olur burda hepimiz Eskişehirsporumuzun iyiliği için kafa patlatıyoruz birbirimiz kırmadan düzgünce tartışırsak doğruyu buluruz elbet.
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 03:14
adaş ben senin ve burdaki hiç bir arkadaşımızın eses sevgisinden şüphe etmem.bu saatte burda esesi konuşuyorsak üstelik dimi.ama bildiğim bazı şeyler varki buraya yazamıyorum beni çok üzüyor ve sinirlendiriyor.sadece sana şunu soracam bu sene unakıtan olmasaydı işin içinde serdar ömer sezgin sergen coşkun hangisini takımda görecektin.tesisler bitecekmiydi.bunun akabinde ödemeleri bukadar rahat yapabilirmiydin.bak bunlar çok uzun konular yönetim iyi şeyler yaparsa alkışlarım ama gördğüm hatalarıda yazarım buraya.onun için yönetim kafayı çalıştırsın şehri nasıl havaya sokarım taraftarı nasıl tribüne çekerimm.nasıl kalıcı gelir elde ederim.bunun gibi anlıyorsun dimi.taraftar hermaça kendiliğinden gelecekse transferde ve tesis bitirmede bakana güveniyorsan elini cebine atmayacaksan valla sen ol başkan ne olacakki.ve ben eminim seni devamlı formda görüyorum gece gündüz sen bu takım için daha çok zaman ayırırsın.
bu arada sen ve senin gibi kardeşimiz çok yani.eses le yatan eses le kalkan.bu başkan olayına onlarıda dahil edebiliriz.
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 03:23
Yönetim elinden geleni yapmaya çalışıyor, tesisdi, altyapıydı ek gelirlerdi, benim canımı sıkan şey her hafta federasyondan biletsiz seyirci sokmaktan 1000 ytl ceza yememiz. Federasyona şimdiye kadar verilen cezalarla açığı bölmelere ayıracak kaynak olabilirdi o paralar. Eğer biletlerin ucuz olması isteniyorsa yönetime yük olmadan biz taraftarda bunu halledebiliriz, herşeyi yönetimden beklememek gerek. Eti,ülker,turkcell,vodafone,telekom gibi sponsor olabilecek firmalara mailler gönderebiliriz. Olumlu yanıt alınırsa gerisi yönetime kalmış birşey.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 03:34

Tamam haklılık payın var Unakıtan'ın da bunlarda etkisi var ama önceki yönetimler tesis yapmayı aklının kıyısından geçirmedi,Stada tek çivi çakmadı vs vs vs bu yönetim bunları düşünüyor en azından son yılların en iyi yönetimi geldi sahip çıkmamız lazım şüphesiz hataları da var elbette ama geçmişe bakalım ve bu yönetime şükredelim daha iyisini yaparım diyen çıkar inşallah ilerde.Neyse uykum geldi :D yarın kaldığımız yerden devam ederiz herkese iyi geceler.

Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 09:52
Alıntı yapılan harun26180

Yönetim elinden geleni yapmaya çalışıyor, tesisdi, altyapıydı ek gelirlerdi, benim canımı sıkan şey her hafta federasyondan biletsiz seyirci sokmaktan 1000 ytl ceza yememiz. Federasyona şimdiye kadar verilen cezalarla açığı bölmelere ayıracak kaynak olabilirdi o paralar.

Şahsında bu soruyu  binlerce kez soranlar için bir kez daha yanıtlayalım. Her hafta gündeme geliyor, her hfta da yazılıyor. Herhalde yeteri kadar takip edilmiyor ceaplar.
Bu yönetim elbette keriz değil her hafta 1000YTL ödesin. Bir bilidikleri var herhalde...Wink
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 12:59
Alıntı yapılan ceren1965

bu arada yazmadan geçemeyecem hatırlayanlar vardır 3 sene önceydi son dakikada ishak atmıştı golü.pazar günü oynanmıştı maç.çarşamba ve perşembe çok karyağmıştı.aradan cuma ve ctesi geçmesine rağmen en ufak bişey yapılmamıştı her koltukta 50 cm kar maç izledik.şampiyonluğa giden bir takımın taraftarı olarak ve o yönetimde sayın hatipoğluda vardı.insan bişey isterken istemeye yüzü olur dimi.

Bahsettiğiniz maç Ünye maçıydı. Bu konuda haklısınız çünkü geçen sezon kar yağdığı maçlar haricinde de tribünlerimiz pislikten geçilmiyordu malesef.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
eski_nfr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

memet
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 15:00
indirim sart bu sehirki cogunluk ogrencıler var mahsun mahsun yuzlerine bakmaktan utanıyom artık mac günleri ailenın:) su an ekonomı olarak en iii olan takımlardan biri bea eses olayı dramatize etmee gerek yok eger sampıyonluk yolunda stad full istenıyosa indirim yapılır bizde sesimizin sonuna kadar destek oluruz..
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 15:53
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan Fikoes

Ben maddi durumu öyle çok çok iyi olmayıp kombine alan bir taraftar olarak yazıyorum. Ben kombineyi maç biletleri daha ucuza gelir diye almadım. Kulübün kasasına para girsin diye aldım. Eminim kombineye para verebilen biçok arkadaşımda benim gibi düşünüyordur. Eğer bilet fiyatlarında indirime gidilecekse ve bu tribünleri tıklım tıklım dolduracaksa bundan çok büyük mutluluk duyarım ve de kendimi kazık yemiş gibi hissetmem. Seneyede durumun elverirse yine alırım kombinemi.

Saol arkadaşım bu maça gelmeyen insanlardan bir çoğu kombine alacak parayı bulsaydı alırdı ki o parayı bulamayanda var. Benimde  param olduğu zaman oluyor olmadığı zaman oluyor bir çok öğrenci, arkadaşım var benim. Bayramda oynadığımız altay maçında 3 kişinin bilet parasını ben verdim . Paraları yok die 45 ytl yani, dünde param olmadığı için gelemedim arkadaşlarımla beraber ve ben oradayken zaten benimle her zaman gelenler maça girmesse bundan sonra bende girmeyeceğim. Senin gibi düşünenlere ihtiyacı var bu takımın kendimizi değil ESES i düşünelim lütfen. Hem tribünler kazanacak hem yönetim daha fazla para kazanacak bu sayede.
bende bir kombine sahibiyim ögrenci kardeşlerimize yararı olacak bir indirime bende destaklerim sonuçta onlar geleceğin esesleri ateşi güçendirmek için odun esesi güçlendirmek için taraftar gerekir imkanı olan biz büyükler olarak sonuçta bilet fiatları vız gelir tırıs gider ama gençlereimizin yanında imkanı olmayan kardeşlerimiz ne yapsınlar türkiye ortalamalarının üzerinde olmak bizim için yeterli değil bizim kendi standartlarımızın altındayız malesef bunun en büyük nedenide normalda alım gücünü aşan bilet fiatlarıdır trübünlerizdeki yer yer boşluklar bize hiç yakışmıyo doğrusu trübünde yer yer boşluklar oluşupta pirestijimiz sarsılacagına makul(açık trübün normal 10 ytl öğrenci 7 ytl olabilir mesela) bir bilet fiatları olsun derim Big%20smileWinkClap
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 16:13
    Arkadaşlar şehirde hava olmnadıktan sonra bilet fiyatlarını 10 lira da yapsak stad dolmaz bence.Belki 1-2 maç.Sonra 5 ytl olsun diye konu açılır ve bu böyle gider....
    Bu havayı nasıl kazandıracağız peki?
    Yararı olacağına inandığım şey güzel bir afiş ve el ilanı hazırlayıp heryere dağıtalım.Üstünde eski tribünlerimizden veya karton şovumuzdan resimler olan,güzel bir slogan bulur taraftarımızı Kocaeli maçına davet ederiz.Böyle bir işin fazlaca maliyeti olmaz.Önemli olan organize olup çalışmak.Böyle bir reklamın stadı doldurmada az da olsa etkisi olacağına inanıyorum.Daha sonra da stadta konfeti şov yapılabilir.Böylece kaybettiğimiz havayı yavaş yavaş geri kazanabiliriz.
    Bence bu topicte yönetime akıl verip duracağımıza kendimiz neler yapabiliriz bunları tartışalım.Benimki bir fikir sonuçta.Ama 10000-20000 el ilanı ve 250-500 afiş iyi yerlerde dağıtılır ve asılırsa yararlı olur düşüncesindeyim.Maliyetinin de büyük bölümünü karşılamaya razıyım yeter ki bana yardımcı olur.(özellikle dağıtımda)
    Buradan ETD başkanı Yavuz abiye sesleniyorum.Bu konuda yardımcı olsun.Organizasyonu sağlasın.Maliyeti fazla olmayan bu etkinliği 2 haftada bir yapabiliriz.Cep numarasını bilen varsa bana özelden atsın lütfen.
    Değişik fikirleri olan varsa onlara da yardımcı olmaya hazırım....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,520 saniyede hazırlanmıştır