eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye - Ermenistan : 1 - 0 (Ümit Milli)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 23:55
Alıntı yapılan 2şimşek6

Alıntı yapılan ReprimonD

Alıntı yapılan 2şimşek6

Futbol olarak değil ama skor olarak maça gelenleri mutlu eden Ümit Milli futbolcularımıza teşekkür ederiz.Bu Azerbeycan bayraklarına olan tepki nedir anlamıyorum.Düne kadar düşman olduğumuz bir millet için kendi kardeşlerimizle aramızı bozmaya mı çalışıyorlar.

azerbaycan bayragına tepkı gosterılmedı..güvenlık görevlileri bayragı almaya calıstı tepki ona gösterildi

Ben de Güvenlik görevlilerinin verdiği tepkiden bahsettim.

ben yanlıs anlamısım selman abiSmile..sen güvenlik görevlilerinden bahsetmeyınce bızım verdıgımız tepki sandımSmile
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 23:59

şehrimizde hiç göremediğmiz A milli takımın bi ufağını ağırlayan ESES halkına teşekkürler. o dolu tribünleri görmek bile yeterdi.

daha modern bir stadta milli maç istiyoruz.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2009 saat 00:09
Aykut, İlhan Cavcav'ın yeni gözdelerinden.Sezon başında Hollanda'dan bir takımdan getirdi.Kalite,hırs ve yetenek bakımından iyi bir defans oyuncusu.

Alabileceğimizi zannetmiyorum.

Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2009 saat 00:10
5 numaralı muhammet sanırım gerçekten mükemmeldi kafaya cıkışları özellikleri ellerini açarak göz göre kafayı vurup herkesin izlemesi mükemmel ,

hani bir forvet gol atarda seversiniz ya ben bir stoperi çok sevdimSmile
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2009 saat 00:10
taraftar çok iyi idi. hep böyle devam. küfürsüz kavgasız olunca seyirci daha çok geliyor . showlara devam .
ESES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2009 saat 00:32
Tek kelime ile serdar aziz ve muhammet iki harika iki süper futbolcu maşallah ikiside döktürdü vallahi serdar azizin ve muhammetin oynadığı oyuna bittim. 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
sulperazon Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Kamil
  Alıntı sulperazon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2009 saat 00:41
Bu maçta yapılan espana çok anlamlı ve çoşkuluydu...
İnanıyorum ki taaaaa ispanyalardan duyulmuştur....
"şişen köfteler"
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2009 saat 00:54
işte size kendi çekimim iLe  TÜRKİYE ermenistan maçında ki espanaaaaaa

Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2009 saat 01:57
Bazı arkadaşlar 11 numaralı futbolcudan bahsetmiş.İsmi Ferhat Kiraz aslen Gençlerbirliğinin futbolcusu ve 89 doğumlu.Geçen yıl Karşıyaka'da kiralık olarak sol açık oynadı.İlhan Cavcav'ın yeni Engin Baytar'larından bir tanesi..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2009 saat 02:09
Savunmanın ortasında Serdar-Muhammet ikilisi iyi bir oyun sergiledi. Orta sahada Murat Ceylan çok başarılı oynadı. Pas trafiğini iyi kontrol etti. Forvet hattında ilk yarıya nazaran ikinci yarı daha başarılıydık. Burak Çalık'ın oyuna girmesi hücüma epey katkı sağladı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır