eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 20:49
Alıntı yapılan esesesin

Ya şurada yazanların çoğu evinden adslden yazıyor.30 ytl internete verip de bilet pahalı diye yazacağınıza maça gelseniz zaten tribün dolar merak etmeyin.İnternete verilen paraları biriktirseniz sorun kalmıyor.

Bu davranış hiç ama hiç hoş olmamış! Resmen ekmek bulamayan pasta yesin diyorsunuz.. Spor bir hobidir, insanlar sportif faaliyetlere katılmak için hayatlarında önemi bulunan hiç bir şeyden fedakarlık yapmak zorunda değildirler. İnternet kullanmayın, sigara içmeyin, yok cafede oturmayın falan gibi yazılar çok saçma!!! Bilet fiyatlarının fazla olmasının faturasını, insanların özel tercihlerine mal etmeye kimsenin hakkı yok!!!
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 20:59
Alıntı yapılan loranleroy

Alıntı yapılan esesesin

Ya şurada yazanların çoğu evinden adslden yazıyor.30 ytl internete verip de bilet pahalı diye yazacağınıza maça gelseniz zaten tribün dolar merak etmeyin.İnternete verilen paraları biriktirseniz sorun kalmıyor.

Bu davranış hiç ama hiç hoş olmamış! Resmen ekmek bulamayan pasta yesin diyorsunuz.. Spor bir hobidir, insanlar sportif faaliyetlere katılmak için hayatlarında önemi bulunan hiç bir şeyden fedakarlık yapmak zorunda değildirler. İnternet kullanmayın, sigara içmeyin, yok cafede oturmayın falan gibi yazılar çok saçma!!! Bilet fiyatlarının fazla olmasının faturasını, insanların özel tercihlerine mal etmeye kimsenin hakkı yok!!!

Haklısın.Sevdiğimiz canımız dediğimiz ES ES için hiçbirşeyden fedakarlık etmemeliyiz.YANLIŞ DÜŞÜNÜYORUM ÖZÜR DİLERİM.....
    Diyecek birşey bile bulamadım.Yazını okuyan stad niye boş anlar zaten.Aferin aynen devam.....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 20:59

Alıntı yapılan esesesin

sonuna kadar katılıyorum. ama ne olursa olsun maçımada giderim
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 21:00

loranleroy çok güzel yazmış aynen katılıyorum...bu fiyatlarda direnirseniz böyle boş tribünleri daha çook görürsünüz..

Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 21:07
Alıntı yapılan esesesin

Alıntı yapılan esesesin

Haklısın.Sevdiğimiz canımız dediğimiz ES ES için hiçbirşeyden fedakarlık etmemeliyiz.YANLIŞ DÜŞÜNÜYORUM ÖZÜR DİLERİM.....
    Diyecek birşey bile bulamadım.Yazını okuyan stad niye boş anlar zaten.Aferin aynen devam.....

yıllarca bu taraftar fedakarlık yapmadı mı? YAPTI  birazda yönetim fedakarlık yapsın, taraftarı düşünsün, onları kimse yanlış anlamasın ama damızlık inek gibi görmesin.  insanlar artık bıktı bundan. en son örnek erciyes maç bileti 1 ytl.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 21:11
esesın  sen nasıl boyle konusyorsun bız evımızden adsl den yazıyoruz ve ıcımızdekılerı yazıyoruz evınde adsl sı olmayanlar evıne ekmek goturenlerın ıclerındekı es es sevgısını dıle getırıyoruz bızler burda  sadece yazıyorsuz bence sen yazıyorsun bızler maca gelıyoruz kı bos trıbunlerı dıle getırıyoruz ama sen bunu da anlamamıssın bızler gelemyen abılerımız kardeslerımızın dıleklerını arzularını bılıyoruz onlar evıne ekmek mı alsın yoksa colugu cocugu  evde ekmek beklesın aman es es macına mı gıdeyım desın sızlerı hıc ama hıc anlamıyorum allah kımseyı dusurmesın yarabbım atalarımız bosuna dememıs TOK AÇIN HALİNDEN NE ANLAR
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 21:15

Lütfen Erciyes taraftarı ile EsEs taraftarını kıyaslamayın komik oluyor.Burda herkes fikrini söylüyor ben 15 lira pahalı diyorum ama gelecek senelerdeki kombine satışını etkilememesi için düşmemeli diyorum aşağı tükürsen sakal hesabı çıkış yolu  bulamadım yönetim yarım sezonluk kombine yaparak çözüm bulmaya çalışıyor.

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 21:16
Alıntı yapılan esesserkan26

esesın  sen nasıl boyle konusyorsun bız evımızden adsl den yazıyoruz ve ıcımızdekılerı yazıyoruz evınde adsl sı olmayanlar evıne ekmek goturenlerın ıclerındekı es es sevgısını dıle getırıyoruz bızler burda  sadece yazıyorsuz bence sen yazıyorsun bızler maca gelıyoruz kı bos trıbunlerı dıle getırıyoruz ama sen bunu da anlamamıssın bızler gelemyen abılerımız kardeslerımızın dıleklerını arzularını bılıyoruz onlar evıne ekmek mı alsın yoksa colugu cocugu  evde ekmek beklesın aman es es macına mı gıdeyım desın sızlerı hıc ama hıc anlamıyorum allah kımseyı dusurmesın yarabbım atalarımız bosuna dememıs TOK AÇIN HALİNDEN NE ANLAR

Aynen Serkan Abi sana yürekten katılıyorum.. Belki biz geliriz ama bu yüzden gelemeyen yüzlerce kişi biliyorum ama bazıları hala kafasının dikine gidiyor.Belli bir geliri varsa zaten bazı kişilerin ben alıyorsam başkası da alacak şekline giriyor. Başka sebeplerlede maça qelmeyenler var tabiki ama Yüzde 10'u geçmez. Görünen köy kılavuz istemez. PArası olanın çevresindekilerinde parası var tabiki herkesi aynı sanmayın ama, Çevrenizi biraz genşletirseniz soeunu sizde anlayacaksınız.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 21:17
Yukarıda yazılanlar bilet fiyatlarını indirmenin çözüm olmayacağının kanıtıdır. Mantelite değişmeden hiç bir değişmez.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 21:20
Alıntı yapılan banner

Yukarıda yazılanlar bilet fiyatlarını indirmenin çözüm olmayacağının kanıtıdır. Mantelite değişmeden hiç bir değişmez.

NAsıl değişecek bu mantelite ? Hem anlatmak istediğinizi pek anlamadım ve bana bir soru sormuştunuz ? Sana uygun bilet fiyatı ne dir diye bunu cevapladım ve bunu bana sormaktaki amacınızı pek anlayamadım ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır