eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 22:33
stadımızın kapasitesi artmalı kale arkaları oldugunda herkesın butcesıne göre bilet fiyatı olcak. caresizce bekleyecegiz. eger ki kale arkalarıda yapılsın 10 tl den gitti mi. alan memnun satan memnun olur. hem kulubumuz kazanır hem taraftarımız memnun olur
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 22:37
Alıntı yapılan ES_Kadir

Allah'a şükür durumumum iyi çalıştım kombinemi aldım . Türkiye şartlarında 25 ve 50 lira hakikaten yüksek rakamlar ancak yönetim sene başında kombinelere 100 TL indirim yaparak güzellik yapmış ve fiyatları ta o zamandan açıklamıştı . Kombine kültürünü yerleştirmek adına bu uygulama devam etmeli 2-3 maçta ufak tefek indirime gidilebilir özellikle FTK maçlarında ucuz tutulmalı fiyatlar çünkü % 60-40 oranında paylaşılıyor hasılat . Bir de bu sene takımın başarılı olması da bir şanstır kombine kültürünü yerleştirmek adına ; Halil Ünal 8 bin kombine satıldığını söylemiş bu rakam seneye 15 bini bulabilir . Yönetimi en çok eleştiren kişilerin başında gelen biri olarak sezarın hakkını sezara vermek lazım . Yönetim teknik kadro seçimi , transferler ve bilet politikasında oldukça iyi .
Çok doğru bir yorum.Bu gün bu takım bizim diyorsak ve başa güreşiyorsak,Taraftar olarak bizde taşın altına elimizi koyacağız.ESES lafla sevilmez.Yönetimin bankasımı var.Yok stad yapsın,Yok iyi topcular alsın,Yok deplasmana otobüs bulsun,Bir Allahın kuluda çıkıp bir çözüm,öneri soylemiyor.Bilet parası çok pahalı diyoruz ama yine stadı dolduruyoruz.İşte ESES Sevdası budur.Biz belediye takımı değiliz.Bizim en büyük gelirlerimizden biri bilet ve kombineler.İstanbuldaki yaşadığımız coşkuyu yaşamaya devam edeceksek  bu bilet fiyatı konusunu artık kapatalım.Bilet fiyatı konusunda sadece öğrencilere ve özürlü taraftarlarımıza hak veriyorum.Onlara mutlaka bir güzellik düşünülmeli.Unutmayalım 1,ligde oynarken hiç unutmuyorum bir maçımızın fiyatı sembolik olarak 1TL idi o maça bile bedava girmenin yollarını arayanları gördüm.Lütfen önce o tipleri eleştirelim sonra sıra yönetime gelsin.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 22:37
bu kombine ve bilet konusunda ynetimi eleştiremiyorum.çok konuda yanlışları var ama kombineler konusunda sonuna kadar haklılar.sezon başı 180 tl olan bileti niye tarftar almıyor hayret ediyorum.ayrıca devamlı maçlara gelenlerin kesinlşikle avantajına olan fiyat sunulmuştu.şimdi yönetimi bilet konusunda kimsenin eleştirmeye hakkı yok.ayrıca geçen sene bu formlarda yine yönetimin bilet fiyatlarından şikayet ediliyordu fakat gs ve fb maçlarında stadda yer yoktu.bizim burda eleştiri yapmamız çoğu taraftarı zaten ilgilendirmiyor kamuoyu oluşturduğunu hiç zannetmiyorum biçok konudaa yapılan yorumlar bu formdan ibaret.kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 23:25
aslında burada bilet fiyatlarını eleştirenler de gayet iyi biliyorlardı biletlerin bu fiyatlarda olacağını, zira yönetim sene başında bu şekilde beyan etti. şimdi kalkıp da "fırsatçılar,iş bilmezler" falan demek komik oluyor. ha, evet pek çok konuda çok ama çok hatalılar; ancak bilet fiyatları ve transferler konusunda iyi olduklarını düşünüyorum. birkaç post önce de belirtildiği gibi, sezar'ın hakkı sezar'a.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 02:37
Geçen seneye göre yönetim akıllı davranıyor.Artık alabilen herkes kombineyi kapmalı diyorum.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 04:36
Kombine konusunda yönetim "bir çok yönünü eleştirmeme rağmen" şu an için haklıdır,kaldıki daha kupa maçlarıda başlamadı ve hedeflerimizden olacağını düşünüyorum.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
albayrak Liste gör
Yazar

semih albayrak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı albayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 05:40
arkadaşlar merhaba;
yazılanları okudum bir taraftan üzüldüm bir taraftan sevindim.Fakat yönetimin arkasında değilim ama bu sene yapılanlara bakıyorum gelişme taktire şayen kimse kızmasın ama tekrar söylüyorum arkalarında değilim çünkü güvenmiyorum bilet fiyatlarına gelince bence öğrenci kardeşlerimizde kombine alabilirler yazın biryerlerde çalışıp benim tanıdığım bir kaç kişi var bu şekilde yapan ben diyorum ki biz eskişehir olarak bilet sadece dışardan gelen taraftara bilet satalım eskişehirli insan kombine alsın sen bu sene 15-16 bin kombine sat bakıyım bilet fiyatlarınıda yap 25 lira bjk gs fb trb maçlarınıda yap 150 lira gelmesin o takımın taraftarı eskişehire gelemesin.
 Şahin ELAGÖZ'ün dediği gibi külübün bankası yok.ama biz bazen çok şeyler istiyoruz.stad yenilenmesi iyi transferler futbolcuların parasının zamanında ödenmesi biletlerin ucuz olması otobüs alıması gibi şeyler istiyoruz.bizde elimizi cebimize atmamız gerekiyor.çünkü şehrimizdeki zenginlerin bunu yapmaya pek ceplerimi yoksa başka yerlerimi müsade eetmiyor.Ama onlar eskişehirspor iyi yerlere geldiği zaman rant yapmayı biliyor.
yönetimede şu yönden kızıyorum bedava bilet deplasman otobüsü tutup sözde tribün lideri diye adlandırdıkları bir kaç kişiye işleri kordine etmesi için veriyorlar onlarda öğrenci işçi tanımadan deplasman gitmek için otobüs parası alıyorlar ve aldıkları paraları ceplerine atıyorlar.Ve biz size orda bilet ayarlıyacaz diye götürdükleri adamlar dışarda kalıyor kendileri maça giriyor o insanlar dışarda rakip taraftarın içine bırakılıyor.
Bence organizasyonlar daha iyi bilir kişilerin eline verilmesi gerekiyor.
Şu an için bence yapılması zor ama imkansız değil bu sezon geçti önümüzdeki sezon daha iyi şeyler yapılması gerekiyor diye düşünüyorum.
SAHİPSİZ DEĞİLSİN ESKİŞEHİRSPOR!!!
amigo orhan'ın torunlarıyız...
Yukarı
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: Turkey
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 10:55
2 tane kombine aldım sezon başında biri kendimin biri oğlumun. Gücü olan herkesin kombine alması ve Esese destek olması gerekir. Öğrenci indirimi de olmalı ayrıca kale arkası en az 3 kişilik yapılmalı ve 10 TL. den satılmalı biletleri. Her bütçeye uygun tribün olmuş olur.
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 11:00
Yönetimin kombine olayı iyi olmuş.Kaçıranlar için bir şans.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 11:05
Alıntı yapılan andy

kombinelerin tekrar satışa sunulması yerinde bir hamle.kapışılır inşallah.

fiyatlar aynımı kombinelerin

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır