eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Online Durum: Offline
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:02
Fırsatçı yönetimden başka ne beklenir? İşleri, güçleri para. Taraftarın durumu, sıkıntıları sanki çok mu umurlarında? Tribün gruplarına da veriyorlar bedelsiz biletleri, gruplar ve tayfaları için de her şey yolunda. Bu sezon tribün gruplarına taş çıkartan açık tribündeki taraftarımızın sıkıntıları hiç umurlarında değil. Bir de hiç sıkılmadan, kızarmadan, rahatsız olmadan bedelsiz biletlerin verileceği isimleri liste yapıp dağıtmaları ve tribünde de "size nasıl bilet gelmez, listeye adınızı kendi elimle yazdım" diye konuşmaları yok mu, sinirden öldürür insanı.

Sesinizi çıkarmayın bakalım, tribünlerdeki diğer taraftarlarımızı hiç umursamayın. İnsanlar 25 ya da 50 lira verirken siz bedelsiz biletle girin tribüne, aynen devam. Sizin için hava hoş nasılsa!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:06

Küme düşme hattına komşu BJK ya bu kadar değer verilirmi hiç?

O maçında 25 hadi bilemedin 30 tl olması lazım.

Hem sahi 10 da olsa 25 de olsa 40 da olsa ES-ES ilk 5 de yer aldığı sürece her maç stad ful çeker.Asıl önemli olan şudur.

YETERKİ KAÇAK OLMASIN,BELEŞ OLMASIN,BEDELSİZ BİLET VERİLMESİN.

1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:07
Ah öğrenci kardeşlerim Bjk maçına kadar bir formül bulunmazsa şimdiden Bjk maçına hazırlık yapın.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:23
Öğrenci İndirimi yokmu yaa ):
bu hafta iddaa'dan çıakrdım kayseri maçı biletini  beşiktaş maçı çıkarmı allah kerim ):
KaanOZTRK
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:27
Alamayan durumu olmayan kardeşlerimiz haklı tabikide onlara göre pahalı..Ancak klübümüzün gelire ihtiyacı var.Nerden baksan 1000 bjk taraftarı gelecektir.Stad yine dolacaktır..Yönetim alamayanlara bakmıyor.Alanlar bana yeter gözüyle bakıyor..Buda 20 bine tekabul ediyor.. 
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
firt Liste gör
Yazar

Fırat AKÇORAY
Yer: Turkey
  Alıntı firt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:39
Bilmiyorum farkında mısınız ama artık aşık attığımız takımlar Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş olmuş durumda. Herşeyin bir bedeli olduğu gibi deplasmanda Galatasaray'dan puan almanın veya ligde 3.sırada bulunmanın bedeli de bu maalesef.

Yönetimin yapacağı tek şey şe bedelsiz bilet saçmalığına bir son vermek  bir an evvel kale arkası tribünler yapıp makul fiyatlara bu tribunlerde düşmek olmalıdır.

Bedelsiz bilet verdiği tribün gruplarının 10 katı desteği her maça 25 lira verip giren açık tribün vermektedir. Bedelsiz bilet dağıtılacaksa en çok açık tribündeki taraftarlar haketmektedir bu sene...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:43
Alıntı yapılan firt

Bilmiyorum farkında mısınız ama artık aşık attığımız takımlar Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş olmuş durumda. Herşeyin bir bedeli olduğu gibi deplasmanda Galatasaray'dan puan almanın veya ligde 3.sırada bulunmanın bedeli de bu maalesef.
Dediğinizle alakası yok. Geçen senede mi 3. sıradaydık ya da Galatasaray'dan puan almıştık? Sebep başımızda paraya endekslenmiş, sadece gelecek parayı düşünen bir yönetimin var olması ve kimsenin de buna ses çıkarmaması.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
firt Liste gör
Yazar

Fırat AKÇORAY
Yer: Turkey
  Alıntı firt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:45
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan firt

Dediğinizle alakası yok. Geçen senede mi 3. sıradaydık ya da Galatasaray'dan puan almıştık? Sebep başımızda paraya endekslenmiş, sadece gelecek parayı düşünen bir yönetimin var olması ve kimsenin de buna ses çıkarmaması.
Yönetim savunur pozisyona geçmek istemem ama geçen sene kaç futbolcu almıştın bu sene kaç bi dön bak istersen...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 20:54
sezon başında bilet fiyatları böle olucak diye bas bas bağırıldı kombine alın karlı olursunuz diye ama millet gene düşer bilet fiyatları diye almadı .Bu rağmen yönetim kombine satışına tekrar başlamış bence bu bulunmaz bir nimet diyorum kombinesi olmayanlar için hem taksitte yapıyolar ...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 21:03
Bu sefer inanıyorumki kombine satış patlaması yaşanacak gibi geliyor bana.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,533 saniyede hazırlanmıştır