eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 00:22
Ana Sayfanın Eski Hali Daha Güzeldi.Güncel Haberler Olurdu.Şimdi Resimli Manşet Haber Sistemi. Haberleri Güncellemesi Zor Oluyor Heralde. Ama Hak vermek lazım . zor iş. Hem Forumla Uğraşması Hem Anasayfada ki haberlerin güncellenmesi. Eski Sisteme Dünülmesi Daha iyi olur.Hem Güncel haberleri okumamız hemde Yöneticiler açısından eski sistem daha kolay.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 00:28
Alıntı yapılan Şafak

Ana Sayfanın Eski Hali Daha Güzeldi.Güncel Haberler Olurdu.Şimdi Resimli Manşet Haber Sistemi. Haberleri Güncellemesi Zor Oluyor Heralde. Ama Hak vermek lazım . zor iş. Hem Forumla Uğraşması Hem Anasayfada ki haberlerin güncellenmesi. Eski Sisteme Dünülmesi Daha iyi olur.Hem Güncel haberleri okumamız hemde Yöneticiler açısından eski sistem daha kolay.

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=7&PID=445947#445947
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 00:59
Alıntı yapılan Şafak

oncelikle, bahsettiginiz haberleri Sakarya Gazetesi'nden aliyorduk. O konudaki ortak calismamiz gecen ay sonlandi. Yenden başka bir gazete ile tekrar anlaş, tekrar altyapı yapmak yerine bunu tercih ettik.

bir diger husus ise, gazetelerde yer alan hafta ici olan haberlerin nevii "Şimşekler hazirlanıyor" , "ESES 3 puana bileniyor", "Antreman kıran kırana gecti" gibi sayfa doldurmak icin yapılan haberler. Açıkçası bunların haber değeri oldugunu dusunmuyorum.
Haber değeri olan gelişmeleri de koyuyoruz. Sırf laf olsun diye boş içerikli şeyler yazmayı düşünmüyoruz.

Antalya maçından bugün kadar, ana sayfada yer almayıp da, haber değeri taşıyan bir gündem maddesi var mı ?
Yukarı
enes94 Liste gör
Yazar

Enes
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 01:08

mehmet abi oncelikle sakarya gazetesinden vazgectiginiz icin teşekkur ederim. ancak anasayfada cıkan haberler hep kulup ve takımla ilgili. taraftarla ilgili haberleri goremiyoruz.

ornegin bandoeses'in bu maca alınamaması gibi...
sevmek suçsa cezam idam olsun
cezam idamsa cellatım ES-ES olsun
cellatım ES-ES ise canım feda olsun

şişen köfteler
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 01:16
Alıntı yapılan BLoodY

oncelikle, bahsettiginiz haberleri Sakarya Gazetesi'nden aliyorduk. O konudaki ortak calismamiz gecen ay sonlandi. Yenden başka bir gazete ile tekrar anlaş, tekrar altyapı yapmak yerine bunu tercih ettik

bir diger husus ise, gazetelerde yer alan hafta ici olan haberlerin nevii "Şimşekler hazirlanıyor" , "ESES 3 puana bileniyor", "Antreman kıran kırana gecti" gibi sayfa doldurmak icin yapılan haberler. Açıkçası bunların haber değeri oldugunu dusunmuyorum.Haber değeri olan gelişmeleri de koyuyoruz. Sırf laf olsun diye boş içerikli şeyler yazmayı düşünmüyoruz.
Antalya maçından bugün kadar, ana sayfada yer almayıp da, haber değeri taşıyan bir gündem maddesi var mı?

Bu Başlıklar Olabilir.. Sadece haberlerin bir kısmını yazıyorum.

1-Eskişehirli futbolculara yoğun ilgi!

Eskişehir'de özel bir dershane tarafından düzenlenen imza törenine katılan Eskişehirsporlu futbolculara öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

2-Es-Es hızlı trenle gitti
Turkcell Süper Lig'in 5. haftasında Gençlerbirliği ile karşılaşacak Eskişehirspor, Ankara'ya Yüksek Hızlı Tren ile gitti.

3-Eskişehirspor Müzesi geliyor

Eskişehirspor Kulübü'nün eski başkanı Nebi Hatipoğlu, restore ettireceği tarihi Odunpazarı evlerinde ''Eskişehirspor Müzesi'' kuracağını söyledi.
Hatipoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1965 yılında kurulan Eskişehirspor'un 1970'li yıllarda yakaladığı başarıyla İstanbul takımlarına baş kaldırdığını belirterek, Es-Es'in sadece Eskişehir'in değil tüm Anadolu kentlerinin takımı olduğunu kaydetti.

Haber Değeri taşıdığını Düşünüyorum.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 16:34
Olmadı birde Site muhabiri bulur BLoodY...LOL
Şafak kardeşim bu haberleri zaten gazetelerden okuyoruz,BLoodY'de bu tür haberleri ana sayfaya koyuyorduSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 17:01
Sevgili Mehmet & Çağıl;

Üçüncü seferdir foruma giri yapmak istediğimde "bu hesaba üç kezden fazla yanlış giriş yapıldı uyarısı geliyor" bunu sebebi ne olabilir acaba. Brisi benim adımla girmeyemi çalışıyor. Kend bilgisayarımdan olması mümkün değil diye düşünüyorum, çünkü benden baska bilgisayara giriş yapan kimse yok...

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 11:41
Bursaspor konu başlığında benim mesajımın üstüne uyarı yazmışsınız ama ben orada forumun polisliğini yaptığımı düşünmüyorum. Benden başka onlarca kişinin mesajı vardı. Benin yazdıklarımda da Polislik gibi bir düşüncem yoktu. Niye bu şekilde yazdığınızı da anlamış değilim demek ki siz uyarı verdiğinizde forumun polisi oluyorsunuz. Kaldı ki bizimki uyarı değil adabımızla söylediğimiz eleştiriydi.

Şahsım adına söylemek gerekirse kurallardan çok Saygıdan, Umursamamazlıktan bahsetmiştim ve bu düşüncemde zerre kadar değişiklik yok. Nedeninide yazdığım bir çok mesajımda belirtmiştim. Sanırım fazla vaktiniz olmadığı için devamlı foruma giremiyorsunuz ve girdiğinizde yazılanları tam okumadan bir sonuca varıyorsunuz.

Ortam germek ne demektir ?

Kopyala - Yapıştır yapmak yerine bir kaç seferde kendi düşüncelerini yaz demek mi ?

Bunları yazmak

Buralarda barınamazsın git buradan demek mi ?

Zeytinyağ gibi üste çıkmak mı ?

Burada bunu yazarak Bursasporluları kendimize düşman ediyoruz değil mi ?

Keşke herkes bizim gibi stadyumda Bursalılara küfür eden Eseslileri susturmaya çalışsaydı.
Ama yanlış yaptık sanırım stadyumda küfür ederek burada savunacaktık. Baksanız ya ortamı gerende biz olduk.

Hakaret içermeden bir çoğumuzun söylediği sözler " Ortam germek " , " Nefret Kusmak " olmuş.

Zaten siz bizim ortamı gerdiğimizi düşündükten sonra bizim burada boş yere zaman harcamamıza ne gerek var ki sizin deyiminizle daha fazla " Zeytinyağ gibi üste çıkmak " istemiyorum.

Kullanıcı kaydımı silerseniz memnun olurum.

İyi Forumlar..

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 12:30
   Foruma bir şeyler katmak isteyen,yazmak için yazmayan amacı renkdaşları ile birlikte bulunup EsEs'imizi nasıl daha iyi tanıtırız derdinden olan,foruma saatlerini ayırarak takip eden yıllarca bulunan renkdaşlarımızı küstürmeyelim.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 01:57
Forumu bu gece ki kadar olumlu herkezin birbirine saygıyla yaklaşıp güzel cevapladığı bir şekilde görmemiştim hepimiz çok mutluyuz nazar değmesin demekki insanların tartışma sebebi birazda psikolojikmiş bayram sevinci galibiyet sevinci herkezin morallerini üst seviyeye çıkardı kimse kimseyi kırmıyor nazar değmesin ...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır