eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Euro Basket 2013 (4-21 Eylül Slovenya)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Online Durum: Offline
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:46
Yenildik. Değil mail bomba atsak değişen bişey olmayacak..
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:58
arkadaş o hakem nasıl yaktı bizi öyle ya kahroldum :( spanoulisde uzak mesafeli 3lük çalışıyo heralde hepsi giriyo :)
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:01
Son saniyede neden potaya o kadar uzak bir mesafeden denedi ki.1-2 saniye daha vardı yaklaşıp atabilirdi Gerçi şemsiyenin açılmama muhabbeti...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:11
Bu saatten sonra yapılacak eleştirileri yersiz buluyorum. Neticede bizi buralara getiren yine aynı oyuncular ve aynı teknik heyet. Ömer serbest atışlarda biraz daha etkili olsa, hakemler ortadaki bir düdüğü lehimize çalsa, top birazcık bizi sevse, birkaç tane almamız gereken reboundu alabilsek, yaptığımız çok bast top kayıplarından birini yapmasak belki de şimdi İspanya'yı konuşuyor olurduk. Çünkü basketbolda ufak ayrıntılar kazananı belirler özellikle yakın skorlu biten karşılaşmalarda. Tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum. bugün ikiz babası olan Ömer Onan'ı da tebrik ediyorum, Allah analı babalı büyütsün.
KKŞ
Yukarı
runonadif Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
  Alıntı runonadif Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:12
Alıntı yapılan Sephodyrm

Son saniyede neden potaya o kadar uzak bir mesafeden denedi ki.1-2 saniye daha vardı yaklaşıp atabilirdi Gerçi şemsiyenin açılmama muhabbeti...
Onu neden yaptığını bende anlamadım.Hatta bence ikilik atmalıydı.4.çeyrekte olduğu gibi
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:17
Milli takım şimdi elendi mi? Maçın 2. yarısını izleyemedim maalesef, ama klasman maçları oynaması lazım, en azından 5. lik için.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:19
Alıntı yapılan es_bil

Milli takım şimdi elendi mi? Maçın 2. yarısını izleyemedim maalesef, ama klasman maçları oynaması lazım, en azından 5. lik için.

5-8'i belirleyen klasman maçları oynayacak.Yarın 13.15'te maç var sanırım milli takımımızın.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:23
Alıntı yapılan es_bil

Beşincilik yada sekizincilik arasında prestij dışında hiçbir fark yok bizim açımızdan.
Çünkü 2010'ya yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda zaten ev sahibi olduğumuz için direk katılacağız.
KKŞ
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:26
Ah Ender şu Slovenya'ya son üçlüğü soksaydın da bugün güle oynaya Hırvatistan'ı yenip yarında grup maçlarında yendiğimiz Sırpları bir kez daha yenip kolaylıkla finale kalsaydıkCry
KKŞ
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:30
Alıntı yapılan kadirgulen

Ah Ender şu Slovenya'ya son üçlüğü soksaydın da bugün güle oynaya Hırvatistan'ı yenip yarında grup maçlarında yendiğimiz Sırpları bir kez daha yenip kolaylıkla finale kalsaydıkCry
Kadir Abi Ender değil Engin..:)
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır