eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Online Durum: Offline
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:51
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Furkan burdada karşıma çıktın ya LOL Diziyi es es bizi eses olarak aratman lazım Smile

3 gün 3 gece anlatsan anlamaz Furkan.LOL 

Şimdi başlar, es es yazınca ülke puanından aldığımız ile Milliyetin sitesindekiler çarptığımızda bize yansıyacaktır. eses yazınca ise küçük harfle başladığından bırakalım Avrupa Atv de de destekleyelim dizimizi..LOL
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:52
Alıntı yapılan Esparta _yigit

mertcim talibi değil manitası olcak o. Herkes iremi sever ama o 1 kişiyi sever  , bu yüzden diğer kardeşlerim hiç kusura bakmayın LOL
iyide irem urasa yanık değil mi Big%20smile
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:52
Alıntı yapılan frkneses

Furkan burdada karşıma çıktın ya LOL Diziyi es es bizi eses olarak aratman lazım Smile

bu mesaj da ne gibi bir tuhaflık buldunuz ben onu anlamadım? bir muhalefet yok, anti bizans olayına girmedim sorun ne?

Herşeyde sorun arama Smile Ciddi olsam gülen adam ifadesini koymazdım ve yazdığına açıklama yapmazdım direk Furkan burdada mı ortamı gercen gibi bişey yazardım Wink
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:53
Alıntı yapılan Dorylaion

3 gün 3 gece anlatsan anlamaz Furkan.LOL 

Şimdi başlar, es es yazınca ülke puanından aldığımız ile Milliyetin sitesindekiler çarptığımızda bize yansıyacaktır. eses yazınca ise küçük harfle başladığından bırakalım Avrupa Atv de de destekleyelim dizimizi..LOL

ya komiksiniz gerçekten, antibizans ve avrupa maçları konusuna tıklamamak için, başka konulara mesaj yazıyorum yok illa her konuda bana bir laf söyleyeceksiniz.
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:55

Şşşş sinirlendi..LOL

İşin şakasını anlamayacak kadar kaptırmışsın kendini sen.LOL
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:57
Alıntı yapılan frkneses

ya komiksiniz gerçekten, antibizans ve avrupa maçları konusuna tıklamamak için, başka konulara mesaj yazıyorum yok illa her konuda bana bir laf söyleyeceksiniz.

Önceki mesajımdan sonra bu mesajı atıp bana laf söylemen ne kadar doğru?
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 23:58
Alıntı yapılan Dorylaion

Şşşş sinirlendi..LOL

İşin şakasını anlamayacak kadar kaptırmışsın kendini sen.LOL

şaka yaptıysanız özür dilerim, sanki şakanın altından ufak bi gönderme/dalga geçme varmış gibi geldi ondan yazdım. siz de hoşgörün başka konulara mesaj yazmamı. anti bizans konusuna ben yazınca siz geriliyorsunuz, siz yazınca ben geriliyorum, tatsızlık çıkmasın, o konuda ki yazıları okumayayım diye başka konulara bakıyorum.
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:01
bu arada, son mesaj sana değildi cyberşeytan.
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:02
Alıntı yapılan frkneses

Emin misin? Hem benim hemde Ersin abinin mesajını alıntı yaparak çoğul konuşmuşun
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 00:04

Alıntı yapılan frkneses

Emin misin? Hem benim hemde Ersin abinin mesajını alıntı yaparak çoğul konuşmuşun

eminim arkadaşım, günlerdir o kadar yorum yazdım, beğenirsin beğenmezsin o ayrı ama bir tanesinde gelen karşı yorumdan korkup, yalan söyleyip sana değildi dedim mi? gerçekten sana olsa emin ol sanaydı derdim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır