eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Gaziantepspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Online Durum: Offline
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 14:21
antep yan toplarda tehlikeli takım bunu özellikle söylüyorum ve julıo sezar a da dikkat etmek lazım etkılı şutları var
ESES
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 14:26
Alıntı yapılan evindelisibenim

antep yan toplarda tehlikeli takım bunu özellikle söylüyorum ve julıo sezar a da dikkat etmek lazım etkılı şutları var
Beto daha tehlikeli bence!Antep takımı tam anlamıyla ne yapacağı belirsiz bir takım!Umarım kötü durumda yakalarız!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 14:36
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan d0rli0n

arkadaşlar daha önce belirtildi mi bilmiyorum:
-Gaziantepspor renkelerini Eskişehirspor'umuzdan almış.
-İlk lig maçını Eskişehirspor'un hediye ettiği formalarla oynamış.
Stattaki herkes bunun bilincinde olup, ona göre davranmalı. Geçmişte örnek olduğumuz, belki de önderlik yaptığımız camialar küstürülmemeli.

İnternet de çok araştırdım böyle bir bilgiye ulaşamadım. Ulaştığım bilgilerin hepside Gaziantepspor resmi web sitesinden kopyala yapıştır bilgilerdi. Renklerini bizden alıp almamasıda önemli değil bizansın oyununu bozmak için Anadolu Birliği en azından aralarında kavgalı olmamalıdır. Sadece SEVDAMIZ ı desteklemeye yoğunlaşırsak bu maçı alarak istanbula moralli gideriz.
benim kaynak olarak görüğüm tribundergideki bir antepsporlu nun sözleridir. Gaziantepspor'un öz taraftarından bir kaç kişi o forumu kullanıyor. onlardan birinden alıntı:

"Valla karam maratondan hayatta yemediğimiz kadar küfür yedik geçen sene,ki Gaziantepspor kuruluşunda renklerini Eskişehirspordan almıştır ayrıca ilk lig maçına çıktığında da ilk formalarını Eskişehirspor göndermiştir,karşılıklı sempati duyguları besliyoruz umarım bu sefer o talihsiz küfür mevzuu yaşanmaz."
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 14:44

Youla              Ümit

Kocabey                                                 Burak
                          Doğa
                                      Bülent

Volkan           Sezgin           Vucko           Koray
                  (Nadarevic)

Ivesa
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 14:47
Alıntı yapılan mr26

Alıntı yapılan evindelisibenim

Beto daha tehlikeli bence!Antep takımı tam anlamıyla ne yapacağı belirsiz bir takım!Umarım kötü durumda yakalarız!
Bencede Beto daha etkılı.. Son vuruşları ve kafa topları bizim kaleyi sıkıntıya sokabilir. Rıza hoca Betoyla Saffet'i bire bir oynatıp markaja soksa Saffet adım attırmaz. Smile
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 14:48
Maçtan önce çiçekle karşılanmışlardı. Fakat maç içerisinde, kendilerini, tatmin etme aracı olarak küfürü görenler, yine işbaşındaydı. O kadar uzak yoldan gelen Anadolu insanı için ilk olarak saygı duymalıyız!
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 14:53
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Maçtan önce çiçekle karşılanmışlardı. Fakat maç içerisinde, kendilerini, tatmin etme aracı olarak küfürü görenler, yine işbaşındaydı. O kadar uzak yoldan gelen Anadolu insanı için ilk olarak saygı duymalıyız!

O maçta yine Saldırın durmadanın gazabına uğramıştık. O tezahürat yapılınca Antepliler tepki göstermişti. Neye tepki gösterildiğini anlamayan bizim taraftar da Anteplilere tepki göstermişti. Böylece sürüp gitmişti.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 14:54
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan Cumhuriyet

O maçta yine Saldırın durmadanın gazabına uğramıştık. O tezahürat yapılınca Antepliler tepki göstermişti. Neye tepki gösterildiğini anlamayan bizim taraftar da Anteplilere tepki göstermişti. Böylece sürüp gitmişti.
Orada da çok iyi ağırlandığımızı 3-4 kişiden duymuştum.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 15:31

banner abi;

Hem o tezahüratın hemde Anteplilerin, 1-0 öne geçince yaptıkları sevinç gösterilerine tahammül edemediler. Her zamanki gibi desteğimizi sürdürsek, onlarda oturup bizi izleyeceklerdi. Fakat golü yiyince, direk Anteplilere yöneldiler.

İşte bu yüzden BandoESES'in içeride ve dışarıda takımın yanında olması lazım. Espana ve Ole Ole gibi birkaç tezaürat daha bulunursa, küfürlü tezahüratlardan uzaklaşabiliriz.

Yukarı
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: Turkey
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2009 saat 15:46
Alıntı yapılan samet26eses

Alıntı yapılan akanber

Alıntı yapılan thefasfis

son maçta yoktum girişler düzeltildimi, özledim valla stadı

Valla Bursa maçı rezaletti girişler ama Antalya maçında daha rahat girdik tabi biz stada girdiğimiz de Henüz ezan okunmamıştı ve iftarı stadda açtık. Erken gelen rahat ediyor.

bizde maçın başlamasına az süre kala geldik iftarı açtıktan sonra ve kombineyle çok rahat girdik önümüzde 5 kişi falan bekledik yalnız içerde yer bulamadık
İşte arada ki fark bu biz bekledik çile çektik ama en iyi yerden maçı seyrettik ve desteğimizi verdik siz maça 5 dakika kala girdiniz stadda beklemediniz ama en kötü yerde kaldınız.
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır