eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
Online Durum: Offline
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 15:08
dün istanbul-tophanede bir cafede nargile içerken yan masadan ısrarla ESES sesleri duydum, dönüp çaktırmadan baktım, 3 kız oturmuş eskişehiri konuşuyorlar, heralde hemşehri dedim bi an tebessüm ettim.. Sonra biraz daha kulak misafiri olunca anladım ki, diziyi takip ederken Eskişehire hayran kalmışlar.. "Keşke biz de Eskişehir'de okusaydık, ama ne yapıp edip bir vakit gitmeli.." dediklerine şahit olunca gerçekten mutlu oldum..

Bu dizinin kıymetini bilmeliyiz..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
shes Liste gör
Yazar

Tuğba
Yer: Ankara
  Alıntı shes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 15:24

Es Es dizisi sayesinde  Eskişehirle alakası olmayan insanlar bile fazlaca sever oldu Eskişehirimizi ve Es Es imizi grur duyuyoruz bu durumdan  her izlediğimde Eskişehir yahu diyerek başlıyorum diziye :) Her defasnda biraz daha özlediğimi farkederek :(

Düşünsene Sevgilim Seni ESKİŞEHİRSPOR Kadar Sevdiğimi!..
Yukarı
samet26eses Liste gör
Yazar

samet
Yer: eskişehir
  Alıntı samet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 16:27
az önce otogarda dizinin çekimleri vardı galiba fethi nin üstünde yeni formalarımızdan vardı önünde eses yazmıyordu arkasında da 26 fethi yazıyordu
Sadece ESES
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 16:29
Alıntı yapılan samet26eses

az önce otogarda dizinin çekimleri vardı galiba fethi nin üstünde yeni formalarımızdan vardı önünde eses yazmıyordu arkasında da 26 fethi yazıyordu

Eğer gerçekten öyleyse eleştirileri dikkate almışlar ve düzeltmişler demektir.

Teşekkür ederiz.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 17:20
Evet bende gördüm.Uzun saçlı çocukta vardı.Fethinin de üstünde orjinal forması vardı.
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 18:50
Uras'ların evi bizim evin oralarda ama hiç çekimlere rastlamadım diye şaşırıyordum ki dün Uras'ların evinin önünde çekimler vardı.Mafyanın keko adamları siyah eski bir arabayla Uras'ın evine gidiyolardı sonunda muradıma erdim.Big%20smile
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 18:56
Alıntı yapılan Esborahan

Uras'ların evi bizim evin oralarda ama hiç çekimlere rastlamadım diye şaşırıyordum ki dün Uras'ların evinin önünde çekimler vardı.Mafyanın keko adamları siyah eski bir arabayla Uras'ın evine gidiyolardı sonunda muradıma erdim.Big%20smile

Uras'ın yeni evini göster de dış dekarasyonunu şenlendirelim Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
  Alıntı es_ado_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 18:58
Alıntı yapılan erman123

Alıntı yapılan Ventisei

'Fethi' rolündeki arkadaşı bende beğenmedim.
Ama insanların görüşleri farklıdır. Ben beğenirim, sen beğenmessin.
O yüzden çok fazla üstünde durmamak lazım.

Ne bekliyordunuz Haluk Bilginer'in mi oynamasını?
Dizideki birçok karakter daha ilk kez dizide oynuyor ve daha ilk deneyimleri,
Onlar destek olmak bizim görevimiz, bırakın başkaları objektif, rasyonel yorumlar yapsınlar.
Bizim görevimiz sadece sahip çıkmak, destek olmak, motive etmek.

Kesinlikle haklisin. ClapClapClapClapClapBoyle reklam icin herkez para veriyorken bu firsati degerlendirmek lazim gerekirse kendi evimi veririm insan eses yazisini sesini duyunca duygulaniyor yahuuBig%20smile
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 19:07
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan Esborahan

Uras'ın yeni evini göster de dış dekarasyonunu şenlendirelim Wink
En yakın zamanda fotoğrafını ekleyecem Emre Abi daha fotoğraf çekme şansım olmadı.Tongue
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 19:27
en son bölumu kaçırdım ya:(
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır