eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Gaziantepspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 14:06
Şimşekler prova yapacak
Siyah kırmızılı futbolcular, Gaziantep maçı hazırlıklarını bugün Atatürk stadında 19.00´da yapacağı çift kale maçla sürdürecek.

Eskişehirspor, Cumartesi günü saat 21.00 da saha ve seyircisi önünde oynayacağı Gaziantepspor maçı hazırlıklarına, bugün Atatürk stadında 19.00´da yapacağı çift kale maçla devam edecek. Kırmızı kart cezalısı Elsaka dışında tam kadro Gaziantep maçına bilenen siyah kırmızılı futbolcuların, çift kale maçı taraftara kapalı olacak.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 14:15
aslinda taraftara acik olucakti mac oncesi iyi moral olurdu orda toplanip destegimizi vermemiz
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 14:39
Maçın hakemi Taner Gizlenci zamanında Eskişehirspor'da da oynamış olan futbolcu Taner Gizlenci ile aynı kişi mi?
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 14:48
Alıntı yapılan omerbihlar

Maçın hakemi Taner Gizlenci zamanında Eskişehirspor'da da oynamış olan futbolcu Taner Gizlenci ile aynı kişi mi?

Ta kendisi.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 14:51
Selçuk Dereli gibi çağırsak mı tribünlere ? Tongue
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 15:01
Alıntı yapılan Erman

Ta kendisi.

eski bir haberden alıntıdır

Bir portre!..

Taner Gizlenci. Denizli Bölgesi B hakemi. 1967 doğumlu olduğu halde A Klasmanı olabilmesi için Ankara’ya çağrıldı.
Pazartesi günü çağrılan hakemleri gazetemizde duyurunca, çok sayıda e-mail ve telefon aldım. 40 yaşında bir hakem, nasıl A’ya aday olabilir diye.
Durumu araştırdık.
Taner Gizlenci, Ümit Milli Takım forması giydiği ve profesyonel futbol oynadığı için yaştan etkilenmiyor. Tugay’ların, Bülent’lerin Ümit Mill Takım’da olduğu kadroda Taner Gizlenci de var.
Aydınspor’un F.Bahçe’yi 6-1 yendiği maçta Aydın’ın kadrosunda. Ertesi yıl Aydın’ın F.Bahçe’yi İstanbul’da 2-1 yendiği takımın kaptanı. 23 yaşında Süper Lig takımında takım kaptanlığı yapmış. İlker’in oda arkadaşı.
Aydın, Malatya, Eskişehir, Adana, Altay gibi takımlarda oynamış. Çoğunda takım kaptanı olarak.
Şu anda da Denizli’de Beden Eğitimi öğretmeni.
Taner Gizlenci, 2.Lig’deki zorlu maçların değişmez hakemi. Hepsinde başarılı. Maç bitiyor, çıt çıkmıyor. Hep ismi bu yüzden dikkatimi çekmiştir.
Birkaç eski yeni MHK üyesinin fikrini aldım. Taner Gizlenci’nin hakemliği konusunda müthiş cümlelerle karşılaştım:
“Süper Lig’in en zor maçını ver, korkma!.”
“Hayatımda hiç seyretmedim. Hiç tanımıyorum da. Ama en zor maça tereddütsüz veriyorduk.”
6 yıldır klasmanda olan bir hakem. Türkiye’nin uzun yıllardır profesyonel futbol oynamış bir hakemi yok.
Ama bunun önünü açabilmek için Taner Gizlenci belki iyi bir örnek olur. Futbolcular hakemlik için teşvik edilmiş olur.
Bu arada A’ya çağrılan isimleri incelediğimde iki ismin olmamasını da hayretle karşıladım.
kural18.com’daki bilgilere dayanarak bu yorumu yapıyorum.
Kayseri’den H.Mehmet Şimşek ve Kastamonu’dan Tekin Günezler. Sıralamaya ve çağrılanlara baktığımızda bazı çelişkiler var.
Bu iki isim birkaç sezondur sıçrama yapamıyor. Hakemden ve insandan iyi anlayan Ali Kunak’ın bölge sorumlusu olarak bir bildiği olmalı.
Ali Kunak hocam, sigara içmez. Kilosu normal sayılır. Bu kadar yıl hakemlik ve spor yapmış. Gür ve mikrofonik sesiyle hayata pozitif bakan bir insan. Anjiyo oldu.
Demek ki, MHK Genel Sekreterliği stres olarak adamı anjiyoya götürüyor. Hevesli olanlara duyurulur.
Hocama acil şifalar diliyorum.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/makaledetay.aspx?ID=334064
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 15:24

Arkadaşlar,

Bu konunun konuşulmasını, pek doğru bulmuyorum! Çünkü; maçta olası bir hakem hatasında, Gaziantep cephesi bunu koz olarak kullanacaktır.Bu yüzden, konuyu ballandırmaya gerek yok

Ve Sakarya  burayı okuyupta, bunu haber yapmaz

ShockedOuch

Umarım adil ve iyi bir yönetim gösterir. 

Smile

Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 15:25
Alıntı yapılan Erman

Ta kendisi.

Ya bende diyorum bu adam bana hiç yabancı gelmiyor ama diye,meğer isim aklımda kalmış.
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 16:56
kim olursa olsun kimsenin hakkı yenmesin maçlarda kimin hakkıysa o alsın hakemde öle yönetsin kim olduğu farketmez düzgün kararlar vermesi önemli olan inşallah hayırlı olur eses imiz alır maçı ..
ölümüne eses
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2009 saat 17:42
antepte oynadığımız ve 1-1 kaldığımız maçı yönetmişti sivas ve febe ile 2-2 kaldığımız maçlarda 4.hakem di
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır