eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 174175176177178 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:03
Bu çantalar okulların başlamasını da göze alınarak biran önce üretilmelidir gerçekten çok süper olur.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:05
Yapmayın Allah aşkına.Futbol klübünün en temel ürünlerinden biri olan formayı çıkaramayan adamlar,okul çantasını mı çıkaracak ? Hem de bir an önce ? LOL
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:14
Arkadaşlar yönetimden bu kadar büyük şeyler(!) istemeyin.Çanta dediğiniz kolay bir ürün değil sonuçta.Bunun için uğraşmak lazım,toptan çanta alımı var,baskısı var,etiketlenmesi var,nakliyesi var.Var oğlu var yani.Yönetime karşı biraz insaflı olun.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:31
Alıntı yapılan Erman

Arkadaşlar yönetimden bu kadar büyük şeyler(!) istemeyin.Çanta dediğiniz kolay bir ürün değil sonuçta.Bunun için uğraşmak lazım,toptan çanta alımı var,baskısı var,etiketlenmesi var,nakliyesi var.Var oğlu var yani.Yönetime karşı biraz insaflı olun.
Değerli arkadaşım Erman Azim her şeyin üstesinden gelir.
Ben istenirse Eskişehirde Avrupaya ihraç ürün yapan toptancı çantacılar biliyorum. İnanın kalite olarak süper ve ekonomik üretim yapabilecekleri ve baskıyıda yapcakları sistemleri mevcut, bu insanlar Eskişehirde ve Eskişehirliler onlar ve bizler iş paylaşımını yaparsak sanırım bu senin bahsettiğin Bunun için uğraşmak lazım,toptan çanta alımı var,baskısı var,etiketlenmesi var,nakliyesi var.Var oğlu var yani.Yönetime karşı biraz insaflı olun.
Cümlene katılmak istemiyorum. Yönetimin işi kaynak yaratmak ARGE bölümü de araştırmak ve geliştirmek bu güne kadar yeni ne yaptılar sorarım koca bir H İ Ç yaptılar. Dergi çıkarttılar demeyin sakın bunu bile zor yapıyorlar. Neyse Yönetim Bu tip yenilikler yapsında taraftar nasıl olsa görevinin başında HER ZAMANWink
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:32
Tamer abi orada ince bir mesaj verilmiş yönetime,yoksa herkes biliyor uğraşıldığında yapılabileceğini...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:38
Bugün anahtarlık almak istedim,10 lira denildi alamadım.Olsa olsa 5 lira falandır demiştim ama 10 lira deyince vazgeçtim.Zaten tasarımı da çok basit.Yönetim taraftar ürünleri konusunda oldukça başarısız.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 15:44
Alıntı yapılan es_emre26

Tamer abi orada ince bir mesaj verilmiş yönetime,yoksa herkes biliyor uğraşıldığında yapılabileceğini...

Anlıyorum Emrecim çok iyi anlıyorum ama işte benimde nazım siz gençlere geçiyor Wink 
Eğer kırıcı olduysam özür dilerim Big%20smile 
Benim derdim acaba bizim kafalarmı çok çalışıyor da Yönetimin basmıyormu
Yoksa tam tersi mi ? Confused anlamadım gitti
 Bak üstteki arkadaşım anahtarlık alamamış
yani defi bela cinsinden iş yapmamak lazım 10 TL ye satacaksan alacak olan beğensin, veya biraz ucuza satacaksınki alacak olanlar alsın.
Bu gün benim oğluma çanta almaya gittik oğlum (7 yaşında) gördü ve sordu EsEsin çantaları nerde Baba dedi. Bakındım bulacağımdan değil ama baktım syah kırmızı çanta alayımda EsEs amblemi koyup gönlünü yapayım diye ama malesef bulamadım, hep çizgi film karakterleri BEN 10- yok efendim şimşek macquin, bunlar gibi şeyler ve birde ne göreyim istanbul takımlarının çantaları orada yıkıldım sonrada bu fikir çaktı kafamda OLAY BU GençlerEmbarrassed Oğluma cevap veremedim ama siyah Kırmızı çanta arayışlarımı sürdüreceim ve belki ilk benim oğlan olacak ama ESES li çanta ile okula göndereceğim Embarrassed

Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 16:10

Yani o anahtarlığı yuvarlak bir şeye amblemimizi yapıştırarak bile yapabiliriz.10 lira verilebilir bir şey olsa harçlığımdan vereyim ama var denilmek için yapılmış bir şey.(Alakasız ama bu arada yukarı kattaki çocuk kendi kendine espanaya başladı.Big%20smileÖzlemine dayanamayıp deliriyoruz taraftar olarak.)

Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 16:11
Alıntı yapılan ali_9292

Yani o anahtarlığı yuvarlak bir şeye amblemimizi yapıştırarak bile yapabiliriz.10 lira verilebilir bir şey olsa harçlığımdan vereyim ama var denilmek için yapılmış bir şey.(Alakasız ama bu arada yukarı kattaki çocuk kendi kendine espanaya başladı.Big%20smileÖzlemine dayanamayıp deliriyoruz taraftar olarak.)

kendini bu haftaki gaziantep macina saklasinLOL
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 16:15

Herkes birşey satacağım diye müşteri arar.

Bizde ise müşteri hazır satıcı yok.

Bu mübarek günde bu işle uğraşanlara ne diyeyim.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 174175176177178 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır