eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nereye Gidiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:56
Tamam kardeşim uzamasın bu olay,ben net 18 sene deplasmanlarda armamın peşinde koşmuştum,içerdeki maçlarımızdada vardı, bu kadar organize olmasada küfürlü tezahüratlar vardı ama tadında kalırdı herşey,biz giderdik,giderimizide yapardık tribün sınırlarını aşmadan ama asla bu zamandaki gibi olmazdı.
Şimdi nerdeyse tüm deplasmanlarda ev sahipleri tam techizat bizleri beklemekle meşguller,sen inadına gereksiz olaylara gir,yapacak birşey yok de.OH NE ALA,NE ALA!
Ömer kardeşim yaz,yaz ama birşeyler yapabilirmiyiz diye düşünerek yaz okeySmile
Sende Görkem kardeşimSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:59
abiler şuan konuyu uzatmayalım ligde iyi gidiyorruz eğer diğer maçlardada devam ederse işte o zaman kesin sorgulanması gerekir.Bence çözüümüde belli trübün liderleri küfür başladığı anda susturmalı taraftarı.
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 03:09
Arkadaşlar ilk önce bu forumda yazan arkadaşların iyi niyetlerinden kendi adıma kesinlikle şüphe duymuyorum herkes hemen aynı şeylerden muzdarip bir şekilde çözüm üretici fikirler retmeye çalışıyor zaten bunu yapan insanda mutlaka belli bir olgunluga ulaşmıştır kanımca bu işin yaşı yok bence şimdiki genç arkadaşlarda çok olgun düşünüyor bizler bu tür konuları birbirimizi kırmadan bir şekilde olanlara dur deme adına mutlaka bir şeyler yapacagız ben inanıyorum ne yazıkki kötü düşünceli insanlar her yerde varlar olacaklarda uzun lafın kısası sayıları bence az olmakla bunlar kesinlikle taraftar degil tuhaf tipler var bunları temizlemek şart ama bu adamlarla ugraşmayı sadece türbün lideri arkadaşlara bırakırsak inanın kimse liderlik yapamaz ve zaten öylede oluyor birer birer küsüyor bu arkadaşlar ama küsmelerindeki en büyük nedende sagduyulu taraftarın yeterince yanlarında olamaması gibi geliyor bence.Arkadaşlar son olarak aslında yazılıp konuşulcak çok şey var ama ben bu pc işiyle pek barışık degilim,çözüm hepimizde sabırlı ve sakin olalım özellikle birbirimizi küstürmeyelim. 
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 03:50
Ahmet abi benim asıl değinmek istediğim nokta o değildi yanlış anlaşılma olmuş. Demek istediğim tezahüratlara eşlik etmeyen kişiler küfür etmeye gelince  2 dk 3 dk susmadan bağırabiliyor. Ayrıca her takıma küfür ediyor, olan deplasmana giden taraftara oluyor. Taşları onlar yiyor maç saatine kadar orada bekliyorlar. Eski deplasmanları benden daha iyi bilirsiniz gidip oturup yiyip içip gezilen deplasmanları.... Yoksa benim hiç bir küfürü, rantı ,çıkarı, grubu savunduğum yok.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
Yer: Turkey
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 03:51
ya ben ankarada çalışıyorum orda çalışanlara soruyorum siz neden ankaragücüyada başka ankara takımını desteklemiyorsunuz adam direk taraftarı pislik devamlı küfür olay var diyor  yani sogutmuşlar adamlarıı
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 04:36
Nereye gidiyoruz --> Avrupaya  (!)
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 04:39

Lütfen ANTİ-BİZANS felsefemize yakışır şekilde davranalım deplasman yapalım , kendi kendi kendimizle çelişiyoruz herkesi kendimize düşman yapıyoruz , gereksiz aşırı küfürlü tezahüratlar yapıyoruz , geçmişimize yakışır şekilde her zaman büyük taraftar olduğumuzu cümle aleme saygılarını kazanarak gösterelim Clap
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 10:57
        Eskişehirsporda bu tür konular daha çok açılır, birçok kişinin dillendirdiği gibi tribün kültürünü kaybetmiş durumdayız. Saçma sapan olay çıkaran her zaman çıkaracaktır.Ama bunlar %10u geçmedikçe diğer %90 onları engelleyebilir.Evimizdeki maçlarda ne yapacağız tek tek suratlara mı bakacağız bu adam olay çıakrtır girmesin, bu adam küfür eder girmesin diye. İllaki bu tür insanlar çıkacaktır.

Bence tek çözüm tribünlerde bir devrim yapmaktır. Bu devrim yavaş yavaş da olabilir bir anda da olabilir. Tribün kültürünün insanlara yeniden aşılandığı bir düşünce devrimi gerçekleştirmek lazım, yoksa tribün liderleri değişecekte ne olacak?Geçen sene Alteste Maviş Erkan gitti de gördük yerine kimin geldiğini. 26 ETD başkanı gidecekte yerine kim gelecekte bu olayları engelleyecek.İnsanların düşüncelerini değiştirebilirsek, zaten o düşüncede olmayanlar kendileri elini ayağını çeker.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ender2626 Liste gör
Yazar

ender
Yer: Eskişehir
  Alıntı ender2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 11:04
ben anlamıyorum adamlar buraya gelip tribünde ki koltukları parcalıyo trevesti eses diye yazı asıyo ama biz onlara bişey dediğimizde es es e düsman oluyolar. kendi takım ve taraftarımızı yargılamak yerine biraz da karsı tarafı yargılamayı deneyelim nereye gidiyoruz degil nereye gidiyorlaR diyelim çünkü es es taraftarı karsı taraftan bişey görmeden kendi kendine olay cıkaran bi taraftar değildir.o taraftarı bastan cıkaran küfüre tesvik eden karsı takım taraftarlarıdır.bugune kadar bu böyleydi ve yine böyle.sürekli es es taraftarı şöle diyenler sorarım size biri bi küfür etse naparsınız tamam deyip susarmısınız yoksa sizde aynı sekilde tepki mi gösterirsiniz.lütfen ark lar biraz olsun takımımızı düsünüp konusalım kendi takımımızı değil baska takımların yaptıklarını tartısalım onlar zaten bizi yerin dibine sokmaya mana ararken biz kendimizi yerin dibine sokmayalım...
MUHTAR OLSANA MUHTAR OLSANA HALİL KÖYÜNE MUHTAR OLSANA ...
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 11:50
Sayın renkdaşlarım ,ben yorum yapmak istemiyorum.Her şey ortada benim hatırlatmak istediğim bundan iki sezon önce bu sitede bazı saygıdeğer taraftarlarımız  tarafından  ÖRNEK TARAFTAR  TOPLULUĞU  adında  gurup oluşturulmuş.Hatta    yanılmıyorsam  maçlarda  formalarının sol göğüs üzerine rozet takmışlardı.Çoğunlukla  taraftarlarımız bu oluşumun altına imza atmışlardı.Benim  istediğim  sayın adminlerin  ÖTT ile ilgili    ilkelerin  bu sitede yayınlanıp  yeni katılan arkadaşlarımızın  bilmesi,eski olupta  unutan  arkadaşlarımıza hatırlatılması,bende dahil   temenni ederim saygılarımla
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır