eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
Online Durum: Offline
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2009 saat 23:53
hakan geçen sene seni çok sık yanımızda göremedik inşallah bu sene daha çok bizimle birlikte olursun...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 12:41
Alıntı yapılan ESKİÇerkES

hakan geçen sene seni çok sık yanımızda göremedik inşallah bu sene daha çok bizimle birlikte olursun...
Thumbs%20Up güzel demişin kardeşim
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2009 saat 03:15
angaraya maça gidicek arkadaşlar bana ulaşşın hiç deilse tribünde beraber olalım

ESPARTA

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2009 saat 07:58
 Sabah sabah Esparta yı ESPARK DA okuyorum ,birde kendi kendime bunlar ne yazmış ya diyerek anlamaya çalışıyorumBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
doğan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: ESparta
  Alıntı doğan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 03:06

oktay tanrı seni kutsasın Clap

artk ati ESpartanın bi ferdi olmaya hak kazandn,dierleri sizde öle biz nolcaz gibisnden bakmayın hakedin sizide alayım Big%20smile

***ESparta***
Yukarı
doğan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: ESparta
  Alıntı doğan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 03:13

bide beylr ben çok heyecanlndım okul başlasınmı neeWink

kafeler caddesinde bağırmayı özledim..........
***ESparta***
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 21:50
   doğan yaş itibariyle junior esparta sana yakışırSmileoktaya laf yok,gerekirse reis de olurWinkkeşke herkez onun gibi uğraşsa ESPARTA için..Ayrıca tanrı seni kutsasın yerine ALLAh senden razı olsun deseydin daha iyi olurdu kardeşimSmileWink
   bugün erdi ile birlikte kafeler sokaklarında atkılarımızla iki tur atalım dedik..3 tane daha esesli kardeşimiz yanımıza geldi atkıları görünce...bu sene geçen seneye göre daha sağlam olacaz inşallah...
   Oktay kardeşim sana da ayrıca teşekkür ediyorum pankartımız ankara ya götürdüğün için..
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 16:29
tüm kardeşlerimin mübarek kadir gecesi hayırlı uğurlu kutlu olsun...allah dualarını kabul eylesin...
Yukarı
yöres Liste gör
Yazar

Tuncer
Yer: Afyon
  Alıntı yöres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 19:03
melih kardeşim bayramda ES ES'te olursan bi tanışalım görüşelim olmazmı tamam dersen bana özelden telefon numaranı gönder ben seni ararım oldumu
KORKAKLIK YENİLGİYE CESARET ZAFERE GÖTÜRÜR ES ES'İM
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 22:02
tamam tuncer abi olur tabi..ben sana özelden numaramı yolladım..cumartesi maç günü görüşürüz eğer o gün müsaitsen...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır