eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı iskoc26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 06:45

kapalıdaki birlesimlerden sonra cok daha iyi olur beklentisi tamamen ters tepti bilmiyorum benim sahsi fikrimdir ama sanki kızılcıklı nefer ayrıyken cok daha iyi bagırıyorlardı bu yüzden tribün gruplarının hepsini acıkta birlestirmek de beklentilerimizi karsılamayabilir hatta ters tepebilir.. ayrıca bi etken de takımı en iyi gazlayan seylerden biri karsılıklı yapılan tezahüratlar yani siyah kırmızı gibi beraber yürüdük gibi.. eger tüm gruplar acıkta birlestirilirse bu nasıl saglanıcaktır yanyana yapılsa karsılıklı yapıp sesi sahaya aktarmak kadar etkili olmaz olamayacaktır bunu da düsünmek lazım... en mantıklısı birinin daha söyledigi gibi tribün gruplarından birini acıgın soluna kaydırmaktır iste o zaman cok etkili olunur gibi geliyor bana altes sagı kaldırırken ayaga ve bando misal kızılcıklı solu ayaklandırır cok daha fazla katılım saglanabilir.. ama bu katılımları saglamak icin küfürle bagrıs cagırısla hareket etmemek lazım herkes bi cekirdekci olayı tutturmus gidiyor ama düsünmemiz lazım cekirdekci diye tabir edilen o yası ilerlemis abilerimiz bu efsaneyi yarattı bize sundu tabiki daha cok katılsınlar isteriz ama katılmıyorlarsa da kimsenin onlara bagırmak küfür etmek ne hakkıdır ne haddidir diye düsünüyorum ben... bizim askımız neden bu kadar büyük bi düsünelim cünkü cok büyük bir ask duyulacak cok büyük ESESimiz var bu efsaneyi yaratanlar onlar askımızı yaratanlar onlar biraz daha dikkatli olmak gerekiyor bence bu sekilde olması hic icime sinmiyor.. belki kimileri kızıcak söylediklerime ama su örnegi dinleyin bir gün yine alteste hangi mactayız hatırlamıyorum önlerden birisi 60lı yaslarda bi amcaya bagırmaya basladı küfür ediyor kalk bagır oturma s.... gibi.. yukarda Allah var sen bana böyle küfredemezsin dedi amca cvp su: Allah ını s... laan senin kalk git lan bagırmıcaksan... kimse kusura bakmasın böyle sevgi olmaz saygısız sevgi hic olmaz 60 yasında amcaya böyle bagırılmaz sanmayınki ben oturup mac izliyorum böyle konusuyorum diye her mac bizde iciceyiz alteste genciz kanımız kaynıyor tamam ama onlara da biraz saygı duymalı adam bizim yasımızda amigo orhan efsanesini yaratmıs yası gelmis kaca artık cekirdegini citleyip izleyebilir bizim kadar enerjisi olmayabilir onlara cekirdekci deyip durcagımıza baska katılım yolları aramalıyız.. örnek mi cok dikkat edin sacma sapan küfürlü bi beste girdiginde bu adamların hepsi oturuyor yerine ama siyah kırmızı cekilse bagırıyorlar dk larca sahit olduk yada eses gol gol lerine.. espanaya bakın hepsi katılıyor katılmasalar ne espanamızın ne karton sovların bi manası olur.. anlayalım artık yası basını almıs insanlar küfürlü yada karısık besteleri degil düz besteleri seviyorlar karsılıklı bu adamların hepsi kalkmısken basıcaz siyah kırmızıyı beraber yürüdüğü tatlılıkla katılım isticez bize yakısan bu olur diye düsünüyorum bi grup da sola gelir bu sekilde katılım saglamaya calısırsa sımsıkı tutunur harika bi tribün yaratırız tekrar diye düsünüyorum....

mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: Turkey
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 08:40
NE GURUPLAR AÇIĞA GELSİN NEDE ÇEKİRDEKÇİLER KAPALIYA GİTSİN BIRAKIN AÇIK BÖYLE HUZURLU BIRAKIN AÇIK MUTLU ŞOVU YAPAN AÇIK DOKSAN DAKİKADA OLMASADA  BAĞIRAN AÇIK bakın bakalım şu sevdiğiniz 4 eziklerlerde bütün stad doksan dk. bağırıyomu onlarıda geçelim ülkemizde hangi takımın taraftarı doksan dk. bağırıyo yada bizim yaptığımız şovları yapabiliyo
PEKİ GURUPLAR NAPIYO HERHAFTA KAVGA BİRBİRİNE KARŞI SAYGISIZLIK SİYASET BİRBİRİNE KARŞI ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KABUL ETTİRME YARIŞI......................

BIRAKIN HİÇ BİR GURUP GELMESİN AÇIĞA açık böyle daha güzel
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 09:12
Ben tribün gruplarının birleşmesinden yanayım.
Ama kimse çekirdekçi diye tabir edilen( ancak benim gözümde benden daha iyi esesli) abilerime amcalarıma kardeşlerime sen kapalıya gideceksin diyemez!
Ayrıca açıkta toplanıldığı zaman karşılıklı besteler mort olacak. Bence şuan iyi böyle. stadımız birleşmeye el vermiyor.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 13:50

Tek ses tek yürek

Olmadıkça ne kadar birleşmeler olursa olsun ne kadar tribunlerde yer değiştirmeler olursa olsun sonuç şuankinden pek farklı olmaz...
     Nefer ve Kızılcıklı birleşti,güzel bir durum ama birçok kişinin dediği gibi beklediğimizin aksine performansta büyük düşüş oldu.Bu durumdan benim anladığım Eskişehirsporumuzu değilde daha çok o çoookkk sevgili gruplarını ön planda tutan şahsiyetler durumdan memnun olmadı ya tribünü bıraktı yada halen tribünün(grubun) içindeler ama aktif değiller(bağırmıyorlar) tribunun altına dinamit döşemekle meşguller ve ufaK bir kıvılcımı bekliyorlar.

Açık tribunde 2 grup olmalı diyen arkadaşlar var onlara hayret ediyorum !!!
Arkadaşlar sanki bu dedikleriniz olmadı.Tribunlere gelenler bilir,Kızılcıklı Kapalı sağda Nefer kapalı solda, Ayder bildiğimiz yerinde; Açık tribunün ortasında Altes, Meslek lisesi tarafında adını hatırlamadığım bir grup vardı.
O zaman stadyumda nasıl bir atmosfer vardı hatırlamıyormusunuz????

Forum katılımcıklarından özür dileyerek söylüyorum...Bok gibi bir ortam vardı!! Herkes kendi kafasına göre takılıyordu hangi grubun ne söylediği anlaşılmıyordu.

Açık tribune büyük tek bir tribun grubu olmalı...
Kapalıda ise Nefer-Kızılcıklı ile Ayder arasındaki cam bölme kaldırılmalı ve set tam korner direğinin olduğu hizaya yani tam cam bölmenin olduğu bölgeye yerleştirilmeli.

Şunaki ortamda bence en güzel sonucu bu şekilde alırız.

2.bir görüşte tüm grupların açık tribunde birleşmesi. Buda ilk bakışta hoş görünüyor ama kafayı yorduğumda bunun da çok sağlıklı olacağını sanmıyorum.Bu şekilde stadyumumuzda en büyük etkiyi sağlayan karşılıklı tezahurat son bulacak.
Hepimiz biliyoruz koskoca 90 dakikayı benim çoçukluğumdan kalma toplasan bir elin parmaklarını geçmeyecek tezehuratlarla maçı tamamlıyoruz Confused Hal böyleyken açıkta tek tribun altında başarılı olacağımızı pek sanmıyorum.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 14:16
Alıntı yapılan SRKN

Açık tribunde 2 grup olmalı diyen arkadaşlar var onlara hayret ediyorum !!!
Arkadaşlar sanki bu dedikleriniz olmadı.Tribunlere gelenler bilir,Kızılcıklı Kapalı sağda Nefer kapalı solda, Ayder bildiğimiz yerinde; Açık tribunün ortasında Altes, Meslek lisesi tarafında adını hatırlamadığım bir grup vardı.
O zaman stadyumda nasıl bir atmosfer vardı hatırlamıyormusunuz????

Herkes kendi kafasına göre takılıyordu hangi grubun ne söylediği anlaşılmıyordu.
Evet eskiden Ayder-Kızılcıklı-Nefer-Altes-Aztekler olmak üzere 5 grubumuz vardı. 5 grubun 5'i de ayrı bağırıyordu. Stadta uğultu vardı.

Bırakalım açığı...Açık halinden memnun. Tribün grupları yapılacak kale arkası tribünlerinde birleşsin. 5.000 kişi deplasman tribünün tam karşısına dursun. Sesleri direk oraya gitsin.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 17:01
Alıntı yapılan eseslix

NE GURUPLAR AÇIĞA GELSİN NEDE ÇEKİRDEKÇİLER KAPALIYA GİTSİN BIRAKIN AÇIK BÖYLE HUZURLU BIRAKIN AÇIK MUTLU ŞOVU YAPAN AÇIK DOKSAN DAKİKADA OLMASADA  BAĞIRAN AÇIK bakın bakalım şu sevdiğiniz 4 eziklerlerde bütün stad doksan dk. bağırıyomu onlarıda geçelim ülkemizde hangi takımın taraftarı doksan dk. bağırıyo yada bizim yaptığımız şovları yapabiliyo
PEKİ GURUPLAR NAPIYO HERHAFTA KAVGA BİRBİRİNE KARŞI SAYGISIZLIK SİYASET BİRBİRİNE KARŞI ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KABUL ETTİRME YARIŞI......................

BIRAKIN HİÇ BİR GURUP GELMESİN AÇIĞA açık böyle daha güzel

abi valla gerçekten çok haklısın çokta güzel demişşin o zaman daha çok kendini kabullendirme çabası ve kavgalar daha çok olacak böyle daha iyi bence hem karşılıklı tezahurat olmaz ole olursa baskı kurması zorlaşır bizimle özdeşen besteleri söyleyemeyiz...
başka gurup yerine orada baskı kurulsa daha iyi olur yanı biraz daha katılım için
ölümüne eses
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 17:08
Ne mutlu kendisini sadece ESES SEVDASI na bağlı gören, yönetimin uydusuna girmeyen, birşeyler yapmanın çaresini gruplaşmak olduğuna inanmayan BAĞIMSIZ ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI (BET) na.
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 17:58
"Stattan içeri girince SADECE AÇIK TRİBÜN'ün ATEŞLİ BİR TARAFTAR GRUBU olduğuna şahit oluyoruz.
KAPALIDA BURADAKİ GİBİ ÇEKİRDEK ÇİTLENİYOR. "

akdenizmanşet gazetesi

herhalde yazıdaki SADECE sözü herşeyi açıklıyor.
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 22:01
Ben de açıkda birleşilmesinden yanaydım ama fikrim değişti açık açık olarak kalmalıdır kale arkaları yapıldığında gruplar oraya geçebilir karşılıklı tezahuratlar bence daha etkili ayrıca birleşme olması çok zor nedenlerini herkes biliyor yazmaya gerek yok ama gruplar bence isim konusunda birleşmeli,kendi oluşumlarını korumak istediklerinden eskişehir taraftarı denildiğinde efsane,kırmızı şimşekler yada en eski tribün olan ayder adı ile anılmalı
Açığın üstü kapandığında bu açığı siz ozaman görün
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
mavis erkan Liste gör
Yazar

ERKAN KOCA
  Alıntı mavis erkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 01:15
Böyle bir bayram arifesinde bize bu mutluluğu yaşatan yönetime,teknik ekibe ve futbolculara sonsuz teşekkürler...Tribüne gelince abilerime,arkadaşlarıma ve kardeşlerime göstermiş oldukları olağanüstü çaba ve gayretten dolayı teşekkür ederim.Bundan güzel bayram hediyesi olamazdı sanırım biz gönüldaşlara..Tüm camiamızın bayramı mübarek olsun ve başarıları daimi olsun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,387 saniyede hazırlanmıştır