eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 21:57
Bursa maçında hava hastanesi tarafındaydım Bando'nun sesi gelmediğinden bu bölgenin katılımı çok dağınık oldu.Antalya maçına maç başlama saatinde girdim ancak bandonun alt tribünlerinde yer buldum ses çok net geliyordu.Yeni besteye bile 2 dakikada katılım oldu.Bu işe bir çare bulmak lazım.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
  Alıntı es es deniz 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 22:24
bnm fikrim bando esese daha fazla katılım saglansın.mesela 30 kısımı oldu bando: 3 e bolun 10'ar kısılık 3 bando acıgın 3 tarafına (sağa-ortaya-sola) aynı anda bı baslarlar.herkesler duyar.ne ses olur beaaa. (cok uctum dimi)
3es3ki2eski1es
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 22:29
Benim düşüncem de şudur ;

BandoESES'in bulunduğu yer açık tribünün tam ortasıdır.Bu konumun en üst kısmına bandoya özel üzeri çelik sac ile örtülü bir platform hazırlanmalıdır.Platformun çatı kısmı açık tribünün uç kısmına endeksli şekilde açı verilerek yapıldığında (sağa-sola-öne) rahatlıkla duyulacaktır açık tribündeki herkes tarafından.

Yani tribün gruplarının önünde sette bulunan profillerin bando ekibi sayısını alacak kadar büyüğü yapılmalıdır.

Şöyle birşey ;

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
  Alıntı es es deniz 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 23:04
emre kardesım.bunn yerıne dırek acıgın ustunu kapasak daha iyi degilmi.
ama sende haklısın.baktın acıgın kapanacagı yok.bari bandoyu kapatalım dedın.dimi
   baska bir olayda;bence stada cekırdek(kuruyemıs)sokulması yasaklansın.bolece cekırdekcılıgınde onune gecmıs oluruz.tum stad maca konsantre olur.
3es3ki2eski1es
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2009 saat 00:06
Çekirdek yok sigara yasak ohoo biz nasıl stres atcaz zorlu maçlarda insan heyecandan bağaramıyor ki Espana yaparken antalya gol pozisyonuna giriyor nefes alamıyoruz mesela pozisyon kaçınca tabi en gür sesimizle bağarıyoruz tekrardan ama buraya daha dişli rakiplerde gelecek arada çekirdek şart yoksa direk akıl hastanesine maçtan sonra TongueBig%20smile
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
eskiesesli Liste gör
Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı eskiesesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2009 saat 00:49

gençler, her taraftarı kendiniz gibi beklemeyin... eskişehir sadece eskişehirlilerden oluşmuyorki. oraya sırf maç izlemeye gelen o kadar çok izleyici var ki... öyle olunca da adamlar tezahüratlara pek katılmıyor... ama onları da bağırmaya teşvik edebilirsiniz... nasıl mı? diğer taraftarlardan ÇOK farklı olarak... düşüncenizin gerçekten takıma destek olduğunu kanıtlayarak(tribünde lider grup olmaya çalışarak değil... geçen sene bence öyleydi...) tamam, bi farkımız var... özellikle maç öncesi şovları için bizim kadar güzel organize olan taraftar yoktur türkiyede... ama maç içinde de böye olmalı... kısacası TEK AMAÇ, TAKIMA DESTEK OLMAK, TAKIMA GÜÇ KATMAK olmalıdır...

Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2009 saat 18:41
Alıntı yapılan eskiesesli

gençler, her taraftarı kendiniz gibi beklemeyin... eskişehir sadece eskişehirlilerden oluşmuyorki. oraya sırf maç izlemeye gelen o kadar çok izleyici var ki... öyle olunca da adamlar tezahüratlara pek katılmıyor... ama onları da bağırmaya teşvik edebilirsiniz... nasıl mı? diğer taraftarlardan ÇOK farklı olarak... düşüncenizin gerçekten takıma destek olduğunu kanıtlayarak(tribünde lider grup olmaya çalışarak değil... geçen sene bence öyleydi...) tamam, bi farkımız var... özellikle maç öncesi şovları için bizim kadar güzel organize olan taraftar yoktur türkiyede... ama maç içinde de böye olmalı... kısacası TEK AMAÇ, TAKIMA DESTEK OLMAK, TAKIMA GÜÇ KATMAK olmalıdır...

bravo abi çok güzel sölemişsin bencede böle olmalı
ölümüne eses
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2009 saat 18:43
aslında sesin duyulması için ufak bi tesisat çekilse açığın iki ucuna hopörler konsa çalındığında da duyulsa iyi olmazmı bende böyle düşündüm ... hemde çok iyi olur bence ama nasıl yapılabilir düşünmek gerekli..
ölümüne eses
Yukarı
illedeESES Liste gör
Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı illedeESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2009 saat 18:51
Açığın alt yada üst kısmında bütün taraftar grupları birleşse, bağarmayacak oturup çekirdek çitleyecek taraftarlar o bölüme girmese, hem maç özetlerinde hemde canlı yayınlarda direkt karşıda bir coşku olsa daha iyi olmazmı.
Haydi bastır ESESİM, kalelerde esersin, şanlı taraftarınla ŞAMPİYONLUKLAR SENİN.
Yukarı
eskiesesli Liste gör
Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı eskiesesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2009 saat 20:54
kısacası tek yürek olunsa demek istiyor arkadaş... tribün grupları dışında herkesin istediği şeyi demek istiyor arkadaş...  eğer, tribün gruplarının amaçları kendi gruplarını lider yapmak değilse, lütfen birleşmek için somut  bi adım atsın birisi... bakın lütfen diyorum... çünkü çok istiyorum eses tribünlerini bir olarak görmeyi... türkiyede çoğu insanın bildiği gruplar ne? teksas, çarşı, ultraaslan vs... bizim gruplar yeni bir isimle birleşseler bunlardan daha üstün olmaz mı?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır