eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Online Durum: Offline
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 02:03

koreo eses için bi fikirde olabilir belki;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 02:40
Alıntı yapılan mavis erkan

benim olmam önemli degil karşında o kadar çok takımı desteklemek isteyen insanlar vardıki 90 dk susmadık grup olayını  geçtik   benim ve bizim  en önemli olan açık tribünle bütünleşmek bunu sağladıgımız zaman bugün ki gibi rakip takım taraftarı oturup bizi izler :)
bana değil tüm eskişehirspor  taraftarına helal olsun...
Ah Erkan kardeş keşke açıgı boydan boya gezerek yönetme imkanı olsa seninle çok daha fazla çoşacagından eminiz  açıgın kenera yakın yerlerinden ne yapmak istediginizi çogu zaman göremiyor taraftar. bu gecikmelerde kopukluga yol açıyor. 
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 02:41
Ön tarafta tellere pankart asmak YA-SAK...Smile Eğer yasak olmasaydı elbet donatılırdı o kısımlar...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Yer: Turkey
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 03:47
Alıntı yapılan PsycoO

Babamız yaşında koca koca adamlar Espanaya eşlik ediyor biz hala ''açık trübün yetersiz '' diyebiliyoruz ..İlginç , hiç mi deplasmana gitmediniz , hangi takımın orta yaş üstü taraftarının kalkıpta var gücüyle destek verdiğini gördünüz ...

Biz zaten başka takımlarla kendimizi kıyaslamadığımız için daha iyisi olmalı diyoruz.
O babamız yaşındakiler dediğin deplasmanlara trenlerle akan ilk deplasman türbünün insanları. Onlar bizden daha tecrübeliler Smile

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 04:29
biz taraftar olarak takım yenik durumdayken daha mı ateşli oluyoruz benim dikkatimi çok çekiyor,mesela 2-0 önde olalım bağıran sayısı düşüyor ama ne zaman kritik skorda olsak tempo ve bağıran sayısı daha çok oluyor özellikle açıkta böyle
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 04:32
Alıntı yapılan murattan26es

biz taraftar olarak takım yenik durumdayken daha mı ateşli oluyoruz benim dikkatimi çok çekiyor,mesela 2-0 önde olalım bağıran sayısı düşüyor ama ne zaman kritik skorda olsak tempo ve bağıran sayısı daha çok oluyor özellikle açıkta böyle

Aynen öyle abi Smile
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 04:36

gecen seneden ornek vereyım
denızlıye dk 25 de 3-0 yenıgız acıga baktım deli gibi bagırıyo,takımı destekliyo
bide 6-1 lik ibb macı var millet gooooll demekten sıkılmıstı Big%20smile
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 05:37
Alıntı yapılan ReprimonD

gecen seneden ornek vereyım
denızlıye dk 25 de 3-0 yenıgız acıga baktım deli gibi bagırıyo,takımı destekliyo
bide 6-1 lik ibb macı var millet gooooll demekten sıkılmıstı Big%20smile

Açıktaki abilerinizin beyninde içeride bir altay (mustafa denizli li) derslik maç vardır hala orada altay yerine ESES e gereken destek verilse vede tüm lig boyunca ESES e küsülmese idi SEVDAMIZ düşmezdi. O sebeble abileriniz ben gibi dersler artık ezberimizdedir.
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 01:02
Ismail abi şöyle birşey yazmış fakat konuyu başka yere açtığı için pek duyulmayabilir ;

öncelikle merhabalar... şu anda ntvspor da barcelona maçı var... izleyip izlemediğinizi bilemem... ama barca nın seyircisini bilirsiniz... gol olmadıktan sonra seslerini pek çıkarmazlar... ancak bir tezahüratları var ki, kadını erkeği, büyüğü küçüğü herkes bağırıyor... oldukça basit ve kısa...  2-3 alkıştan snra barsa diye bağırmalarından bahsediyorum... ve ses gittikçe yükseliyor... nedeni bağırırken insanı yormaması... bence bizim seyircilerimizin bi taraflarını yırtması için kısa ve anlaşılır tezahüratlar gerekiyor... o barsa nın yerine ES ES i koyun ve ne kadar rahat söylendiğini anlayın... bu sadece bir örnek... kısa tezahüratların, bir anda ağızdan çıkışı ve insanı pek yormayışı sebebiyle daha güzel olacağı kanaatindeyim... başka bir örnek, tarihi ve çok güzel (bence) bir tezahürat bizde var... şimşekler... şimşekler... şimşekler...şimşekler.... şampiyon... şampiyon... ... gittikçe yükeselen ses, ve herkes tarafından söylenebilirliği var... benim gençken (esesimin estiği yıllar) en sevdiğim buydu... neyse kısa ve herkes tarafından söylenebilinen tezahüratların, rakip takım ve taraftarı üzerinde daha çok baskı yapacağının düşüncesindeyim... eğer sizde desteklerseniz, lütfen sessiz kalmayın... bu forumda yayalım...

---

Açıkta böyle birşey yapsak gerçekten çok güzel olur..  Barcelona taraftarı barsaa diye bağırıyor. Bide Eses şıkşıkşık Eses şıkşıkşık diye bağırsak açıkta.. Hem çabuk yayılır , hemde kolay olduğundan herkes bağırmazmı acaba? Bence çok etkili olur..
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 01:06
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Ismail abi şöyle birşey yazmış fakat konuyu başka yere açtığı için pek duyulmayabilir ;

öncelikle merhabalar... şu anda ntvspor da barcelona maçı var... izleyip izlemediğinizi bilemem... ama barca nın seyircisini bilirsiniz... gol olmadıktan sonra seslerini pek çıkarmazlar... ancak bir tezahüratları var ki, kadını erkeği, büyüğü küçüğü herkes bağırıyor... oldukça basit ve kısa...  2-3 alkıştan snra barsa diye bağırmalarından bahsediyorum... ve ses gittikçe yükseliyor... nedeni bağırırken insanı yormaması... bence bizim seyircilerimizin bi taraflarını yırtması için kısa ve anlaşılır tezahüratlar gerekiyor... o barsa nın yerine ES ES i koyun ve ne kadar rahat söylendiğini anlayın... bu sadece bir örnek... kısa tezahüratların, bir anda ağızdan çıkışı ve insanı pek yormayışı sebebiyle daha güzel olacağı kanaatindeyim... başka bir örnek, tarihi ve çok güzel (bence) bir tezahürat bizde var... şimşekler... şimşekler... şimşekler...şimşekler.... şampiyon... şampiyon... ... gittikçe yükeselen ses, ve herkes tarafından söylenebilirliği var... benim gençken (esesimin estiği yıllar) en sevdiğim buydu... neyse kısa ve herkes tarafından söylenebilinen tezahüratların, rakip takım ve taraftarı üzerinde daha çok baskı yapacağının düşüncesindeyim... eğer sizde desteklerseniz, lütfen sessiz kalmayın... bu forumda yayalım...

---

Açıkta böyle birşey yapsak gerçekten çok güzel olur..  Barcelona taraftarı barsaa diye bağırıyor. Bide Eses şıkşıkşık Eses şıkşıkşık diye bağırsak açıkta.. Hem çabuk yayılır , hemde kolay olduğundan herkes bağırmazmı acaba? Bence çok etkili olur..
açık tribün bunları aştı çok sesli müzik yapacak neredeyse.
eksik olan beste kültürü değil devamlılık bana göre.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,926 saniyede hazırlanmıştır