eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 12:48

Sonra uras ta ESes fanatiği olup deplasmana gsaray maçına gider, orda cimbomlu abisiyle karşılaşır ...abiside büyük taraftarı görünce ona bişey diyemez ve hemen tövbe edip kardeşinin yanında maça girer ve onunla Eskişehire giderek yeni hayalarına başlarlar...Ve ömürleri okulla maç arasında sürer gider...Ha sonra URas hocanın kızıyla evlenir ve erkek çocukları olur...Çocuk büyür ve Eseste top oynamaya başlar,iyi futbolcu olur ve 50 milyon Euroya barcelenoya transfer olur. olur da olur....dizide yalan rüzgarı gibi bi 10 sene sürer.....

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 12:56
Uras'ı KoreoESESe transfer ederiz. Şovlar nasıl oluyor öğrenir ve yardımcı olur.Big%20smile
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 13:12
Biraz önce Anadolu Üni. Migros önünde çekim vardı(Uras-İrem-Alaz ve Koray).İrem yakından daha da güzelmiş benden size tavsiye İrem ile 1 metre mesafeden sakın göz göze gelmeyin ben daha kendime gelemedim.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 13:39
Alıntı yapılan Essfor

Sonra uras ta ESes fanatiği olup deplasmana gsaray maçına gider, orda cimbomlu abisiyle karşılaşır ...abiside büyük taraftarı görünce ona bişey diyemez ve hemen tövbe edip kardeşinin yanında maça girer ve onunla Eskişehire giderek yeni hayalarına başlarlar...Ve ömürleri okulla maç arasında sürer gider...Ha sonra URas hocanın kızıyla evlenir ve erkek çocukları olur...Çocuk büyür ve Eseste top oynamaya başlar,iyi futbolcu olur ve 50 milyon Euroya barcelenoya transfer olur. olur da olur....dizide yalan rüzgarı gibi bi 10 sene sürer.....

Büyüksün BahadırClap
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 13:44

Alıntı yapılan desperadomt

Biraz önce Anadolu Üni. Migros önünde çekim vardı(Uras-İrem-Alaz ve Koray).İrem yakından daha da güzelmiş benden size tavsiye İrem ile 1 metre mesafeden sakın göz göze gelmeyin ben daha kendime gelemedim.

Aynen bende ordaydım. Biraz baktımda, baya bi komedi oldu. Tam migrostan çıkıyorlar uçak geçiyor LOLLOLLOL Tekrar baştan LOL

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 13:53
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 14:01
uğraşanlar oldu o kadar diziyi cumartesi gününden hafta içine aldırmaya çalışanlar. Bence cumartesi iyiydi. Maçlarımız her zaman cumartesi olmayacak ki. Şimdi çarşambaya aldılar. Çok mu iyi oldu.Yaprak Dökümü nedeniyle izlenme oranı yarı yarıya düşecek belki de dizi fazla uzun ömürlü olmayacak.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 14:10
ya bence forumda bi anket düzenlensin 7 günüde barındıran ve anket sonuçları sebeplerri ile birlikte yapımcı şirkete ve atv ye yollansın biri perşembe olamz vadi var dio biri yaprak dökümü dio ki yerden göğe kadar haklılar iki dizide izleyici kitlesinin yarısını çeker ve ES-ES güm....
buna göre bi kararı ancak anket belirler diye düşünüyorum....
AntiBizansss!!!
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 14:11
O bu değil de şu Dilşad'ı Dişi Şimşekler'e alsak tam bomba olur.Big%20smile
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 14:47
Alıntı yapılan Esborahan

O bu değil de şu Dilşad'ı Dişi Şimşekler'e alsak tam bomba olur.Big%20smile
Dilşad değil "Dilşa" olacak.Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır