eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 14:33
25'den 50'den bilet sat eee paralar nerde? halil allah cezanı verecek...
AntiBizansss!!!
Yukarı
canba Liste gör
Yazar

Can Başar
Yer: eskişehir
  Alıntı canba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 14:53

otobüs almak için çözüm gayet basit kulübümüz yönetim kurulunda kaç yönetici var ben tam bilmiyorum ama 30 kişi olsun  30x20.000:600.000.TL sı yapar bu parayada otobüsün en iyisi alınır.ama yöneticilir bu parayı kulube borç olarak değil hibe olarak vermeliler. bu da yönetime girmenin bir bedeli olsun bedava para vermeden bilet alıp maça girmeden beleş yöneticiliği herkes yapar haydi yöneticiler pamuk eller cebe.

Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
  Alıntı y_s_s_1470 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 15:26
Can abi yok yaa böyle bişey düşünemiyorum bile borç vermiyorlar hibe hiç vermezler yönetici adam vecibesi vardır kaç tanesi vermiş sormak lazım adamlar verdiği parayı dolar euro bazından değil TÜFE üzerinden alanlar var Rıza ZEYDAN basın sözcümüz güya ama eskişehirspor sayesinde sanayi odası yönetim kuruluna girdi verdiği parayı TÜFE'den geri alır hatta gecen sene Eskişehirspor'un çekini kırmak için komisyon isteyen bi yönetici bize basın sözcülüğü yapıyor daha kimler var kimler yani bu insanlardan bunlar beklemek hayal sezon sonunda da kongre olur 15 Trilyon borç çıkartırlar ortaya kimsede talip olmaz öyle olunca yani it ürür kervan yürür Can abi.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 15:51
3 maç 1 galibiyet 2 beraberlik federasyondan gelen para 655 bin tl nerde hani
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:25

Yöneticilerimiz yönetici değil ki, ne kadar şeffaflar, bu zamana kadar kulübe ne vermişler?Bir otobüs almak bu kadarmı zor?Otobüs alamayan aciz bir yönetim, onca transfer yaptı, inşallah futbolcuların paralarını zamanında öder.

Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 18:15
bu arada eski otobüsün nesi var ki, yenisi alınmak isteniyor?
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 19:46
Yahu şu başkanın gazetesi neymiş bi söyleyin de abone olayım .

Es-Es imize bu var yemezlerden ne kaparsak kardır kafayı çalıştırın. Başkan akıllı ona destek olun.

En basitinden kap yeni otobüsü sat eskisini bu kadar basit yahu

Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
  Alıntı y_s_s_1470 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 11:39
Alıntı yapılan bilek26

Başkan akıllı ona destek olun.

? hangi başkan bilal abim bu bahsettiğin...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 11:43
Alıntı yapılan bilek26

Yahu şu başkanın gazetesi neymiş bi söyleyin de abone olayım .

Es-Es imize bu var yemezlerden ne kaparsak kardır kafayı çalıştırın. Başkan akıllı ona destek olun.

En basitinden kap yeni otobüsü sat eskisini bu kadar basit yahu

Eski otobüsümüz Paf Takımına verilecek. Satılmayacak eğer yeni otobüs alınırsa.

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 12:33

Milletin diline düstük, burada alay konusu olduk. Halil Baskan sagol, bunuda yaptin bize...

Artik basliginda degismesi lazim, tepkiler ilk olarak, bence haksiz yere, ETO Baskanina yapildi. Ama gel görelimki, adamlar hakli. Bizim yönetimin otobüs icin hicbir projesi yok, belesten sahip olmak istiyorlar. Bu yük birkac omuza dagitilsa simdiye coktan alinirdi. ETO nunda söylemek istedigi zaten bu.

Korkum, otobüs alindiginda, bizim yönetim yine canli yayinda kendi reklamlarini yaparlar... Ayni Ümiti reklam panosu gibi canli yayin boyunca oturtup kendi hava attiysa, aynisi otobüs olayindada gerceklesebilir... Smile
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır