eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:11
Ben bayanların terbiyesizliğinden dolayı tribünde istemiyorum dişi şimşekleri yani küfür şiddet son bulur dedik arkadaslar küfürlü besteler deplasman otobüsünde kavgalara karıstı yani misyonlarını kaybetti artık bi değerleri yok buda kişilerin egosunu tatmin etme cabasından mı diyelim çebisinden mi diyelim bilmem ama lidersen hele bayan bi olusuma hitap ediyorsan bagırsanıza lan falan demeyeceksin küfür ettirmeyeceksin ufacık kızları kocaeline götürüp otobüslerde içki içirmeyeceksin ablalık yapacaksın o yüzden bence kovulmadan gidin...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:13
dişi simsekler olusumunu hepimiz desteklemeliyiz zira tribun kültürünü o kardeslerimize aktarmalıyız benim istedigim şey pasif kalmamaları her fırsatta kendilerinden söz ettirmeleri az önce lider degişiminin şart oldugunu söylemiştim ama pekte gerekli olmadıgını düşünmeye başladım eger bayanlar başlarında merveyi görmek istiyorlarsa kara tabiki onların
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:13

Alıntı yapılan y_s_s_1470

Ben bayanların terbiyesizliğinden dolayı tribünde istemiyorum dişi şimşekleri yani küfür şiddet son bulur dedik arkadaslar küfürlü besteler deplasman otobüsünde kavgalara karıstı yani misyonlarını kaybetti artık bi değerleri yok buda kişilerin egosunu tatmin etme cabasından mı diyelim çebisinden mi diyelim bilmem ama lidersen hele bayan bi olusuma hitap ediyorsan bagırsanıza lan falan demeyeceksin küfür ettirmeyeceksin ufacık kızları kocaeline götürüp otobüslerde içki içirmeyeceksin ablalık yapacaksın o yüzden bence kovulmadan gidin...

Dişi Şimşeklerin Reisliğine sen gel iyi anlıyorsun bu işten LOL Ya sen o gruba dahil bir insan değilsinki, Neden bu kadar hararet yapıyorsun kendine ?

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:14
Bu taraftar bu tribün bu takım bu şehir hepsi bizimdir arkadaşlar kimse kimseyi kovamaz bu önce bi bilinsin.Varsa tribünde yanlışı olan güzel bi dille uyarılır yanlışı hatası neyse düzeltilir.Neden yapıcı olmak yerine hemen yıkmayı tercih ediyoruz anlayamıyorum.Yok merve çebi fenerliymiş bilmemne.fenerli olsa aramızda olmazdı ! Şu malum küfürlü besteye gelince bende yakıştıramadım böyle şeylerle uğraşıcanıza biraz daha sosyal içerikli projelerle uğraşsanız daha çok ses getirirsiniz diye düşünüyorum...
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:14
Yahu  o zaman yani oldu olacak Antalya maçından önce sahanın ortasına ip hazırlayalım hepsini asalım LOL Kızılcıklının içinde pis işler hiçmi dönmedi ? Neferde hiçmi dönmedi? Yanlış anlaşılmasın amacım bu gruplarıda kötülemek değil.Bizim gruplarımızda Türkiyenin en sağlam gruplarından .Bu gruplar içindeki çapulcu olupta faydalanmak isteyen insanlar yüzünden biz bu gruplarıda feshedelim o zaman???  Bizim amacımız nasıl daha iyi hale getiririz değilmi o zaman? 
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:19
aynen kötü yönlerini görürüyorsan uyarmalısın şöle yaparsanız daha güzel olur gibi hemen yıkmaya çalışmayalım nasıl daha iyi olabileceklerini anlatalım aşşagı yukarı hepimiz tribune senelerini vermiş insanlarız hepimizin tribun kültürü hakkında az cok bilgisi var bunları o bayanalara aktaralım ve sosyal projelerin içerisine girmelerini saglayalım
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:19
Gruplar bu yüzden birleşmez zaten serdar benim zaten tribün liderliğinde gözüm yok zor bir iş herkes yapamaz sende dişilerdensin heralde kardeşim neyse bende kızılcıklı tribününe gidiyorum iyiki kapalıdan gittiler ayderide rezil ettiler açıkta da yaşı büyük abilerimiz inşallah terbiyesizliklerine göz yummazlar
 tekrar söylüyorum dişi şimşekler misyonunu kaybetmiştir bu şekilde tribünlerimizde yer almalarını ben şahsım adına istemiyorum
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:20
Bizde senin için değiL Eskişehirspor için ordayız zaten.
Siyahta varsa kırmızı Dişi ŞimşekLer bu yoLdan dönmez asLa..!
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:21
misyonunu kaybettiyse yeniden kazanmaları için neler yapılabilir bunlardan bahset biraz o kardeslerimiz kendi çaplarında birseyler yapıp gönül verdikleri takımı desteklemeye calısıyorlar bırak yok etmeyide varolmaları ve daha iyi olmaları için neler yapılabilir bunlardan bahsedelim
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:21
O zaman bestelerinizi de eskieşhirspor'a yapın merveye değil
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör