eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 16:22
Dişi Şimşeklerden doping
Eskişehirspor antrenmanı öncesinde taraftar grubu ´´Dişi Şimşekler´´ takıma pasta ikram  etti. Tesislere gelen bir grup bayan taraftar, futbolculara  başarı dileğinde bulundu. Bayan taraftarlar daha sonra tribüne çıkarak tezahürat yaptı.
Siyahta varsa kırmızı Dişi ŞimşekLer bu yoLdan dönmez asLa..!
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 16:30
Sen fazlasın bu gruba tuğba belki senin gibi daha bu şehrini seven kız kardeşlerimiz vardır ama reis diye bi kavramı kirletmeyin merveye diyerek oradaki biri lider olacaksa da benim gözümde sen olmalısın
 neyse artık eleştirmek istemiyorum diyorum ama pasta baklava vermekten baska bişey yok artık bayan olduğunun farkına varsın dişi şimşekler ona yakışır bi şekilde desteklesinler takımlarını bide fenerli değil es es li bi lider bulun
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 16:40
dişi şimseklerde lider degişimi şart
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 16:45
Alıntı yapılan y_s_s_1470

...bide fenerli...

forumda küfür etmek yasaktır...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 16:51
Merve Abla Fenerbahçeli falan değildir, tamamen Eskişehirsporludur. Bunu herkes anlasın artık.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 16:57
Burada herkes kendi demek istediğini kaygılarını dile getirdi.Buradaki bayan kardeşlerimiz bir oluşum içerisine girmişler.Formalarını giyip stadda bu takımı desteklemişler. Forumdada arkadaşları abileri kaygılarını dile getirip fikir alışverişi yapmışlardır.Burda almaları gereken mesajlar varsa Dişi Şimşekler zaten bu mesajı almışlardır.Artık bırakalımda Dişilerimiz bu sorunu kendi aralarında çözsünler.
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 16:59
Aynen Akın Abi. neden dişi şimşeklerin üstüne bu kadar gidiliyor anlamış değilim. Onlaramı diş geçirilmeye çalışıyor ! Onlaramı üstünlük sağlanmaya çalışıyor hala çözemedim !
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 16:59
Herkes biliyor kimin ne olduğunu merve reis denilen şahıs eskişehirle alakası yoktur buraya es kaza okumaya gelmiştir storede çalışırkende bayan olusumu eksikliğini görmüş ve buraya zıplamıstır eskişehirsporlu olması güzel ama eskişehirle alakası yok bence ayrıca bi bayan olusumu gibide değilsiniz kabullenin kendinizi fes edin artık Dorlion PrensESler vardı on numara kardeşlerimiz ablalarımız vardı herkesin saygı gösterdiği sevdiği ama sizlere gülüyor ve yakısıksız buluyorum lütfen zaten kirli olan tribünlerimizi daha da kirletmeyin...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:03

Alıntı yapılan y_s_s_1470

Herkes biliyor kimin ne olduğunu merve reis denilen şahıs eskişehirle alakası yoktur buraya es kaza okumaya gelmiştir storede çalışırkende bayan olusumu eksikliğini görmüş ve buraya zıplamıstır eskişehirsporlu olması güzel ama eskişehirle alakası yok bence ayrıca bi bayan olusumu gibide değilsiniz kabullenin kendinizi fes edin artık Dorlion PrensESler vardı on numara kardeşlerimiz ablalarımız vardı herkesin saygı gösterdiği sevdiği ama sizlere gülüyor ve yakısıksız buluyorum lütfen zaten kirli olan tribünlerimizi daha da kirletmeyin...

Sayın Merve Çebi Eskişehirli değil diye Eskişehirspor'u tutamazmı? Eminimki senden daha çok ilgileniyordur. Daha çok maçlara geliyordur. Bunca şey bittide şimdide Dişi Şimşekler maça gelmesin bunumu istiyorsun anlayabilmiş değilim. Hepimiz o kardeşlerimize eleştiri yaparız. Ama şunun seviyesini biraz kontrol altına alsak iyi olacak sanırım. Ben dahil herkes eleştiri yapar, tekrar söylüyorum Eleştiri boyutunu yükselttiniz ! 2 gün sonra kovmayada kalkarsanız şaşırmam. 

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 17:04
Sence son mesajıyla kovmaya çalışmadı mı :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır