eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 10:57
Alıntı yapılan esaf

[QUOTE=ESginHaLiL]Çokaygil, sahamızda oynanan ilk maçta yaşanan sorunlara da değindi. Bursaspor maçında bazı taraftarların kullanılan kombine kart ve biletlerle tekrar maça girmek istemesi yüzünden stat girişlerinde yığılma olduğunu ve bazı sorunların yaşandığını belirten Çokaygil, "Taraftarlarımız maç biletlerini mutlaka gişe ve satış mağazalarından almalı.

Harbiden burası komik olmuş.
Ne demeye çalışmış ki burada aklıma iki şey geliyor.
Ya birileri bilet basıp satıyor demiş yada biz birilerine içeri bedava girsin diye bilet veriyoruz onlarda gidip biletleri satıyorlar gibi birşey herhalde..
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 11:24
kendi yaptıkları hataları bir şekilde taraftarın üzerine yıkmaya çalışıyor.bizler turnike kapılarında yaşadığımız sıkıntıları haykırdıkca yönetimde suçlu olarak taraftarı görüyor yazık çok yazık pahalıya bilet sat sonra böyle olaylarla bir açıklama yap.senin sattığın kombine bozuk olamaz mı? yada satılan biletlerin barkot okuyucuları silik çıkmış olamaz mı? yönetim yine taraftar üzerinde bir takım oyunlara başladı.
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 12:08
Biletler gişe ve satış mağazalarından başka nerede satılıyor ki; böyle bir uyarı yapılmış. Big%20smile 

Birilerine verilen bedelsiz biletlerden bahsediliyorsa, o biletleri verenlere yapılmalı bu uyarı! Hani geçen sene tepkiden sonra Halil ÜNAL; "seneye daha sert olacağız" demişti ya o sertliklerini merakla bekliyoruz! Kimseye bedelsiz bilet verilmesin. Bakalım, herkes alsın biletini, girsin de görelim kimler karşılıksız o tribünlerde!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ascabuk Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı ascabuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 12:23
Kombine kaybolur yada kırılırsa değiştiriliyormu
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 12:59
Alıntı yapılan ascabuk

Kombinelerin arkasında bu durumla ilgili gerekli bilgi var.Herhangi bir durum karşısında yenisi verilebiliyor.Eskisi iptal oluyo tabi ki..
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:28
Alıntı yapılan ascabuk

Doğruyu soylemek gerekirse benim kayboldu cüzdanım geçen sene ..
Gidip polisten kaybolduguna dair belge aldım Aktif'Aş'ye gidip yeniden çıkarttım ..
Numaranızı bilmeniz gerekiyor ama ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:28
Alıntı yapılan ascabuk

aktif aş ye bildirin yenisini cıkartıyolar..
üzerindeki numara önemli onu biyere not edin..
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
  Alıntı y_s_s_1470 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 14:09
Ya Çokaygile bakın arkadaşlar bunlar bizi ne sanıyor ya salak mı görünüyoruz çok bileti başka insanlar nerden alabilirki ya gişelerden yada sahibi olduğu aktif A.ş. den ayrıca bedelsiz biletle de maça giriliyor başka nerden alınabilir he sizin haberiniz olmadan biriler aynı biletlerden basıyorsa bilemeyiz o da ayrı bi konu geçen sene antalya trabzon maçlarında karaborsayıda çokaygilin çalısanlarının yaptığı doğal olarak kendisininde bu işin içinde olduğu söyleniyordu

Herneyse oraya çıkıp arkadaşlar ne yapalım bizim yapacağımız yöneticilik bu kadar bizim kapasitemiz bu kapılar bozuk bakmayıda unuttuk kulübü yemekten stada vakit ayıramıyoruz de baştacısın en azından bize brdan yalan yanlıs konusma kapılarada okutulmus kart bilet falan da deme biletler zaten okunduktan sonra yırtılıyor sizler bizleri kandıramazsınız artık neyin ne olduğunu biliyoruz ayrıca bu tekrar okutmakta taraftarımızı ne kadar zora soktuğunuzu gösterir işte o biletii 10 TL yapsan kimse böyle bir olaya kalkışmaz neyse sayın Çokaygil biz senin ne olduğunu biliyoruz bilet satısından elde edilen kârın %8 ini alıyorsun birde yöneticiymiş gibi açıklama yapıyorsun gecen sene hiç kazanmadıysan eskişehirspor üzreinden 600-700 bin TL kazandın sonra da Ticaret odası otobüs sen ne verdin bu kulübe onu söyle sonra cık burada bizi aptal yerine koy..

Bedava bilet olayıda ayrı bi muamma bu üzerinde bedava yazan biletler alınmazsa kimseye de bişey diyemeyiz satılıyorsa da polise sikayet edebiliriz adam maddi durumu iyi değil maça girsin diye birine bileti verir oda gelir paraya çevirmek ister bundan vereni suçlayamayız ama takip etmeside gerekir ben zaten bi iki isim hariç hiçbirine tribüncü gözüyle bakmıyorum ama insallah seneye bi kale arkası yapılır o zaman orda toplanıp on numara tribün yaparız herşeye ortak bi payda da tepki koyar tavrımızı gösteririz şuan çok az sayılarda olduğumuzdan bi söz söyleyemiyoruz önce birlik sonra dirlik..
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 15:32
Bursaspor maçında stada gşirmek üzere sıra beklerken baktım her yeni gelen kişi kuyruğun önüne geçiyor ve biz umutsuzca arkada sırada bekliyoruz ki en aşağı yarım saat sıra bekledikten sonra ben de gidip herkese de açık açık söyeleyerek tam da kapının önünden stada giriş yaparken Emin çokaygil'e serzenişte bulunduğum da bana cevap olarak "kart okuyucularının devresinin yandığını "belirtti.  Ben kısaca şunu söyleyeyim ki eğer Antalysaspor maçında da aynı durumla karşılaşılırsa, yönetimimiz şunu bilsin ki herkes farklı bir davranış sergileyecek. Sadece "yönetim istifa" sesleri ile yetinilmeyecek. 
Yukarı
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 15:36
kapalı tribün girişlerinde sorun olmayan kombineler açıkta sorun oluyor nasıl bir sistemdir ki işe yaramıyor,bursa maçında birçok taraftarımız kombinesi okunamadığı için girememiş.
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır