eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 00:23
Eskişehirspor yönetimi Antalya maçı bilet fiyatlarını belirledi. Konuyla ilgili bilgi veren AKTİF A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emin Çokaygil, Cumartesi günü saat 21.00´da oynanacak Eskişehirspor-Antalyaspor maçı biletleri Açık tribün 25, Aile tribünü 40, Vip Tribününün ise 50-75 ve 100 TL olarak belirlendiğini söyledi. Biletlerin bugünden itibaren Aktif A.Ş. mağazalarında satışa çıkacağını söyleyen Çokaygil, sahamızda oynanan ilk maçta yaşanan sorunlara da değindi. Bursaspor maçında bazı taraftarların kullanılan kombine kart ve biletlerle tekrar maça girmek istemesi yüzünden stat girişlerinde yığılma olduğunu ve bazı sorunların yaşandığını belirten Çokaygil, "Taraftarlarımız maç biletlerini mutlaka gişe ve satış mağazalarından almalı. Ayrıca Antalya maçında turnike girişlerinde bilet barkotlarını okutacak görevliler olacak. Bursa maçında yaşanan sorunlara bu maçta izin verilmeyecek. Daha önce giriş yapılan kombine biletlerin tekrar kullanılması halinde ise bu kombine kart iptal edilecek" dedi.

Antalya maçı açık tribün biletleri 25, aile tribünü 40, vip ise 50-75 ve 100 TL.´den satılacak.

İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 00:27
Yine kendi hatalarını taraftara bağladılar ya helal olsun bu sayın yönetime. Pes diyorum başka birşey demiyorum.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 00:41
Alıntı yapılan olumune_eses

Yine kendi hatalarını taraftara bağladılar ya helal olsun bu sayın yönetime. Pes diyorum başka birşey demiyorum.
çok haklısın abi sankibiz bozduk kapıları saat 5de 6da açtınzda girmedik mi 7 de açarsan tabi böyle olur
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 01:03

Atatürk Stadyumu girişleri

Atatürk Stadyumu giriş kapılarındaki sorunlar yeni değil.

Yılların sorunu bu.
Taraftar hep yakınıyor ama yönetim sorunu tümüyle çözme yolunda bir adım atmıyor.
Kapıda izdiham yaşanıyor.
Polis müdahale ediyor.
Ortaya tatsız tuzsuz bir görüntü çıkıyor.
Taraftar parasını verip bilet veya kombine alıyor.
"Müşteri her zaman haklıdır" denir ya.
Taraftar yerden göğe haklı.
Bakalım bu hafta nasıl olacak?
Aynı sorunlar yine yaşanırsa, taraftar iki kez haklı olacak.

Engin Bayrı / Sakarya Gazetesi

Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 02:41
Ben denemedim kesinlikle dememde fakat
Tahminim şu ki bir kombineyi bir defadan fazla kullanıldığında hiçbirşey olmaz.. O aletler o kadar gelişmiş gibi durmuyor. Kartın bloke olması için okutulan her barkodu hafızaya alması lazımda vs vs o aletler hiç öyle gibi durmuyor
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 02:55
Alıntı yapılan Darkevil_26

Ben denemedim kesinlikle dememde fakat
Tahminim şu ki bir kombineyi bir defadan fazla kullanıldığında hiçbirşey olmaz.. O aletler o kadar gelişmiş gibi durmuyor. Kartın bloke olması için okutulan her barkodu hafızaya alması lazımda vs vs o aletler hiç öyle gibi durmuyor

Saat kaçta girdiğin,hangi kapıdan girdiğin gibi bilgiler işleniyor.Yani bloke olmasa bile 2. giriş için teşebbüs sonuçsuz kalır.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 03:30
Kombinenin olayi o artik, bi kereden fazla geçiremezsin karti!
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 03:42
Arkadaşlar bizim bütün biletlerimizin ve Bütün kombinelerimizin barkotları aynı işlenme takip etme gibi bi durum yok bir tek kapalı ve vip kombinelerin barkotları farklı o teknolojiyi bizim yönetim kullanamaz
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 04:53
Alıntı yapılan ESginHaLiL

Çokaygil, sahamızda oynanan ilk maçta yaşanan sorunlara da değindi. Bursaspor maçında bazı taraftarların kullanılan kombine kart ve biletlerle tekrar maça girmek istemesi yüzünden stat girişlerinde yığılma olduğunu ve bazı sorunların yaşandığını belirten Çokaygil, "Taraftarlarımız maç biletlerini mutlaka gişe ve satış mağazalarından almalı.

gişe ve satış magazaları dısında elden satıln ve üzerinde "bedelsiz" yazan biletleri sizin mensup oldugunuz yonetim vermiyormu?

Kimi kime şikayet ediyorsunuz?

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 05:06
Alıntı yapılan zafer222

Arkadaşlar bizim bütün biletlerimizin ve Bütün kombinelerimizin barkotları aynı işlenme takip etme gibi bi durum yok bir tek kapalı ve vip kombinelerin barkotları farklı o teknolojiyi bizim yönetim kullanamaz

Demek istediğim bu..Yok birden fazla geçirilirse kartınız bloke falan olur sırf korkutma gözdağı hiçbişey olmaz bence o teknoloji zannetmiyorum vardır o cihazlarda

Tabi kesinlikle böyle bişey yapmayalım yaptırmayalım külübümüze zararı büyük olur
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,559 saniyede hazırlanmıştır