eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Online Durum: Offline
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 20:21
Alıntı yapılan holigantatar

Alıntı yapılan ESafa

anladık ki Eskişehirsporumuza taraftardan başka destek yok.eto bir otobüs alacak yapmadığı yalan yok neymiş eto yardım yapamazmış yasakmış aynı şekilde büyükşehirde aynı şeyi söylüyor yasalar engel diye.açığın üstü kapancak diyor ama adım gibi eminim bu sezonda olmayacak bu iş.diğer takımlara baksak görüyoruz engelmi değilmi.örnek bursa.adamların otobüsü ticaret odalarından yeni stadları için büyükşehir yardım ediyor.yani anlatacağım esesimize en büyük destek cefakar taraftarımızdan.bu kampanyadada elimizden geleni yapalım.3 lira-5 lira artık neyse.sigara parası kadar birşey.bir gün paket almayız olur biter Esesimiz için değer
Bursanın ticaret oda başkanıda büyükşehir belediye başkanıda hükümet olan akp nin üyeleri okadar olacak. Bırak stad için belediyeye devletten gelecek parayı bile azalttı bu hükümet.Bazı şeyler keşke düşündüğünüz kadar basit olsa. He dersin uyduran nasıl uyduruyor bunun hasabını uydurduklaı gibi zamanı gelince verecekler Wink

bir dönemde akp mi gelse acaba, stadı yaparlardı bari
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 20:31
Alıntı yapılan Murat2616

Yönetim otobüs için bağış toplayacakmış. http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090826/es_es_otobus_icin_bagis_toplayacak.html?ref=satb1
Yöneticiler vecibelerini yerine getiriyorlar mı da şehirden destek isteyip duruyolar? Yöneticilerin çoğu çok zengin. Bu bağışı kendi aralarında toplasalar nasıl olur acaba? Görelim bakalım yöneticilerin Eskişehirspor camiasına hizmet sevdalarını? Koskoca camia, bir otobüs almak için kapı kapı gezecek, bağış mı toplayacak? ETO başkanını kınayan taraftarlarımız camiayı bu hallere düşüren yöneticileri de kınayacaklar mı acaba!

HALİL ÜNAL VE EKİBİ, GÖLGE ETMEYİN YETER!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 20:52
SADECE ESES diyor ki;
26 Ağustos 2009, 20:44

Bu yönetime kimse maddi yardımda bulunmaz .asamlar şeffaf degil ama taraftar olrak her zaman yardıma hazırız senelerdirde böyle oldu.ES ES in taraftardan başka destegi olmadı

bursaholigans diyor ki;
26 Ağustos 2009, 20:28

eskişehir ticaret ve sanayi odası yokmu alsın onlar. büyük şehirde en çok para toplanan yer. bağışa falan gerek yok dayanın kapısına aldırın otobüsü.
1 Oy
26 Ağustos 2009, 20:23

kapalı 25 acık 25 kale arkasıda 25 böğle rezillik olur mu? acık türübünle kale arka türübünü aynı fiyat olur mu? soyguun dan başka birşey değil neyse biz tekbirimizi alıpta geliriz.
esesli arkadaşlara bi süprüzümüz olcak Tşehir pankartından daha güzel bişeyle geliyoruz
-1 Oy
26 Ağustos 2009, 20:00

es es e başarılar .
0 Oy
msavas26 diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:37

bırakında otobüsü eto alsın almıyorsada almasın bende karacanlardan benzin almıyorum...D acığın üstü kapanmalı bu daha önemli...açığın üstü ne zaman kapatılır ozaman taraftarı mutlu edersiniz...otobüsümüz 2010 model olsa ne ki uefa kupası maçlarına 302 lerle gidilir gine gidilir sayın baskanD
2 Oy
aliumitb86 diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:36

Buzlu Turizm Eskişehirde para basıyor Son Model Setra otobüsler alıyor.1 tanede takıma alsın karşılığındada stada falan ismini versin...
1 Oy
bornova1925 diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:24

Bu bilet fiyatlarıyla bi otobus alalmamış mı? yönetim pes doğrusu.
2 Oy
ksk3585 diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:24

herkes işi bulmuş haa gidin unakıtan alsın size otobüs ronaldinho yu getiririm diyen biri otobüsüde rahatça alır sanırım..
1 Oy
selahattin12 diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:22

ya otobüs için halktan bağış toplanırmı beşiktaş yoruluyoz diyo özel uçak kiralıyolar
0 Oy
mavihayat diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:21

bağış bulmak yerine sponsor bulun sayın yönetici ayrıca isobar arkadaşımın yazdığı fiyatlar doğruysa biletleriniz çok pahalı!
1 Oy
tarafsız-- diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:19

aynen katılıyorum pascal
0 Oy
erenyilmaz52 diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:18

beyler emre özkan nasıl bi topcu konuyla alakası yok ama cvp verirseniz sevinirim umarım güzel bi otobüse kavuşursunuz
1 Oy
isobar26 diyor ki;
26 Ağustos 2009, 19:10

açık 25 kapalı 50tl..stat full çekiyor peki paralr nerde..eses taraftarı bu işin üstüne gitmeli..5 kuruş yardım etmemelidir..
6 Oy
CoNSPiRaToRr diyor ki;
26 Ağustos 2009, 18:56

otobüs önemli ya
bizim otobüs travego mesela ama bana sorarsanız daha konforlusu laızm
süper ligdeki bi takımın kendi otobüsü olmalı ...
4 Oy
026 diyor ki;
26 Ağustos 2009, 18:49

bence stadımızın üstünün kapanması için yardım toplansa daha iyi zaten modern bir otobüsümüz var bizim,illaki otobüs alınacaksada söz verenler alsın,koskoca ticaret odası es-esimize söz veripde bir otobüs almıyolarsa orda durmamalılar.
6 Oy
26 Ağustos 2009, 18:43

yönetim elini cebine soksunda kendi otobüsünü kendi alsın halkı soyduğunuz yeter
4 Oy
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 20:58
Yukarıdaki yorumları okuyorsunuz...Bilet fiyatlarından tutunda,Unakıtan'a kadar silsile yoluyla hatırımız soruluyor...Bu yönetim cebinden para vermesinde Eskişehirspor'un itibarı ne olursa olsun...Rezalatten başka bir şey değil...

30 Trilyon bütçe yapıyorsun bir otobüs alacak paran yok ve utanmadan basın yoluyla internet sayfalarından banka hesap numaraları veriyorsunuz...Daha ne diyelim biz size...Rezil ediyorsunuz bizi...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 21:10
Herşey taraftardan bekleniyor.Oh ne ala otobusude taraftar alsın.O zaman siz niye varsınız.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 21:27
rezaletAngry yönetim ve harun karacan utanmalısınız!
gökmeydanlı sarı
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 22:24
Alıntı yapılan 2şimşek6

O zaman siz niye varsınız.

Clap

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
  Alıntı y_s_s_1470 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:01
Alıntı yapılan scetintas

Yukarıdaki yorumları okuyorsunuz...Bilet fiyatlarından tutunda,Unakıtan'a kadar silsile yoluyla hatırımız soruluyor...Bu yönetim cebinden para vermesinde Eskişehirspor'un itibarı ne olursa olsun...Rezalatten başka bir şey değil...

30 Trilyon bütçe yapıyorsun bir otobüs alacak paran yok ve utanmadan basın yoluyla internet sayfalarından banka hesap numaraları veriyorsunuz...Daha ne diyelim biz size...Rezil ediyorsunuz bizi...

Tercümansın abi insanlara resmen rezaletten başka birsey değil ETO başkanını kınamaya gerekte yok sen adama önceden dersin bak Harun sana böyle diyeceğim sende ne dersin o da derki başkan olabilir yada suan buna bütçe ayıramayız ayrıca bursa ve sivas'a da sorusturma acmıslar böyle otobüs aldılar diye adam gazeteye çıkıp biz yardımcı olmak istiyoruz ama yapabileceklerimiz belli diyor ne var bunda ne güzel işte ayrıca bu yönetime vercek adamlar kongre günü başka takıma bile satarlar bu otobüsü yeterki CANLIyı görsünler..
Yukarı
armi26 Liste gör
Yazar

HiKMeT ArMaĞaN
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı armi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:25
Bir otobüs alamayan ve bunun için basını ve interneti kendi emellerine kullandığını zanneden fakat bizi bu durumda Türkiyeye küçük düşüreceğini farkedemeyen nasıl bir yönetimimiz var ben anlayamadım.Eğer aranızda anlayan varsa lütfen bizleri bilgilendirsin !!! Angry
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 14:27
dün gece omuz omuza belgeselini ilk defa izledim, bu yöneticilere izletmeli, eskişehirsporun eskişehir ekonomisine olan faydalarını sene 1965 lerde görebiliyorlar ama şimdi göremiyorlar
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır